320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

    Algselt postitas rohelineKonn


    Algselt postitas runno


    .
    ..
    ..;
    ½121½

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

      kurat te tsiteerite, runno pani lõpetuseks ilusa punkti, seega enam postitada ei tohi!
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

        Algselt postitas rohelineKonn
        ..
        loodetavasti ei läinud nii rajuks ...

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

          see oleks täiesti uus kvalitatiivne tase. olen kuulnud, et purjus peaga on elundidoonoriks hakatud. samuti tean inimest, kes napsutanuna astus Keskerakonda ning kuulub sinna tänaseni. aga osaleda Nerd of a Century konkursil... priceless
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

            Pohmaka ravi:

            1. proovi oskendada
            2. kui vaja nt hommikul 0800 enamvähem kaine tööl olla, siis ärka kindlasti 0600 (isegi siis kui 0530 magama mindud) ja tee väheke trenni. Füüsiline tegevus teeb kiiremini kaineks.
            3. palju mineraalvett
            4. ära istu kaua ühe koha peal, leia endale tegevust


            ma saan tavaliselt järgmise päeva õhtuks kaineks

            kuidas pohmakat vältida.
            1. joo ühte sorit alkot
            2. joo vett
            3. kui on väga sitt olla, siis enne puhkama heitmist oksenda, hommikul on parem
            4. ÄRA JOO

            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

              Algselt postitas SleepWalking


              Algselt postitas rohelineKonn
              ..
              loodetavasti ei läinud nii rajuks ...

              Paremalt teine kutt on Sven Mikseri nägu.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                Algselt postitas Stinger

                kuidas pohmakat vältida.
                1. joo ühte sorit alkot
                2. joo vett
                3. kui on väga sitt olla, siis enne puhkama heitmist oksenda, hommikul on parem
                4. ÄRA JOO
                No offense, aga see \"ära sega erinevaid jooke\"-jutt on bullshit. Inimesed proovivad seda endale sugesteerida, kuna kuskilt on nad varem seda kuulnud vms. Sa võid õhtu läbi puhast viina juua ja hommikul tahaks pead trammi alla toppida, samas kui teine kord jood õlut, veini, siidrit, konjakit, B-52, White Russian\'eid jms. ja hommikul on elu ilusaim kui kunagi varem.

                Mis puutub p.2. ning p.3 siis no offense aga see on ka bullshit. Joo vett, võta aspiriini, hinga värket õhku, tee sporti jne... Kõike seda on proovitud, kuid kui pohmakas peab tulema, siis tuleb. Samamoodi nagu mõnikord oled pudeli veini järel mälus ja teine kord läheb liiter viin nagu lupsti, lihtsalt nii on, you can do nothing about it, its stars or smth..

                Vett tuleb juua siis kui sa õhtul tunned, et tütarlapsele keda sa oled viimase tunni ajal üritanud ära rääkida, on järsku kaksikõde kõrvale tekkinud... Ja siis hakkad üritama kaksikõde ära rääkida... Naised on selle koha pealt väga imelikud/konservatiivsed, peab kahjuks oma praktikast tunnistama.

                P.S. Järelmõjude osas olen ise viimasel ajal proovinud võimalikult kuiva siidrit, not bad...
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                  Vee joomise koha peal sa, vello, küll eksid. Alkohol \"kuivatab\" keha, ehk siis selle seedimiseks kulub rohkelt vedelikku. Mingi ilus valismaasõna oli kohe selle kohta. Hügroskoopne aine? Just vedelikupuudus on aga üks pohmaka põhjuseid. Seega - rohke vedeliku tarbimine tuleb ainult kasuks. Siiski, mõned joogid, nagu kohv, näiteks, on samamoodi kehast vedelikku väljaimevad ning seega pohmaka raviks või ennetuseks absoluutselt sobimatud.

                  Jookide segamini joomisel oli ka mingi konks juures. Nimelt seedivad gaseeritud joogid kiiremini kui mittegaseeritud, sellest aga sõltub pigem kui kiiresti purju jääda, mitte pohmaka tugevus.

                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                    üldiselt on pohmell kerge tulema kodus magades, aga kuskil reisu peal või külas olles keskmisel juhul ei tule mitte - tavaliselt ei lase uus kohustuslik alkoring sellel tekkida.

                    mulle meenub aint yks legendaarne pohmell \'võõrsilt\', kunagiselt koolilõpureisilt Itaaliasse. ööbimine kuskil rooma lähedal kämpas ja väga palju veini. loogish. aga kuigi oli juba vähemalt reisi neljas päev, läks kuskil midagi väga pahasti. omukul, kui kõik olid juba bussis, selgus loendusel, et ma ei olnud veel kämpast väljunud. õpetaja paun tuli ja ajas mind üles. alguses ma ei saanud läbi une aru, mis toimub ja saatsin segava teguri sinna-tänna. Lõpuks roomasin bussi. Õpetaja paun tõi mulle alustassil saiakese, sest hommikusöögile ma ei jõudnud ju. õnneks leiti mulle ruttu kilekott. kusjuures, keegi kombetu ja mitte just kõige kenam naisterahvas oli ära kasutanud mu eelmise õhtu teadvusetut olekut ja imenud mu kaela lillaks. mispeale õpetaja paun leidis, et levib mingi imelik lööve, sest ühel tydrukul olla samasugune kaela peal. Ja kõik naersid, põrsad. kui jõudsime linna, tuli peatuda iga oksendamisväärse prügikasti juures. roomlased vaatasid imestunult. me olla käinud ka Vatikanis, aga ma mäletan sellest päevast ainult, et ma otsisin kohta kust vett saaks. kultuurireis my ass.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      Õpetaja paun .
                      legendaarne 21 keskkool

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                        mis seal salata
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                          Algselt postitas Fanattt


                          Algselt postitas fittibaldi


                          Õpetaja paun .
                          legendaarne 21 keskkool
                          21. Kool, krt võtaks

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                            Ega ta kogu aeg Kool polnud, mõnda aega ikka keskkool ka. Või sai legendaarseks peale keskkooli?
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                              Algselt postitas vandersell


                              Ega ta kogu aeg Kool polnud, mõnda aega ikka keskkool ka. Või sai legendaarseks peale keskkooli?
                              jaah, võib-olla on nii, et legendaarne oli ainult keskkool ja kooli-aegsed lennud enam sellisele tasemele lihtsalt ei küündi

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'RÕVE POHMELL\'

                                Algselt postitas Undi
                                jaah, võib-olla on nii, et legendaarne oli ainult keskkool ja kooli-aegsed lennud enam sellisele tasemele lihtsalt ei küündi
                                Tubli!
                                Said asjale pihta ikka lõpuks
                                Cerveza.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X