320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paastumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kõlab nagu väga ebatervislik toitumine. Jõudu!
    Ma proovin, et sina proovima ei peaks. Tänud!

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Jõul, võid oma mõne viimase päeva menüü siia kirja panna? Tahaks teada, et umbes milline see 1600kcal söögikord välja näeb sul.
      väike toiteväärtuse kokkuvõte kah. Hommikuti võtan C, D, K vitamiine. Seal veits kalaõli kah sees, seega pmtselt murran oma paastumist hommikul, samas see kalorite kogus nii väike sellest tabletist, et ei tohiks muuta midagi.

      Kommentaar


        #48
        Mees räägib erinevatest paastumis-stiilidest ja miks paastumine inimese kehale evolutsiooniliste iseärasuste tõttu optimeeritav on. Mees teeb ise 6h eating window kl 13-19. Vahepeal sööb ainult korra päevas kl 19.

        Kommentaar


          #49
          Telekast tuttav GSP räägib kannatamisest ja paastumisest. (timestamped)

          Kommentaar


            #50
            Paastud isegi?

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Paastud isegi?
              8-16 söön muul ajal paastun jah. Sellega juba nii ära harjunud, et õhtul söömine tundub haram. Samas vahepeal kui vaja kuskil paar õlli juua, siis lükkan akna sujuvalt 16-24 peale nädalavahetuseks. Tühja kõhu tunne on minu neural netsides juba uue tähenduse saanud, et enam ei ole vajadust kiirelt külmkapi kallale minna olukorda lahendama. Organism ise optimeerib kellajaliselt energia põletamist ja varudega majandamist jms.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Hetkel paastun nii, et söön ainult ühe korra päevas. Enne toidukorda (tavaliselt kella 16-17 vahel) tekib tühja kõhu tunne küll. Hetkel sellise arvamuse juures, et kui midagi füüsiliselt rasket päeva jooksul tegema ei pea, siis ei ole vaja rohkem kui ühe korra süüa. Loomulikult see üks toidukord võiks olla 1000+ kalorit. Ise panen 1600 ringis.
                Hmm...kas ei oleks parem jagada see 1600 kcal kasvõi päeva peale väiksemateks paladeks?
                Mõtlen just, et väiksemad kogused aga tihedam söömine on igatahes parem, kui ühekorraga suur kogus sisse süüa.
                Või tegidki seda nö katsetamise mõttes?

                Vaatasin ja lugesin hiljuti artiklit: Kuidas kaalust alla võtta
                Seal on päris hästi ära toodud toitumise jagamine väikesteks vahepaladeks (üleüldises kontekstis rääkides).

                Nüüd on sul postitusest kuukene möödas, et kuidas see paastumis aeg oli/on?

                Kommentaar


                  #53
                  Ma olen 8-16 akna peale tagasi läinud. Põhjus siis selles, et mul vaja hetkel nii hommikuti kui õhtuti produktiivne olla, kuid selle 16-17 ajal söömisega oli söömisjärgne "pohmakas" nii tugev, et õhtul ei tulnud produktiivusest midagi välja enam. Proovisin kord päevas söömist umbes kaks nädalat. See toimib üsna okeilt kui õhtul niisama lebo panna. Hetkel mulle ei sobi.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kaalu langetamisest ma enam huvitatud ei ole, nii et sellist kord päevas söömist teeksin ainult pärast korralikku patustamist (feastimist, õgimist). Sel juhul prooviksin isegi 3 päeva water-fast ära. Hetkel olen 75 kg juurde jäänud ja rohkem kukkuda ei taha BMI 23-24 vahepeal on ok.

                    Suvel tegin trenni. September-November ei teinud trenni ja õgisin. Novembri lõpp-Jaanuari lõpp oli ränk trenn ca 80k kalorit rattaga/joostes põletatud. Jaanuari lõpust alates ainult paastumine ja 30 min trenni päevas.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X