320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    mina näiteks arvan, et sihilik lollidele soolapuhumine on võrdne inimesele noa selga löömisega. teed suurt kahju ja mitte keegi sellest kasu ei saa.

    ehk ei näe midagi autoritaarset selles kui sellised inimesed korraks kongi pandaks.
    Sisuliselt keelaksid turumajanduse ära. Ega Pöhja-Koreas ühtegi müügimeest ei olegi peale ühe.

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Tegu on ju puhtakujulise kelmusega nende inimeste puhul, mis siin autoritaarset on? Politsei võiks lõpuks tegeleda lihtsalt nendega.

    Mis mu liberaalne pool on muidu? Et absoluutselt tülgastava olekuga nartsissistlik 3 klassi hariduse jutuga oranz mees mind oksele ajab ja Euroopas populismi lõkkele tule andis, sest tõde pole enam tähtis? Ma olin tegelikult parempoolne, aga neid piire on nihutatud väravajoonelt parklasse kuidagi viimase 5 aastaga.
    Klassikalise liberaali jaoks on söna/väljendusvabadus köige tähtsam asi. Ka mina pean isikuvabadusi vaat et köige tähtsamaks. Kui toetad teatud isikute ja teemade vaigistamist kongistamist kuna nad sulle ei meeldi, siis see ongi suund autoritaarse korra suunas.

    Kui Pebre oleks ilmselge kelm, siis oleksid Jehoova tunnistajad, igasugused muud sektid, Kerrod, Urbid ja muud maagid ammu keelatud ja kongistatud. Autoritaarne kord seda teekski ja teebki. Kui ma Pebre lehelt vaatan, siis on selgelt kirjas, mida ja mis raha eest ta pakub. Kus on kelmus?

    Vastaspoole vaigistamine ei muuda töe selgitamist lihtsamaks. Vastupidi - see kustutab igasuguse arutelu ja süvendab polariseerimist (on selline söna?)

    Sinu vihatud oranz mees muideks soovitas oma jälgijatele ära vaktsineerida.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Sisuliselt keelaksid turumajanduse ära. Ega Pöhja-Koreas ühtegi müügimeest ei olegi peale ühe.



      Klassikalise liberaali jaoks on söna/väljendusvabadus köige tähtsam asi. Ka mina pean isikuvabadusi vaat et köige tähtsamaks. Kui toetad teatud isikute ja teemade vaigistamist, siis see ongi suund autoritaarse korra suunas.

      Kui Pebre oleks ilmselge kelm, siis oleksid Jehoova tunnistajad, igasugused muud sektid, Kerrod, Urbid ja muud maagid ammu keelatud ja kongistatud. Autoritaarne kord seda teekski ja teebki. Kui ma Pebre lehelt vaatan, siis on selgelt kirjas, mida ja mis raha eest ta pakub. Kus on kelmus?

      Vastaspoole vaigistamine ei muuda töe selgitamist lihtsamaks. Vastupidi - see kustutab igasuguse arutelu ja süvendab polariseerimist (on selline söna?)

      Sinu vihatud oranz mees muideks soovitas oma jälgijatele ära vaktsineerida.
      ma ei räägi vastaspoolest vaid sulaselgest soolapuhujast. ja ei, sellega ei kaoks turumajandus ära, kas näiteks UK's enam pole turumajandust siis? Seal on igasugune soolapuhumine ka müügimeestel keelatud, päris normaalsed reeglid on, et inimest ei saaks petta ega eksitada.

      millal sa ükskord suureks kasvad ja saad aru, et kui sa 10 sekundit midagi googeldad, siis see ei tee sinust veel mingil alal eksperti?

      Sinu arvates ei ole Pebre sulaselge kelm siis? Sa ilmselgelt valisid jälle ühe poole enda väikses peakeses ära ja nüüd vehid nagu tuuleveski enda "õiguste" eest ja googeldad ainult sinule meeldivaid 'ärapanemis lauseid'.

      btw minu arvates tulekski kirikutel jms rangemad reeglid kehtestada.

      boldile vastuseks, et mitte keegi ei proovi vaigistada inimesi "kes mulle ei meeldi" ehk proovi uuesti.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        ma ei räägi vastaspoolest vaid sulaselgest soolapuhujast. ja ei, sellega ei kaoks turumajandus ära, kas näiteks UK's enam pole turumajandust siis? Seal on igasugune soolapuhumine ka müügimeestel keelatud, päris normaalsed reeglid on, et inimest ei saaks petta ega eksitada.

        millal sa ükskord suureks kasvad ja saad aru, et kui sa 10 sekundit midagi googeldad, siis see ei tee sinust veel mingil alal eksperti?

