320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Viige oma telekad pandimajja ja teie elud on õnnelikumad. #eioletelekat #eluonpriima
    Mis, sa vaatad jalgpalli 25-tollise ekraani pealt või?

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Mis, sa vaatad jalgpalli 25-tollise ekraani pealt või?
      Selleks on sõbrad ja pubi.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Selleks on sõbrad ja pubi.
        Selle kohta on see silmakirjateeneri mõiste.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          oeh, andestage nunnud.
          ei soovinud kedagi viia mingisse tülli vms. mu jaoks on ja jääb uudo sugused kiriku- ja jaanipäeva tegelasteks ja sissy suguseks on rokenroll.
          rohkem x faktorit inimesed, vähem pasast mainstream paska ja rohkem rokenrolli.

          Kommentaar


            pole absull kursis old selle superstaari saatega, aga raadiost kuulsin eile selle võitja-poisi esimest singlit: võitja vms, ikka totaalne maitsetu, ideetu jura ju. ma ei tea vb laulda oskab ja laulab ehk isegi hästi, aga samasuguseid laule ja lauljaid on mu meelest eestis juba niigi liiga palju.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              oeh, andestage nunnud.
              ei soovinud kedagi viia mingisse tülli vms. mu jaoks on ja jääb uudo sugused kiriku- ja jaanipäeva tegelasteks ja sissy suguseks on rokenroll.
              rohkem x faktorit inimesed, vähem pasast mainstream paska ja rohkem rokenrolli.
              Oot, kas Sissi või mis iganes ei saa nüüd enam laulda, kuna ta jäi teiseks?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                pole absull kursis old selle superstaari saatega, aga raadiost kuulsin eile selle võitja-poisi esimest singlit: võitja vms, ikka totaalne maitsetu, ideetu jura ju. ma ei tea vb laulda oskab ja laulab ehk isegi hästi, aga samasuguseid laule ja lauljaid on mu meelest eestis juba niigi liiga palju.
                Turg dikteerib. Kõik nurgad ongi vaja ju maha lihvida, et saada laiahaardeliselt edukaks. Igasugune isikupära ja originaalsus kaotada (vt ka : Toomas Anni, Patune Pool, Respekt ja mingid loomad veel)

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Turg dikteerib. Kõik nurgad ongi vaja ju maha lihvida, et saada laiahaardeliselt edukaks. Igasugune isikupära ja originaalsus kaotada (vt ka : Toomas Anni, Patune Pool, Respekt ja mingid loomad veel)
                  DJ Heiki on ses mõttes jah oossom.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, kas Sissi või mis iganes ei saa nüüd enam laulda, kuna ta jäi teiseks?
                    Saab ikka ja ma väga loodan, et Lõhmus teda ülesse ei leia.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Saab ikka ja ma väga loodan, et Lõhmus teda ülesse ei leia.
                      Ära muretse, talendijahtija Dj Heiki käes ta hukka ei läheks! Teeb paar remeikki W.Houstoni hittidest ja kõrtsu sobib küll
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Kuulasin Uudo Sepa uut singlit. Njaa, pidasin vastu 20 sekundit, sest oli lihtsalt igav. DJ Heikil tuli see-eest laul koos Village Voice'ga!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          pole absull kursis old selle superstaari saatega, aga raadiost kuulsin eile selle võitja-poisi esimest singlit: võitja vms, ikka totaalne maitsetu, ideetu jura ju. ma ei tea vb laulda oskab ja laulab ehk isegi hästi, aga samasuguseid laule ja lauljaid on mu meelest eestis juba niigi liiga palju.
                          See singel kirjutati ammu enne "rootsi hitimeistritega" koostöös valmis saate võitjale esimeseks singliks, olenemata kes see võitja siis oleks olnud. Aga eks arvata võib jah, et selline tüüpiline türi lillelaadale paslik esineja sealt valmis treitakse.

                          Kommentaar


                            oot aga just lugesin õhtulehest, et superstaari võidu ja teise koha vahe on 200 euri 50 mintsa peale, et üks küsib nii pika konsa eest 1200 ja teine 1000, aga mida kuradit nad laulavad nagu? suvalisi kavereid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              oot aga just lugesin õhtulehest, et superstaari võidu ja teise koha vahe on 200 euri 50 mintsa peale, et üks küsib nii pika konsa eest 1200 ja teine 1000, aga mida kuradit nad laulavad nagu? suvalisi kavereid?
                              Samast artiklist:
                              Noormees lubab akustilises setis mõnusat romanssi ja iseäralikku improvisatsiooni, see tähendab, et ta laulab sellest, mida näeb, või mida tahetakse. Näiteks võib Uudo improviseerida sünnipäevalaule või laulda hetkedest, mis tema meeli erutavad.
                              Freestylib pmst.

                              Kommentaar


                                50 mintsa jaurab lampi ühesõnaga. pole paha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X