320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustiku EM ´02

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

    kui homme kõik korda läheb tuleb EESTILE kaksikvõit

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

      Originally posted by vaikiv mees

      ei oska öelda, kust soomlased oma 2.medali saaks, isegi kui tahaks
      Sinu postituse ajal mõtlesin mina samamoodi aga näe, said raisad veel kaks medalit :P Iseenesest on mul alati hää meel kui porod medaleid saavad. Ja see Koivula... mmm.. Holmeni maratonivõit oli muidugi superüllatus.

      Aga rahvas, kas keegi ei tahagi oma emotsioone avaldada seoses meie teise hõbedaga? Ausalt öeldes ei lootnud enne starti medalit aga jooksu arenedes lootsin, et saaks vähemalt pronksi, peaasi, et neljandaks ei jääks. Muidugi ootasin pingsalt, et somm ära vajuks. Ma ise pole intervjuud Loskutoviga näinud aga kuulsin, et ta oli väga pettunud ja vihane nende hispaanlaste peale kellega tükk aega koos jooksis. Igatahes- mina olen mega rahul.
      Mis puutub kettaheitjatesse, siis Tammert oleks võinud/pidanud oma tasemega pronksi ära tooma, Kanter oli seekord õpipoisi rollis. Aga pole hullu, küll ta hakkab tulevikus kamaluga medaleid tooma.
      Supplies!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

        Naiste Kõrgushüppes hakkas natuke ennem lõppu tunduma, et see venelane teeb Kaisale ära, aga näed Kaisa tegi nagu oodati talle ära ja sai Euroopa Meistriks
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

          Originally posted by Väravavaht
          Naiste Kõrgushüppes hakkas natuke ennem lõppu tunduma, et see venelane teeb Kaisale ära, aga näed Kaisa tegi nagu oodati talle ära ja sai Euroopa Meistriks
          No mul küll sellist tunnet ei tekkinud, hetkekski mitte. Venelanna pidi lihtsalt taktikamängu mängima. Kõik nägid ju, et 192 alistus vaevaliselt kolmandal katsel, samal ajal kui Berquist mängleva kergusega üle läks. aga kui venelanna oleks ära kobistanud, oleks küll väga kahju olnud.
          Supplies!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

            Originally posted by vandersell


            Holmeni maratonivõit oli muidugi superüllatus.

            Aga rahvas, kas keegi ei tahagi oma emotsioone avaldada seoses meie teise hõbedaga? Ausalt öeldes ei lootnud enne starti medalit aga jooksu arenedes lootsin, et saaks vähemalt pronksi, peaasi, et neljandaks ei jääks. Muidugi ootasin pingsalt, et somm ära vajuks. Igatahes- mina olen mega rahul.
            Holmeni võit oli tõesti üllatus(loe:megasuur) ja mul oli sama moodi, et enne starti ei uskunud meie Pavelile kõrgemat kohta kui kuues.Umbes 25. km-mi peal hakkas usk medalisse tekkima.Oli millegi pärast selline tunne, et üks jooksikutest ei väsigi(kahjuks nii läksgi)Kui norrakas väsis ja Pavel koos kahe tondiga peagruppist lahti rabeles-tekkis hirm, et meie mees jääb neljandaks.See kestis poole staadioni ringini kusjuures olin kindel, et Pavel jääbgi neljandaks( )Aga lõpp oli meeletu.....meeletu spurt peal 42 kilomeetri jooksmist.
            Olen samuti väga väga rahul.
            Algselt postitas tank
            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

              Minul jäi kogu EM-ist meelde ainult üks sportlane-Kaisa Berqvist!!

              Ta ju on täitsa kobe!!
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                Originally posted by Rebu


                Minul jäi kogu EM-ist meelde ainult üks sportlane-Kaisa Berqvist!!

                Ta ju on täitsa kobe!!
                Lisaks sellele on ta ka väga meeldiv inimene .

                Üldiselt oli koondis tasemel. Kaks medalit ja 5. koht on parim saavutus, mis Eestil kergejõustikus ette näidata. Ainuke pettumus oli Värnik, ta võiks närvid korda ajada. Teised tegid oma tulemuse ära, iseasi kas turiste nagu Rünne ja Trakmann oleks pidanud kaasa võtma. Mõlemad maratoonarid olid üle ootuste kõvad, eriti Loskutov loomulikult . 4x100m mehed tegid Eesti rekordi, suurvõistlustel pole see just tihti õnnestunud. Kõik noored mehed, ehk saab Ateenasse ka teatevõistkonna välja panna. Kokkuvõtteks jäi ikka tublisti rohkem positiivset meelde.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                  jagan ka teiega oma teadmisi, mis üks tuttav saatis
                  nimelt on erki noolel oma kodukas kuid soovitan siiski tutvuda roman sebrle omaga paremas ääres

                  http://erkinool.infoweb.ee/news.php3?id=79

                  aga enne kui sisenete sebrle kodukale mõelge enne hoolega läbi....te mõelge enne
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Kergejõustiku EM ´02\'

                    Originally posted by stiff
                    aga enne kui sisenete sebrle kodukale mõelge enne hoolega läbi....te mõelge enne
                    /me ei mõelnud ning sisenes kohe... peaks mainima, et üsna hariv kodukas on tal , pikalt kohe tutvusin materjalidega, aga tema tulemusi ikka leidnud kuidagi üles...
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X