        Sinu arvates ei ole Pebre sulaselge kelm siis? Sa ilmselgelt valisid jälle ühe poole enda väikses peakeses ära ja nüüd vehid nagu tuuleveski enda "õiguste" eest ja googeldad ainult sinule meeldivaid 'ärapanemis lauseid'.

        btw minu arvates tulekski kirikutel jms rangemad reeglid kehtestada.
        Jälle kasutad mingit ad hominem rünnakut, miks ma sulle üldse vastama peaksin?

        UK`s geneb juba ainuüksi väidetavalt teispoolsusega kontaktis olevate ennustajate ja meediumite bizniz miljardi aastas, igasugustest alternatiivmeditsiini gurudest rääkimata. Mölemad tekitavad märkimisväärselt kahju, aga see on lubatud, sest.....sellest sa ei saa aru
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Sisuliselt keelaksid turumajanduse ära. Ega Pöhja-Koreas ühtegi müügimeest ei olegi peale ühe.



          Klassikalise liberaali jaoks on söna/väljendusvabadus köige tähtsam asi. Ka mina pean isikuvabadusi vaat et köige tähtsamaks. Kui toetad teatud isikute ja teemade vaigistamist kongistamist kuna nad sulle ei meeldi, siis see ongi suund autoritaarse korra suunas.

          Kui Pebre oleks ilmselge kelm, siis oleksid Jehoova tunnistajad, igasugused muud sektid, Kerrod, Urbid ja muud maagid ammu keelatud ja kongistatud. Autoritaarne kord seda teekski ja teebki. Kui ma Pebre lehelt vaatan, siis on selgelt kirjas, mida ja mis raha eest ta pakub. Kus on kelmus?

          Vastaspoole vaigistamine ei muuda töe selgitamist lihtsamaks. Vastupidi - see kustutab igasuguse arutelu ja süvendab polariseerimist (on selline söna?)

          Sinu vihatud oranz mees muideks soovitas oma jälgijatele ära vaktsineerida.
          MKM ei ole nii, et mul on mingi väljendusvabandus ja panen selle nimel pommi rongi või meelitan inimesi veidrasse inimväärikust halvavasse kultuuri. Ma olen oma arvamust igasuguste värdreligioonide/kultuste kohta enne ka väljendanud.

          Kelmusest peaksid ise ka aru saama, kui imeravimi pähe mingit kloori või hobuseparasiidiravimit müüakse. See vist peaks mingi raskema paragrahvi alla kuuluma tegelikult? Mis see homicide eesti keeles on?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Leidsid natuke vale inimese, kelle statistikaanalüüsi oskustes kahelda. Äkki saad ise lähendandmete loogikast veits valesti aru? Miks haiglaravil on 80+% inimestest vaktsineerimata?
            Veits kummalised küsimused, sest need kipuvad põhinema mingitel eeldustel.
            Esiteks on uus info alati teretulnud. Teiseks ma ei kahtle oskustes numbreid tõlgendada. Pealegi, mis teema ikkagi sellega on, et kahelda ei tohi? Endas kahtlen regulaarselt... täpsem on vast öelda, et analüüsin.

            Haiglaravil on sellepärast vanem generatsioon (suures plaanis on ju vanus 70+), sest neile lähenetakse justkui oleks tegemist noorema generatsiooniga. Neil on aga sootuks teised mõtlemismustrid (mida utreeritud kujul allpool ka ise osaliselt kirjeldad).


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Üldiselt need süvausklikud kipuvad olema 69aastased Ülled Abja-Paluojalt, keda mingi kino või ipad vähe kotib, istuvad päev otsa facebookis ja nutavad milline fašism siin riigis toimub ise kodust välja astumata. Tegelikult tuleks igasugused pebred ja muidu retardid vangi panna korraks valeinfoga manipuleerimise eest oma veidrate produktide müügi jaoks. Saaks need kajakambrid kinni pandud muutuks õhk kohe värskemaks.

            Vaatasin järgi kohe, millega tegeleb

            Neli webinari on see aasta juba tehtud erinevatel teemadel nagu:
            1) Suur Ärkamisaeg & Veel Suurem Pettus
            2) Elus/Surnud Sümbolism ja Geomeetria
            3) Muinasjutulised Rassid/Inimkonna Ajalugu - Kust oled pärit Sina?
            4) Harmooniline Suhe Iseenda Suhtumiste & Vastutustega

            20 euri igaühele webinari sisseost.
            Pole inimest, pole probleemi, tõesti.

            Oled proovinud mõista või selgust saada, kuidas taolised aktivistid kujunevad?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              MKM ei ole nii, et mul on mingi väljendusvabandus ja panen selle nimel pommi rongi või meelitan inimesi veidrasse inimväärikust halvavasse kultuuri. Ma olen oma arvamust igasuguste värdreligioonide/kultuste kohta enne ka väljendanud.

