320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Olar Vaata postitust
    No aga ma sain esimese matsu märtsis AZ ja mis ma nüüd saan mingit uut ainet proovida?
    Jup. Pfizeriga vist asendatakse. Aga see on vist.

    Kommentaar


      Siin oli ju AZ fänne hulgim, kas nemad on saanud juba
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Siin oli ju AZ fänne hulgim, kas nemad on saanud juba
        Oleks siis saanud, siis ma oleks võtnud.

        Kommentaar


          Mõni mõte selle IT jama ja järjekorra kohta.

          1. Üsna selge on see, et asjapulkadele ei tulnud selline koormus/järjekord ootamatult. Järelikult oli see kaalutletud otsus.

          2. Kujutage nüüd ette kui oleks lasknud mingi 50-100k inimest ilma järtsuta korraga samu aegu broneerima. Klikid ja saad errorit, sest keegi oli juba sama aja ära võtnud. Ja nii korduvalt...Ikka oleks paha olnud.

          3. See et vaktsineerimise bronn häirib muid tegevusi samas portaalis on muidugi paha. Samas haiguslood autentimine ja autoriseeriimine käib enivei sama teenuse pihta ja teatud ressursid on enivei jagatud.

          4. Eraldatud süsteemi tegemine oleks muidugi tehniliselt võimalik, aga kulukas. Ajaliselt oleks ilmselt jõunud kui õigel ajal oleks otsus vastu võetud ja alustatud.

          5. Kas sellel oleks olnud pointi? Vist väga mitte, sest vaktsineerimist see kiirendanud ei oleks. Samamoodi oleks olnud seal pudelikaelad sest huviliste hulk vs vabad ajad suhe on nagu on. Ainus mida oleks saanud päriselt päästa, on teiste teenuste kättesaadavus. Ja me räägime siin ikkagi mõnest päevast ilmselt. Et jah...kasutajat ajab närvi aga võimalik võit oleks olnud liiga väike.

          Kommentaar


            Algselt postitas Olar Vaata postitust
            No aga ma sain esimese matsu märtsis AZ ja mis ma nüüd saan mingit uut ainet proovida?
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Jup. Pfizeriga vist asendatakse. Aga see on vist.
            Ei vasta tõele. Ma sain eile oma teise doosi just AstraZenecat.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ei vasta tõele. Ma sain eile oma teise doosi just AstraZenecat.
              Üle 50sed ja need kes seda esimese doosina said, saavad edasi. Lihtsalt uusi koguseid vist enam riiklikul tasemel ei tellita.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Siin oli ju AZ fänne hulgim, kas nemad on saanud juba
                Ma sain. Siiamaani elus, ehkki telefon on kogu aeg 5G võrgus.

                Kommentaar


                  28. mail Tallinnas J&J. Kõlab hästi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    28. mail Tallinnas J&J. Kõlab hästi.
                    Tondiraba? siis oleme ühtekad

                    Kommentaar


                      Ei olnud seal digiloo järjekorras kunagi reaalselt 70tuhat isikut. Nagu ikka, siis oli igal soovijal 2-3 brauserit avatud ja järjekorras. Ning lisaks see mugav järjekorrasüsteem, mis peaks laskma sul isegi järjekorras tiksuda kui brauseri kinni paned ajas numbrid suureks. Kindlasti käisid paljud seal huvi pärast vaatamas palju inimesi järjekorras on ja kui ei vajutatud "lahku järjekorrast" nuppu, siis võis seal olla õhtupoolikul juba tuhandeid huvilisi järjekorras kes juba voodis magusat und magasid. Mulle igatahes tundub nii, sest öösel kell 1 oli võimalus veel isegi järgmiseks nädalaks Jannseni aegu Tallinnas broneerida.

                      Kommentaar


                        Paar minti enne üht öösel sain Pfizeri Tondirabasse 29.05. Sõber täna lõunast sai Pfizeri Tondirabasse juba 25.05.

                        E: passisin veel järjekorras ära ja sain 27.05 Kajasse. Suurem tung möödas.
                        Once a Gooner, always a Gooner

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Tondiraba? siis oleme ühtekad
                          Mul ka täpselt sama. Paistab et sai õigel ajal jaole ja pääseb ühe doosiga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Tondiraba? siis oleme ühtekad
                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            Mul ka täpselt sama. Paistab et sai õigel ajal jaole ja pääseb ühe doosiga.
                            Thumbs up.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              14mai kell 23 sain teada, et juba saab 30+ broneerida, olin järtsus 10 minutit ja 27 maardusse Jj
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Ma panin end eile kuskil 09:30 järjekorda ja umbes tunnikese pärast sain süsteemi sisse. Natuke seal ringi surfates sain 24.maiks Pfizeri Tallinnas. Töökaaslane kasutas täna sama loogikat ja pani kontorisse jõudes end järjekorda. Ca 12:30 jõudis järjekord temani ja 20 minuti eest jõudis esimese süstiga vaktsineeritult tagasi.

                                Ehk siis tundub, et seal natuke refreshides tekib/kaob neid üksikuid aegu pidevalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X