320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    siin on su järjekordne mõttemaailma viga, mitte keegi ei toeta ebanormaalseid piiranguid, mitte ükski inimene siit foorumist, mitte ükski inimene keda mina tunnen.

    see kui 99% piirangutest on normaalsed ja 1% on ebanormaalsed on täiesti loomulik.
    Piirangud ei ole normaalsed, vabadus on normaalne. Pöhjendama peab piiramist, mitte vabadust. Sinu roheaju muidugi ei möista seda. Kuula vöibolla vahelduseks saadet
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Piirangud ei ole normaalsed, vabadus on normaalne. Pöhjendama peab piiramist, mitte vabadust. Sinu roheaju muidugi ei möista seda. Kuula vöibolla vahelduseks saadet
      piirangud on täiesti põhjendatud.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        piirangud on täiesti põhjendatud.
        Sinu kriitiline mötlemine on ju sellisel tasemel, et kui Terviseamet sulle ütleks et Liis Lemsalu on neeger, siis usuksid seda
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Piirangud ei ole normaalsed, vabadus on normaalne. Pöhjendama peab piiramist, mitte vabadust. Sinu roheaju muidugi ei möista seda. Kuula vöibolla vahelduseks saadet
          Piirangud on täiesti tavalised ühiskonnanormid. Sarnaselt on keelatud näiteks alkoholijoobes autoga sõitmine, naabrile lõuga panemine või keset raekoja platsi urineerimine. Ikka teiste inimeste, avaliku korra ja sinu enda kaitseks.

          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Sinu kriitiline mötlemine on ju sellisel tasemel, et kui Terviseamet sulle ütleks et Liis Lemsalu on neeger, siis usuksid seda
          Olen veendunud, et kui foorumi liikmed saaksid üles seada madalaima kriitilise mõtlemisega kasutaja, siis sulle vastast poleks.

          Kommentaar


            Täiesti mööda näited...
            Joobes juhtimise näide oleks korrektne kui meil oleks see ka nii reguleeritud, et terve suve sõida nii tahmas kui vähegi tahad, siis juhtub augustis paar rasket õnnetust ühe nädala jooksul ja Valitsus või Transpordiamet tuleb kokku ja otsustab oioioi nüüd on küll pahasti, enam ei tohi!!! Hakkame joovet kontrollima ja trahvima (tegelt ei hakka, sest ressurssi ega tahet ei ole)

            Kommentaar


              Aga kiirusepiirangud just nii ongi muudetud. Ennevanasti sai maanteel 100 km/h sõita suviti

              Kommentaar


                Kui ma teen praegu selle ühe süstiga vaktsiini, siis on kõik ja saan rahus elada? Pigem vist on juba karta, et varsti tuleb veel süstida? Uued tüvid jne. See vaktsineerimine on iga kuuga aina enam vastukarva ja ma ei suuda ennast kuidagi veenda vastupidises. Eriti häirib see kindlameelsus, et see kõik on vajalik ja toimib jne. Ja kui ma isegi endale sisestan, et see süst on lamp ju, et tee ära, siis osa minust ei taha provokatsioonidele alluda ja ma pigem olen ootaval seisukohal ning vaatan, mis järgmised paar kuud toovad. Kui mind just ühiskonnast välja ei heideta ja kuhugi asumisele saatmisega ei ähvardata, siis on mugavam olla osa suuremast massist ja need süstid ära teha, iseasi kuhu see kõik tulevikus edasi viib..............

                Deem, mul oli esimene osa teksti ka, aga see kustus ära ja ei viitsi enam uuesti kirjutada, kuigi nüüd see osa siin jääb natuke poolikuks ilma alguseta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Piirangud on täiesti tavalised ühiskonnanormid. Sarnaselt on keelatud näiteks alkoholijoobes autoga sõitmine, naabrile lõuga panemine või keset raekoja platsi urineerimine. Ikka teiste inimeste, avaliku korra ja sinu enda kaitseks.
                  Jajah. Kui Kajake sulle nüüd ütleks, et maskid on tegelt möttetud ja vaktsiinipassi kaotame ka ära, siis sa vastu ei vaidleks - "ma ei tea kuidas te sellise järelduseni jöudsite, aga ma tean et teil on öigus". Teisalt kui sinu lemmikpoliitikutel oleks arutlusel full china minek, siis oleksid samuti yes please

