320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võibolla on probleem selles, et ühiskond on edasi arenenud, aga valitseda üritatakse ikka idaeuroopalikult - alamatele käske ja keelde jagades, vaenlasi otsides ja juhtide vigu mitte tunnistades.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      võibolla on probleem selles, et ühiskond on edasi arenenud, aga valitseda üritatakse ikka idaeuroopalikult - alamatele käske ja keelde jagades, vaenlasi otsides ja juhtide vigu mitte tunnistades.
      Heh. Mul täpselt vastupidine tunnetus - valitsus püüab põhjamaiselt suunata ja soovitusi jagada ning seeläbi inimeste kohusetundele panustada. Aga see ei toimi, sest oma isepäisuselt ja jonnakuselt ajame ikka oma joru. Keeldude-käskudeni pole veel jõutud, kuid nüüd nagu proovitakse mingis ulatuses pitsitama hakata siis vaktsineerimata inimesi.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        võibolla on probleem selles, et ühiskond on edasi arenenud, aga valitseda üritatakse ikka idaeuroopalikult - alamatele käske ja keelde jagades, vaenlasi otsides ja juhtide vigu mitte tunnistades.
        Vastupidi. Pmst mida Prantsusmaa tegi, kus vaktsiinivastaste seltskond oli palju suurem kui eestis? Tasub uurida. Ja seal ei tehtud vaktsiinitaksot, talguid vms. Selles osas tegi Macron idaeuroopalikult. Edukalt, tundub mulle.
        Edit: hea artikkel
        ja veel: https://www.economist.com/leaders/th...dates/21804773
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Heh. Mul täpselt vastupidine tunnetus - valitsus püüab põhjamaiselt suunata ja soovitusi jagada ning seeläbi inimeste kohusetundele panustada. Aga see ei toimi, sest oma isepäisuselt ja jonnakuselt ajame ikka oma joru. Keeldude-käskudeni pole veel jõutud, kuid nüüd nagu proovitakse mingis ulatuses pitsitama hakata siis vaktsineerimata inimesi.
          kui kõik eelnevad aastad on tegeletud teatud ühiskonnagruppide marginaliseerimise ja stigmatiseerimisega, siis ei saagi oodata, et nad sind enam kuulaks. kevadel tehti vaktsiinidest ka väga kiiresti poliitiline relv, kui selgus, et asjad ei laabu iseenesest ja ettevalmistustöö tegemata.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            kui kõik eelnevad aastad on tegeletud teatud ühiskonnagruppide marginaliseerimise ja stigmatiseerimisega, siis ei saagi oodata, et nad sind enam kuulaks. kevadel tehti vaktsiinidest ka väga kiiresti poliitiline relv, kui selgus, et asjad ei laabu iseenesest ja ettevalmistustöö tegemata.
            Ja mujal Euroopas, kus parempoppulism on pead tõstnud, seda ei ole tehtud? Kokkuvõttes olen nõus, et vaktsineerimise madalas tasemes on ikka palju aastatepikkust tegematust eri tasanditel mitte ainult riigivalitsemises- ajakirjandus, perearstisüsteem, valitsemine jne jne. Võiks pikki ettekandeid ja loenguid sel teemal teha, aga pole kellelegi meist selleks enam aega ja mõjusaid lahendusi on kiiresti vaja.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Ühtegi lahendust ei ole kuulnud peale selle, et ärme tee nagu teised, ärme sunni, ärme survesta, mõtleme oma peaga.
              Eksimusi tunnistada ja tagasi astuda.
              Muidugi on vaja saada aru, mida on valesti tehtud, sest ühiskond vajab siirust (kahjuks selle võimalust pigem pole näha, sest... vaja võimul püsida on eesmärk). Seni valitsuse viljeletud pläust ajab juba kõige kuulekamad ka segadusse.

              Mis valemiga ei suudetud näha, et haiglasüsteem taas katki läheb? Sest elati illusioonis.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Eksimusi tunnistada ja tagasi astuda.
                Muidugi on vaja saada aru, mida on valesti tehtud, sest ühiskond vajab siirust (kahjuks selle võimalust pigem pole näha, sest... vaja võimul püsida on eesmärk). Seni valitsuse viljeletud pläust ajab juba kõige kuulekamad ka segadusse.

