320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pohmakaga ploomimahla?
    hea
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      pohmakaga ploomimahla?
      hea
      Võtsin esimese mahla mis kätte juhtus, ega jh väga ea see ei olnud
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Ma olen 9.-st klassist saati läätsesid kandnud. See teeb siis 13 aastat. Ja ma ei ole neid kordagi isegi täisumbes peaga topsist mööda pannud. Ja nüüd! Topsis pole, silmas ka ei tundu olevat, kuhu krt ma need pistsin? Õnneks oli selveris sherwoodi siider ja salvesti seljanka mingi paarikroonise soodukaga.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          ma sain Selverist Felixi seljanksi hea hinnaga. Mingine versiooni number 2 oli ka peale märgitud, niiet kohe testin kuidas upgradeid maitsevad. Aga üldiselt tundub et vana hea Viru Valge on ikka parim asi mis seagripi vastu saada on

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ma olen 9.-st klassist saati läätsesid kandnud. See teeb siis 13 aastat. Ja ma ei ole neid kordagi isegi täisumbes peaga topsist mööda pannud. Ja nüüd! Topsis pole, silmas ka ei tundu olevat, kuhu krt ma need pistsin? Õnneks oli selveris sherwoodi siider ja salvesti seljanka mingi paarikroonise soodukaga.
            ..ja ütle nüüd ausalt et need dinosaurused mida sa täna keskpäeval nägid - need olid hallukad???? Kartsid??? Kas sa üldse tuled enam sellest välja???
            RummaBastards!

            Kommentaar


              Algselt postitas Milanista Vaata postitust
              Okei,lubasin ju täiendada, kui mingi normaalne pohmakas tuleb, aga poleks uskund, et nii HULL.Sümptomid:Peavalu(TÜRa kuidas tuikab) ,ülekehaline värisemine(pole kunagi nii hullu värisemist olnud, see on lihtsalt jube,nagu oleks omadega Artikasse jõudnud aint lühkarite ja T-särgi väel),Janu(jõin just poolese ploomi mahla,ühe mingi pooliku rotisiidri, mingit õunamahla ja 2 liitrit vett) ja maomahlad tulevad ka üles.
              parim ongi need maomahlad välja lasta, siis peaks olukord pea koheselt täiesti ok olema
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                traa, üks asi on pohmakas, teine asi on vastutada nende idiootsuste eest, mis tehtud sai...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                  traa, üks asi on pohmakas, teine asi on vastutada nende idiootsuste eest, mis tehtud sai...
                  Reporteris, jah?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Reporteris, jah?
                    Wut ?

                    10101

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                      Wut ?

                      10101

                      Kommentaar


                        pea on võttu täis, nüüd sportima

                        Kommentaar


                          suht talutav on isegi ... veel
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            jõudsin ka selleni, reede õhtul poole viiest kuni täna hommikuse viimase õlleni.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              see näitab, et alati võiks hullemini minna

                              Kommentaar


                                Mul vist homme on elu pohmakas.krt kes tegi õlle nii heaks?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X