                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Olen veendunud, et kui foorumi liikmed saaksid üles seada madalaima kriitilise mõtlemisega kasutaja, siis sulle vastast poleks.
                  Oletame, et see on tösi. Millise järelduse sellise tulemuse pealt teha saaks?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Täiesti mööda näited...
                    Joobes juhtimise näide oleks korrektne kui meil oleks see ka nii reguleeritud, et terve suve sõida nii tahmas kui vähegi tahad, siis juhtub augustis paar rasket õnnetust ühe nädala jooksul ja Valitsus või Transpordiamet tuleb kokku ja otsustab oioioi nüüd on küll pahasti, enam ei tohi!!! Hakkame joovet kontrollima ja trahvima (tegelt ei hakka, sest ressurssi ega tahet ei ole)
                    Elame uues reaalsuses, kus ongi palju teadmatust - uuringud ja analüüsid muutuvad üha mahukamaks ja täpsemaks. Saad ju aru küll, et olukord haiglates oli hapu ja võib piiranguteta uuesti hapuks minna. Et lihtsalt ootame ja pohhui, las sureb veel järgmine tuhat eestlast?

                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Jajah. Kui Kajake sulle nüüd ütleks, et maskid on tegelt möttetud ja vaktsiinipassi kaotame ka ära, siis sa vastu ei vaidleks - "ma ei tea kuidas te sellise järelduseni jöudsite, aga ma tean et teil on öigus". Teisalt kui sinu lemmikpoliitikutel oleks arutlusel full china minek, siis oleksid samuti yes please
                    Ainult sinu Trumpikeskses maailmas jälgitakse oma eeskujusid pimesi läbi tule ja vee. Keskmine inimene suudab ka ise mõelda ja teatud küsimustes oma "lemmikpoliitikutega" nõustuda ja teatud küsimustes mittenõustuda. Su pime viha teatud erakondade ja nende juhtide suhtes on nii suureks paisunud, et igasugune ratsionaalsus ja loogika on täiesti kadunud. Kui Kaja Kallas ütleks otse-eetris, et peske kaks korda päevas hambaid, siis vastaksid sina, et haisev suu ongi vabaduse sümbol.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Kui ma teen praegu selle ühe süstiga vaktsiini, siis on kõik ja saan rahus elada? Pigem vist on juba karta, et varsti tuleb veel süstida? Uued tüvid jne. See vaktsineerimine on iga kuuga aina enam vastukarva ja ma ei suuda ennast kuidagi veenda vastupidises. Eriti häirib see kindlameelsus, et see kõik on vajalik ja toimib jne. Ja kui ma isegi endale sisestan, et see süst on lamp ju, et tee ära, siis osa minust ei taha provokatsioonidele alluda ja ma pigem olen ootaval seisukohal ning vaatan, mis järgmised paar kuud toovad. Kui mind just ühiskonnast välja ei heideta ja kuhugi asumisele saatmisega ei ähvardata, siis on mugavam olla osa suuremast massist ja need süstid ära teha, iseasi kuhu see kõik tulevikus edasi viib..............

                      Deem, mul oli esimene osa teksti ka, aga see kustus ära ja ei viitsi enam uuesti kirjutada, kuigi nüüd see osa siin jääb natuke poolikuks ilma alguseta.
                      Seda ühe süstiga vaktsiini ehk Janssenit sa suure tõenäosusega täna ei saa, sest selle tarned on olematud. Kiireim tee passini on Moderna, mis mälu järgi oli 28 päeva süsti vahe + 14 päeva enne kui pass nö kehtima hakkab. Et oodata saad niikuinii.

                      Muu, emotsionaalsema osa kohta ütlen vaid "tunded muud ei tee, kui petavad meid".
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Marek Seer asub juhtima Confido kiirkliinikuid

                        kas siin mingit huvide konflikti ei ole? otse tellija paadist pakkuja paati.

