320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mulle meeldib see loogika! Et kõik peale sotside valijate on siis mingi ajaperioodil olnud OK piirangutega. Ma ei viitsi isegi kontrollida, mis täpselt aasta aega tagasi oli, aga väga võimalik, et nii oligi siis. Vaesed sotsid siis, nemad polegi piirangute üle rõõmustada saanud.
    Ma ei saa midagi aru
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      kasutegur on alati <= 1
      kasutegur ei saa olla suurem, kui 1 (või % avaldisena 100%)

      mõlemad kooli füüsikatundi tagasi saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        kasutegur on alati <= 1
        kasutegur ei saa olla suurem, kui 1 (või % avaldisena 100%)

        mõlemad kooli füüsikatundi tagasi saata.
        Vabandust. parandasin
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Ma ei saa midagi aru
          Ilmselgelt vihjati seda, et ainus Eesti parlamendierakond, mis pole ühegi piirangute jõustamise taga nende 1,5 aasta jooksul olnud, on olnud Sotsiaaldemokraadid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja
            see maski link oli juba järgmine ülesanne.

            aga proovi uuesti see esimene pool oma peas läbi käia.

            20% rahvastikust pole vaktsineeritud. 80% on.

            50% haigestest on vaktsineeritud.

            (võime selle osa täiesti välja jätta, et vaktsineeritud võivad igalpool chillida, aga teised mitte, ehk nad levitavad seda veel omavahel rohkem)

            vaktsineerimise mõju on väike või suur?
            Sa ei pea mulle töestama vaktsineerimise, maskikandmise ja teatud piirangute möningasest efektiivusest, ma saan sellest aru. Sinu pakutud protsentide puhul oleks seis üsna kurb ja vaktsiin ei täidaks oma miinimumi väljagi. Iisraelis oledki 6 kuu möödudes officially unvaccinated

            Teine asi on veel see, et vaktsiini tekitatud antikehad hakkavad kiiremini kaduma kui läbipöetu omad. See oli vist -40% kuus vs -5% kuus
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              See nagu Ameerikas süüdistavad ühed Trumpi ja teised Bidenit, aga Bush süüst prii kes tegelt söda alustas. Siin ka Hiina viroloogid vöi körgemad sahkerdajad itsitavad, kuidas kogu maailm nende käki pärast riidleb
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Sa oleksid esimesena mind lamemaallaseks söimanud, kui 2019 oleks rääkinud, et tulevad vaktsiinipassid, ilma milleta reisida ei saa ja töendita restosse jms kohtadesse ei pääse. Nüüd kui sulle on ühte asja 100 korda korrutatud, räägid, et köik piirangud on pöhjendatud ja minul on kriitilise mötlemisega probleeme.

                Kas köik seatud piirangud ja erireeglid mis olnud ja mis praegu on tehtud parimate teadusliku teadmiste pöhjal? ow rlly? Kui need otsused on sinu lemmikpoliitikute poolt vastu vöetud siis pole kahtlust, et plaksutad kaasa. Meediast jääb mulje nagu antivaxerite pärast meil pandeemia ongi, kuigi vaktsineeritud inimesed levitavad samamoodi viirust edasi ja jäävad haigeks, lihtsalt neil on veidi suurem esialgu arvatust palju väiksem kaitse. Seda ka mitte kuigi pikaks ajaks.

                politsei hakkab vaktsineerimata inimesi lahti laskma ja juba praegu jätavad preemiatest ilma, kas see on ka õigustatud piirang? Kui kaugele sa läheksid sellise lähenemisega?
                Kui keegi oleks mulle 2019 rääkinud, et kohe-kohe tuleb pandeemia, mis kogu maailma mõjutab ja miljoneid inimesi tapab, siis muidugi poleks ma seda uskunud. Vähemalt ei oleks tahtnud uskuda. Natukene viimsepäeva vaibine, eks. Kahjuks läks nii, et selline pandeemia on meie tänane reaalsus. Pandeemia mõju vähendamiseks on väga erinevad meetodid - maskid, distantsi hoidmine, vaktsiinid jne. Muidugi ma kiidan kõiki vahendeid, mis inimeste elu ja tervist säästavad. Jah, vaktsiin ei ole mingi imeravim, aga fakt on, et elanikkonna vaktsineerimine aitab kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele.

                Kui sinu arvates kehtestab valitsus erinevaid piiranguid ainult inimeste kottimiseks, siis mis selle kõige tagamõte on. Miks? Saad ju ise ka aru, et piirangutel ei ole mingit muud eesmärki peale viiruse leviku tõkestamise. Või arvad päriselt, et Kallas joonistab kodus põrandale kolmnurki, mille keskel on silmamuna ja valmistub kogu Eestimaa orjastamiseks?

                Kommentaar


                  kutsun teid kõiki üles paljalt tööl käima! kui keegi hakkab teid sellepärast lahti laskma, siis öelge, et olete nonclother###

                  saame kohe teada kas meid orjastatakse või mitte.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                    Kui sinu arvates kehtestab valitsus erinevaid piiranguid ainult inimeste kottimiseks, siis mis selle kõige tagamõte on. Miks? Saad ju ise ka aru, et piirangutel ei ole mingit muud eesmärki peale viiruse leviku tõkestamise. Või arvad päriselt, et Kallas joonistab kodus põrandale kolmnurki, mille keskel on silmamuna ja valmistub kogu Eestimaa orjastamiseks?
                    Passide puhul on seda vast isegi öeldud, et eesmärk on *survestada inimesi sutsakale.

