320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    See 50 inimese piirang on ka weird, mida see päâstab? Et 50 inimest omavahel ei nakatu, aga 70ga on juba ohtlik?
    Algajad mustkunstnikud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Võiks olla nagu eelmise aasta piirangud, mis arvestab ruumi täituvust ja seal siis 50 või 25% piirang. See nr 50 ju sõltuvalt asutusest on väga ebaproportsionaalne meede.
      Ma ise kavatsen maski raske südamega kanda seal, kus vaja, aga püüan võimalikult vähe külastada kohti, kus maski vaja läheb.

      Kommentaar


        Kannan maski, ei võta tükki küljest ära, olen vaktsineeritud.
        Olen juba viimased 2 nädalat kandnud.
        Eelmisel reedel praamiga Saaremaale sõites, olin näiteks ainuke loll, kes seda tegi. Pühapäeval tagasi tulles, oli mõni loll juurde tekkinud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          On arvestatud sellega,et oleme kohikud. Kanname ikka!

          Kommentaar


            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
            On arvestatud sellega,et oleme kohikud. Kanname ikka!
            Või lihtsalt enesekindlad inimesed, keda ei kõiguta mingi sihuke pisku.

            Kommentaar


              kui üritusel kohapealsel kiirtestimisel selgub, et teat positiivne, siis kas kogu seltskond kellega tuldi ja/või järtsus oldi, on insta lähikontaktsed ja tsaupakaa?

              Kommentaar


                Vaadake, millega rahvuslane Varro iseseisvuspäeval facebookis tegeleb.

                Kommentaar


                  Ta on üks nendest, kelle kognitiivsed võimed on peale haigestumist langenud... veits isegi tõsiselt mõtlen seda, kuid see on tähelepanek, mitte järeldus.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas risto Vaata postitust
                    kui üritusel kohapealsel kiirtestimisel selgub, et teat positiivne, siis kas kogu seltskond kellega tuldi ja/või järtsus oldi, on insta lähikontaktsed ja tsaupakaa?
                    Plaaster peale ja edasi.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mis foorumi suhtumine taaskord sellesse maskikandmisse on? Ise sai kantud talvel ja kevadel ja absoluutelt igalpool, aga nüüd vaktsiinid asjad tehtud ja tagantjärgi nähes, et ega sellest ju mingit tolku polnud, siis no see protestimeelsus aina kasvab sees ja no üldse ei tahaks ette panna taas ja ei tea kas kavatsengi.
                      Mul tädi oli arst. Võiks olla pensionil, sest raha on ja vanus ka 66. Võiks nautida seda, mille nimel töötanud. Aga ei saa, sest kui ta läheks ära, siis oleks suuremat sorti probleem tema nimistuga. 2 nädalat tagasi rääkisin temaga pikalt, oli väga häälest ära ja tundis muret, et inimesed lihtsalt ei kuula teda, ajavad mingit jonni. Et see covid on nii palju pinget tekitanud, et lihtsalt on keeruline ja jaksa. Et tahad inimesi aidata, aga siis räägid päevast päeva nagu seinaga. Ja tal oli nii kurb sellepärast, sest ta tegelt ka hoolis. Paar päeva tagasi sai ta töölt tulles insuldi ja täna hommikul suri. Aga ole edasi selline türapea nagu sa oled koos oma sõpradega.

                      Ta töötas ennast surnuks. Ja seda selle nimel, et 10 aastat õppinuna, ligi 40 aastat arstina töötanuna peaks päevast päeva hoolima mingite kuradi fooliummütsiga sitakottide elu pärast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Mul tädi oli arst. Võiks olla pensionil, sest raha on ja vanus ka 66. Võiks nautida seda, mille nimel töötanud. Aga ei saa, sest kui ta läheks ära, siis oleks suuremat sorti probleem tema nimistuga. 2 nädalat tagasi rääkisin temaga pikalt, oli väga häälest ära ja tundis muret, et inimesed lihtsalt ei kuula teda, ajavad mingit jonni. Et see covid on nii palju pinget tekitanud, et lihtsalt on keeruline ja jaksa. Et tahad inimesi aidata, aga siis räägid päevast päeva nagu seinaga. Ja tal oli nii kurb sellepärast, sest ta tegelt ka hoolis. Paar päeva tagasi sai ta töölt tulles insuldi ja täna hommikul suri. Aga ole edasi selline türapea nagu sa oled koos oma sõpradega.

                        Ta töötas ennast surnuks. Ja seda selle nimel, et 10 aastat õppinuna, ligi 40 aastat arstina töötanuna peaks päevast päeva hoolima mingite kuradi fooliummütsiga sitakottide elu pärast.
                        Kurb kuulda, aga see mulle ma ei tea mis asjade külge sildistamine ja on lamp. Maga kaineks ja ole mees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kurb kuulda, aga see mulle ma ei tea mis asjade külge sildistamine ja on lamp. Maga kaineks ja ole mees.
                          teed omad järeldused sellest teiste inimeste kogemusest, siis on kõik hästi.

                          ja oma kainuse jutud võid sellise teema raames endale sisse istuda, debiil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            teed omad järeldused sellest teiste inimeste kogemusest, siis on kõik hästi.

                            ja oma kainuse jutud võid sellise teema raames endale sisse istuda, debiil.
                            Sopajoodiku melanhoolia ja tōmblemise staadium sul.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Sopajoodiku melanhoolia ja tōmblemise staadium sul.
                              küll su ülbus kunagi õige vastase leiab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                küll su ülbus kunagi õige vastase leiab.
                                Pole ülbe olnud. Pole koroona kohta midagi öelnud ka ja pole kaugeltki mingi eitaja. Sa oled lihtsalt kalts sopajoodik, kellel on elus midagi halvasti ja siis tuleb hakkab kuskil foorumis mingitest postitustest ei tea mida välja otsima, et tōmmelda ja ma ei tea mis sōnadega kutsuda. Kaineks saad ja mine ravile ausalt… pole häbi peeglisse vaadata ja oma probleemidega tegelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X