320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arnold Oksmaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

    Kurat, sellisele pole eesti keeles isegi sõna, et sellisele olendile nimetus anda. Kui tahab olla selline, et siis tehku seda kellegiga seal hotellis või bordellis, mitte ärgu uhkustagu sellega lehekaantel. Antud olendi kuulsuse süüdlane on ju meie meedia, kas pole siis enam millestki muust kirjutada? See vend, kes tema materjale, kirju ja intervjuusi pakkus, palun arutage selle olendiga omi asju kuskil mujal.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

      Ta on ennast oma \"natuke\" ebanormaalsete juttudega ja \"tegudega\" just müüa suutnud. Kui kedagi tema tegemised ei huvitaks ei müüdaks isegi tema plaati kuskil. Kui ta lihtsalt mõneks ajaks unustatakse on ka \"mees\" igavesti staari staatusest ilma. Nii et ..... forgot about Arnold. Tõesti selliseid inimesi isoleerida ei tohiks see oleks nagu sama hea kui vangistus, kuid ka nende idiootsust ei tohiks müüa, sest ma arvan et me saaksime ka ilma selliste staarideta elada.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

        noor inimene, tahtmist on, miks mitte
        It says so in the scriptures!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

          Nõustun Alari Kivisaare poolt väljaöelduga ühes Sky Plusi hommikuprogrammis:

          \"Ah minge p***e oma perverdiga, ... vabandage väga!\"

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

            Mida siis mina kuulsin tema kohta? Sõbra sõber väitis, et oli olnud temaga koos ühel peol (kuhu ta jällegi kutsutud oli, 200 eegu eest muuseas) ning A oli seal mingi hetk rahva ees onaneerima hakanud... 1500 eest pidi ka vahekorras saama temaga olla...
            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

              Originally posted by Väravavaht


              mul oleks ka pakkuda igasugust soga Arnoldi kohta, näiteks kõne kus ta läheb Love Paradile jne.
              Inimeseloomus on ikka imelik-tahetakse näha ja kuulda asju mis tegelikult on täiesti persses olemusega.Ja ausalt öeldes tahaks selle eluka kohta peale filmi veel midagi kuulda/näha, et siis jälle kiruda kui jobu võib üks inimeseloom olla.....
              Niisiis v.a. Väravavaht kuidas sinu käest seda jubedat soga saada?
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                Väravavaht kuhugi kadund...
                Ma juba ammu tellisin talt seda nänni, pole kippu ega kõppu. UUU!!!
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Arnold Oksmaa\'

                  Olin maal ja lähen praegu maale niiet kas umbes neljapäevaks saax üles
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar

                  Working...
                  X