                    *heal lapsel mitu nime
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Passide puhul on seda vast isegi öeldud, et eesmärk on *survestada inimesi sutsakale.

                      *heal lapsel mitu nime
                      passi eesmärk on survestada inimesi vaktsineerima? kes seda ütles???
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Passide puhul on seda vast isegi öeldud, et eesmärk on *survestada inimesi sutsakale.

                        *heal lapsel mitu nime
                        Jah ning läbi suurema vaktsineerituse viiruse leviku tõkestamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                          Jah ning läbi suurema vaktsineerituse viiruse leviku tõkestamine.
                          pigem ikka haiglate koormuse vähendamine, sest tundub, et levikut vaktsiin niiväga ei piira.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            Ilmselgelt vihjati seda, et ainus Eesti parlamendierakond, mis pole ühegi piirangute jõustamise taga nende 1,5 aasta jooksul olnud, on olnud Sotsiaaldemokraadid.

                            Ainus parlamendierakond kes pole valitsuses olnud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                              Kui keegi oleks mulle 2019 rääkinud, et kohe-kohe tuleb pandeemia, mis kogu maailma mõjutab ja miljoneid inimesi tapab, siis muidugi poleks ma seda uskunud. Vähemalt ei oleks tahtnud uskuda. Natukene viimsepäeva vaibine, eks. Kahjuks läks nii, et selline pandeemia on meie tänane reaalsus. Pandeemia mõju vähendamiseks on väga erinevad meetodid - maskid, distantsi hoidmine, vaktsiinid jne. Muidugi ma kiidan kõiki vahendeid, mis inimeste elu ja tervist säästavad . Jah, vaktsiin ei ole mingi imeravim, aga fakt on, et elanikkonna vaktsineerimine aitab kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele.

                              Kui sinu arvates kehtestab valitsus erinevaid piiranguid ainult inimeste kottimiseks, siis mis selle kõige tagamõte on. Miks? Saad ju ise ka aru, et piirangutel ei ole mingit muud eesmärki peale viiruse leviku tõkestamise. Või arvad päriselt, et Kallas joonistab kodus põrandale kolmnurki, mille keskel on silmamuna ja valmistub kogu Eestimaa orjastamiseks?
                              Mul on sulle veel paar progressiivset elude ja tervise säästmise ideed:

                              * Pimeda aja saabudes vabas öhus viibimine ilma helkurita keelatud. Eiramisel trahvid, vangistamised

                              * Löbusöidud keelatud, Auto omamine lubatud vaid eritingimustel. Üksi söitmine peab olema pöhjendatud. Eiramisel kohe vangi.

                              * Mootorsöidukite kasutamine lubatud vaid alkoluku olemasolul. Vahele jäädes iga ületatud 0,1 trahv sott. Kuni 0,05 BAC on lubatud. 0,5 pealt otse kongi

                              * Kui so BMI on 24,9 vöi körgem,hakkad päevaraha maksma. Buffeesse enam ei saa, lennuki jms transportipiletid on topelthinnaga restoranidel on öigus keelduda teenindamisest.


                              jne. Listi vöib täiendada

                              A kui sul on "terve inimese" pass siis need reeglid sulle muidugi ei kehti ja vöid isegi tööl käia. Ehk siis kui suudad töestada, et ei suitseta, alkoholi, liha, töödeldud toitu jms paska ei tarbi ja liikumiskvooti oled ära täitnud kuu jooksul ja sinu ökoloogiline jalajälg ei ületa normi, siis saad sellise hea inimese passi. Väga progressiivsed, inimeste tervist ja elusid säästvad piirangud
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Mul on sulle veel paar progressiivset elude ja tervise säästmise ideed:

                                Pimeda aja saabudes vabas öhus viibimine ilma helkurita keelatud. Eiramisel trahvid, vangistamised

                                Löbusöidud keelatud, Auto omamine lubatud vaid eritingimustel. Üksi söitmine peab olema pöhjendatud. Eiramisel kohe vangi.

                                Mootorsöidukite kasutamine lubatud vaid alkoluku olemasolul. Vahele jäädes iga ületatud 0,1 trahv sott. Kuni 0,05 BAC on lubatud. 0,5 pealt otse kongi

                                jne. Listi vöib täiendada

                                A kui sul on "terve inimese" pass siis need reeglid sulle muidugi ei kehti. Ehk siis kui suudad töestada, et ei suitseta, alkoholi, liha, töödeldud toitu jms paska ei tarbi ja liikumiskvooti oled ära täitnud kuu jooksul ja sinu ökoloogiline jalajälg ei ületa normi, siis saad sellise hea inimese passi. Väga progressiivsed, inimeste tervist ja elusid säästvad piirangud
                                1. Juba on. Trahv kuni 40€. Eestis.
                                2. Soomes on mingi seadus, et niisama tiirutamine keelatud. Küllap seal vist siiski võetakse mõistusega ja trahvi saab alles siis kui mingi 18-aastane Pekka kolmandat korda samast patrullist külg ees mööda vihiseb.
                                3. Veoautodel ja bussidel vist on Eestis ka. 0,5 pealt võib ehk kongi ka sattuda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X