                        Kommentaar


                          Iisraelis on praegu üle poolte haiglakeisside vaktsineerimiskuuri läbinud, aga möni Ingmar siin peab ikka ainult neid mitte vaktsineerituid lollideks antivaxxeriteks, grandma killeriteks ja 5G uhhuutajateks kes elavad kuskil Trumpi maailmas ja on kogu probleemi kese. Ise muidugi vöib röömsalt koroonapassiga suurüritustel köigile näkku köhida, sest tema on kaitstud ja teised on lollid. Üleüldised piirangud olenemata haiglate koormusest ja muutest teguritest vöiksid ka muidugi nii igaks juhuks olla, eriti sellele antivaxxeri grupile need tuleks üldse mitmeks aastaks lockdowni panna ja internet välja vötta. Polariseerime ühiskonda, see saab ainult hea olla.

                          Ise olen vaktsineeritud, aga silmad kinni piiranguid toetada ja inimesed kastidesse toppida ei ole okei.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Iisraelis on praegu üle poolte haiglakeisside vaktsineerimiskuuri läbinud, aga möni Ingmar siin peab ikka ainult neid mitte vaktsineerituid lollideks antivaxxeriteks, grandma killeriteks ja 5G uhhuutajateks kes elavad kuskil Trumpi maailmas ja on kogu probleemi kese. Ise muidugi vöib röömsalt koroonapassiga suurüritustel köigile näkku köhida, sest tema on kaitstud ja teised on lollid. Üleüldised piirangud olenemata haiglate koormusest ja muutest teguritest vöiksid ka muidugi nii igaks juhuks olla, eriti sellele antivaxxeri grupile need tuleks üldse mitmeks aastaks lockdowni panna ja internet välja vötta. Polariseerime ühiskonda, see saab ainult hea olla.

                            Ise olen vaktsineeritud, aga silmad kinni piiranguid toetada ja inimesed kastidesse toppida ei ole okei.
                            mõtle kui iisraelis poleks keegi vaktsineeritud?

                            ma ei ole numbreid vaadanud, aga iisraelis oli miski 90% vaxed? ehk 10% rahvastikust on 50% haigusjuhtudest?

                            järgmine ülesanne: https://www.washingtonpost.com/world...rce=reddit.com

                            sa võidaksid elus palju kui suudaksid enda arvamust muuta, mitte ei kasuta seda esimest 3 minuti googeldamise kuldtõde, millele sa lihtsalt toetavaid fakte ja jutte otsid mitte ei vaata neutraalse pilguga, et äkki sa alguses eksisid.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              mõtle kui iisraelis poleks keegi vaktsineeritud?

                              ma ei ole numbreid vaadanud, aga iisraelis oli miski 90% vaxed? ehk 10% rahvastikust on 50% haigusjuhtudest?

                              järgmine ülesanne: https://www.washingtonpost.com/world...rce=reddit.com

                              sa võidaksid elus palju kui suudaksid enda arvamust muuta, mitte ei kasuta seda esimest 3 minuti googeldamise kuldtõde, millele sa lihtsalt toetavaid fakte ja jutte otsid mitte ei vaata neutraalse pilguga, et äkki sa alguses eksisid.
                              78% üle 12a. vaxed oli vist. Töötab muidugi, aga kaugeltki mitte sellise efektiivsusega nagu algul reklaamiti. Arvesta sellega ka, antivaxidele olid piiratud tegevused vs vaxid. Samade tingimuste statsi me ei tea.
                              Mask rohkem rituaal, siin pole midagi rääkida. 10% kasutegur ei ole piisav.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Iisraelis on praegu üle poolte haiglakeisside vaktsineerimiskuuri läbinud
                                Ma jätan siia ühe mõtisklusülesande: kui Eestis oleks 90%+ vaktsineeritud, kas haiglas (tõsidus määramata) oleks rohkem vaktsineerituid või vaktsineerimata inimesi?

                                Jätkuülesanne võiks olla, et mida sellest järeldada ja kuidas.

                                Vihje: kui kõik oleksid vaktsineeritud, oleksid ka haiglas kõik vaktsineeritud.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X