              Kelmusest peaksid ise ka aru saama, kui imeravimi pähe mingit kloori või hobuseparasiidiravimit müüakse. See vist peaks mingi raskema paragrahvi alla kuuluma tegelikult? Mis see homicide eesti keeles on?
              Need on äärmuslikud, teisi piiravad näited. Milles Pebre kelmus täpsemalt seisneb, et ta vangi paneksid?

              Minumeelest on taoliste toodete puhul mingit trahvid ja eemaldamised ka olnud, muidugi paljustki skeptik.ee tüübi Martin Välliku aktivismi toel. Tihti see disclaimer kuskil väikses kirjas päästabki tegelikult vastutusest.

              Eks ma pooldan ka huiarite ja soolapuhujate vastutusele vötmist, aga lambist köik vangi panna kes ei meeldi - nope



              Näiteks taolist etendust näidatakse lastele juba 20+ aastat teatud Eesti kirikutes. Ise pidin ka mingi 9 aastasena seda öudukat vaatama, mis mingis draamateatri kontekstis oleks vähemalt 16+ kui mitte rohkem. Miski 6 aastat tagasi tsekkasin lapsepölvetrauma uuesti üle, kuidas manipulatsioon käib ja kirik liikmeid kogub - pooled täissaalis olid lapsed ja mingi hetk enamus neist nutsid.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Oled proovinud mõista või selgust saada, kuidas taolised aktivistid kujunevad?
                Lihtne variant raha teenimiseks.

                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Eks ma pooldan ka huiarite ja soolapuhujate vastutusele vötmist.
                Miks sa siis igapäevaselt huiad ja paska toodad?

                Kommentaar


                  Kuulge Põhja-Korea fännid võtke nüüd tuure vähe maha. Teie loogika järgi oleks tulnud ammu juba inimesi vangi panna ja trahvida, aastakümneid hiilivat profiteerimist meedia rahuloleva mõmina saatel olete ära unustanud? Kõik need Mangid, Kerrod, Nastjad ja muud soolapuhujad??? Keegi võiks näiteks teha doktoritöö, mitu korda on nad olnud ETV Ringvaates otse prime time oma paska levitamas? Õhtulehe esikaanel? Nüüd kui keegi postitab facebooki, et big pharma ja 5g ja Sorose vandenõu olete järsku kurjad? Kuidas selle Põhiseaduse ja/või moraalse kompassiga järgimisega nii valikuliselt teil ometi on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                    Miks sa siis igapäevaselt huiad ja paska toodad?
                    Argument on köva, oled väitlusseltsi liige v
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                      Kuulge Põhja-Korea fännid võtke nüüd tuure vähe maha. Teie loogika järgi oleks tulnud ammu juba inimesi vangi panna ja trahvida, aastakümneid hiilivat profiteerimist meedia rahuloleva mõmina saatel olete ära unustanud? Kõik need Mangid, Kerrod, Nastjad ja muud soolapuhujad??? Keegi võiks näiteks teha doktoritöö, mitu korda on nad olnud ETV Ringvaates otse prime time oma paska levitamas? Õhtulehe esikaanel? Nüüd kui keegi postitab facebooki, et big pharma ja 5g ja Sorose vandenõu olete järsku kurjad? Kuidas selle Põhiseaduse ja/või moraalse kompassiga järgimisega nii valikuliselt teil ometi on?
                      täpselt. kui kaua see "Halloo, Kosmos" riigiraadio kavas oligi? nii mõnegi Ööülikooli osas tekib samuti küsimusi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Möistlik arutelu piirangute kohta Ülle Madiselt. Ka köik foorumi mini diktaatorid vöiksid kuulata

                        https://ode03.euddn.net/e30a14d990d6...ja20210827.mp3
                        diktaatorite all mõtled ekrefanaatikuid?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          diktaatorite all mõtled ekrefanaatikuid?
                          Kui nad ilma küsimusi esitamata piiranguid toetavad ja ebameeldivad kongi saadaks siis jah ka neid
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Kui nad ilma küsimusi esitamata piiranguid toetavad siis jah
                            siin on su järjekordne mõttemaailma viga, mitte keegi ei toeta ebanormaalseid piiranguid, mitte ükski inimene siit foorumist, mitte ükski inimene keda mina tunnen.

                            see kui 99% piirangutest on normaalsed ja 1% on ebanormaalsed on täiesti loomulik.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              imeline statistika: "Eestis on tänaseks ametlikult koroonahaigeks tunnistatud 9200 inimest"

                              äkki mõni informeeritum seletab lahti.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X