320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma pakun, et 16 või 17
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Kuna ma ei tunne end hästi,siis vbolla ei jaga teravust läbi,aga kui see on pakkumine minu vanuse kohta,siis on see ikka möödalask.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Nende pärast jätan ma üks päev joomise maha.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Kaks päeva järjest

          Kommentaar


            Vahel võib ju. Krt, igakord luban, et järgmine kord olen targem ja pean piiri

            Kommentaar


              oh pekki, oli vaja seal vana linnas käia?
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Lisan antud teemasse uue mõiste - emotsionaalne pohmell. Tekib lisaks alkohoolsele pohmellile, kui saatsid eelmine õhtul korda täielikku idiootsusele, mida järgnevatel päevadel kahetsed tõsiselt. Hetkel on mõlemal liigid korraga.

                Kommentaar


                  Managed to avoid this weekend
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Managed to avoid this weekend
                    Nope, neljapäev, reede, laupäev, pühapäev. See on see Tartu tudengielu. Esmaspäeva ei taha meenutada...
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Uskumatu,et kell 16 võib veel nii sitt olla.

                      Kommentaar


                        Pohmakas ei küsi kella. Mis siin uskumatut on? kui 72h järjest pohmakas, siis oleks uskumatu?

                        Kommentaar


                          Heh, ega ma loll ole, et silmamunadel lasen valgeks minna.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            panen tümmi põhja ööse kell 3 ja siis panen kinni. inimesed räägivad veidi kõvema häälega ja karjun üle korteri et TASA, naaber tahab magada. like WTF. õnneks pohmell pole rõve. thank god

                            Kommentaar


                              Selle hooaja üks suuremaid pohmakaid, kaotused on tervisele kahjulikud.

                              Kommentaar


                                From karske oktoober to okse-november.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X