320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chopsticks saabus.

    Suht mehine pohmell. Hommikul väljus suu kaudu kõik sama kiiresti, kui sisenes. Näis, kuidas seekordne katse õnnestub.

    Kommentaar


      Mul on kahju kui chopsticksi toit sul sees püsima jäi, seda halba pole vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Chopsticks saabus.

        Suht mehine pohmell. Hommikul väljus suu kaudu kõik sama kiiresti, kui sisenes. Näis, kuidas seekordne katse õnnestub.

        Tellisin Bolt Foodist kana karri.

        Pärast 30min hilinemist saabus mingi venekeelne tegelane kes kurva näoga minu poole astus ja näitas läbiligunenud paberkotti. Seest paistis vastu olukord kus nagu karri oleks otse paberkotti valatud. Täpselt ei saanud aru, aga tundust et ta oli rolleriga mingi õnnetuse teinud.

        Pikk jutt lühidalt: ma ei saanudki toitu mis oleks võinud potensiaalselt sisse-välja teekonna ette võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Tellisin Bolt Foodist kana karri.

          Pärast 30min hilinemist saabus mingi venekeelne tegelane kes kurva näoga minu poole astus ja näitas läbiligunenud paberkotti. Seest paistis vastu olukord kus nagu karri oleks otse paberkotti valatud. Täpselt ei saanud aru, aga tundust et ta oli rolleriga mingi õnnetuse teinud.

          Pikk jutt lühidalt: ma ei saanudki toitu mis oleks võinud potensiaalselt sisse-välja teekonna ette võtta.


          Kas see sama? (Ma ei tea kas näeb postitusi, kui pole grupiga liitunud)
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

            Pikk jutt lühidalt: ma ei saanudki toitu mis oleks võinud potensiaalselt sisse-välja teekonna ette võtta.
            sa said ta juba väljastatud kujul, säästeti su aega, tänamatu
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              https://m.facebook.com/groups/ezduni...5262747327257/

              Kas see sama? (Ma ei tea kas näeb postitusi, kui pole grupiga liitunud)

              näeb küll,

              eile õhtul kl kuus võib vabalt sama juhtum olla
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Väike ülevaade Nõukogude ajal (sh Eesti NSV-s) palju furoori ja vastakaid arvamusi tekitanud Gorbatšovi alkoholismivastasest võitlusest ja selle värvikamatest aspektidest. Põhjused ja tagajärjed, anekdootlikud seigad.
                 

                Kommentaar


                  Sul tegelikult ei saa tekkida pohmakaid kui sa ärkad ülesse ja oled veel purjus. Seda õppisin kunagi ülikooliajal. Ja siis on kõige tähtsam rahulik cooldown, võtad järgmine päev mõned Henryd vaikselt. Selles osas imelik teema, millest 34 lehekülge rääkida kui lahendused olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Sul tegelikult ei saa tekkida pohmakaid kui sa ärkad ülesse ja oled veel purjus. Seda õppisin kunagi ülikooliajal. Ja siis on kõige tähtsam rahulik cooldown, võtad järgmine päev mõned Henryd vaikselt. Selles osas imelik teema, millest 34 lehekülge rääkida kui lahendused olemas.
                    Ma läksin selle postituse peale poodi alkoholi ostma. Ossinovski bännib su ära nii...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                      Ma läksin selle postituse peale poodi alkoholi ostma. Ossinovski bännib su ära nii...
                      Noob. Bolt Food olemas ju. Tasuta ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        Noob. Bolt Food olemas ju. Tasuta ka.
                        Tasuta westons vä? Sooduskood PLASTIC99, olge kiired!

                        Kommentaar


                          Algajad. Kogenutel isiklikud vaadid käärivad kodus
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                            Tasuta westons vä? Sooduskood PLASTIC99, olge kiired!
                            Influencerid saavad selliste tellimuste kasvu pealt norm boonust. Ikka viisakalt küsin, et kui keegi teab kedagi, kes toob Westonsit maale, siis mõned tasuta kastid olen ausalt välja teeninud.

                            Lisaks ka kõigi teiste alkoholide maaletoojatele - mul IG-s mingi 40 jälgijat, aga soccernetis omajagu + sihtgrupp ka selgem. Tasu sõltub tootest, aga kindlasti jõuame kokkuleppeni. Ehk siis - müün avatari alkoholitootjale või maaletoojale! Huvitatud palun dm!

                            Lihtsalt näitena - 3 kasti HW = aasta avatari nii*:

                            beer-1551433_2d71f_hd.jpg
                            Saku vennad peavad rohkem köhima.

                            *kindlasti on maaletoojal ka parem pic

                            Kommentaar


                              Üks küsimus ka ekspertide ringkonnas - kas 2 HW ning 10 saku ice jääb "pohmakaõlle" kategooriasse veel või ei?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Üks küsimus ka ekspertide ringkonnas - kas 2 HW ning 10 saku ice jääb "pohmakaõlle" kategooriasse veel või ei?
                                Sellise koguse pealt on homme ka pohmakaõlle...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X