                Mis valemiga ei suudetud näha, et haiglasüsteem taas katki läheb? Sest elati illusioonis.
                See tagasiastumine ei anna küll ühtegi vaktsineerimist juurde, aga hea, et selline usk on. Kahjuks pole selle usuga küll midagi peale hakata. A võib full helmet teha, et võtke Ekre valitsusse tagasi ja hakkame aga süstima. Tore idee.
                Haiglasüsteem on tegelt ülitugev ja kannatab veel päris palju, üllatavalt palju. Siin on tehtud küll väga head tööd, sest ega struktuurseid probleeme ka kahe aastaga kõike ei paranda. Aga seal on küll palju pingutatud ja see on viimane koht, kuhu näpuga näidata. küsimus on ikkagi selles, et mingi hetk on haiglakohti vajavaid raivosid ikkagi rohkem, kui meil ettevalmistatud kohti, sest- ma ei tee süsti, kuna, pläust jms kommunikatsioon. Sry, ei osta seda pläusti. Hakkame jälle peale.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                  See tagasiastumine ei anna küll ühtegi vaktsineerimist juurde, aga hea, et selline usk on. Kahjuks pole selle usuga küll midagi peale hakata. A võib full helmet teha, et võtke Ekre valitsusse tagasi ja hakkame aga süstima. Tore idee.
                  Haiglasüsteem on tegelt ülitugev ja kannatab veel päris palju, üllatavalt palju. Siin on tehtud küll väga head tööd, sest ega struktuurseid probleeme ka kahe aastaga kõike ei paranda. Aga seal on küll palju pingutatud ja see on viimane koht, kuhu näpuga näidata. küsimus on ikkagi selles, et mingi hetk on haiglakohti vajavaid raivosid ikkagi rohkem, kui meil ettevalmistatud kohti, sest- ma ei tee süsti, kuna, pläust jms kommunikatsioon. Sry, ei osta seda pläusti. Hakkame jälle peale.
                  Sellise suhtumisega tõesti ei anna.

                  Et siis haiglasüsteemiga on kõik hästi - väga hea.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    See tagasiastumine ei anna küll ühtegi vaktsineerimist juurde, aga hea, et selline usk on.
                    Tegelikult võiks igale teemale selle üle kanda.
                    Külmladu hävis - kellegi tagasiastumine ravimeid tagasi ei too.
                    Vaktsineerimine pehmelt öeldes lonkab - kellegi tagasiastumine vaktsineerituid juurde ei too.
                    Ajalehe lugejaskond väheneb - kellegi tagasiastumine lugejaid juurde ei too.
                    Jalgpall ei arene/rahvast pole - juhi tagasiastumine rahvast statale ei too.
                    Et konkreetselt kellegi vahetamine tõesti ilmselt muutust ei too. Aga see inimene kes asemele vahetati, võib muutuse tuua. Või selline konstruktsioon tundub ulme?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Aga kuidas kummutada lihtinimese hirmud? Näiteks mu naine on ka anti-vaxx, mina olen läbi põdenud (märtsis) + süstitud augustis, ja kuigi väga tahaks käia kinos ja teatris jne, siis ei saa. Kodus seda teemat eriti puudutada ei taha, sest milleks kodusõda üles kiskuda onju. Tema on kuskilt lugenud, et vaktsiinide pikaajalised järelmõjud on testimata, mis vastab arvatavasti tõele, sest vaktsiin ju alles sel aastal tuli, ent erinevalt temast mina usun, kui geenitehnoloogid selgitavad, et see on mingi mRNA ja ohutu.. ma ei oska seda isegi kirjutada, lihtsalt usun pimesi oma ala spetsialiste. Nii nagu nemad peavad mind uskuma, kui ma ütlen, et nende andmebaasiga on kõik korras (või siis ei ole). Naine teab, et vaktsiinid võivad põhjustada viljatust, mis ei ole meie puhul küll teemaks, sest ma olen niikuinii steriliseeritud, aga Terviseameti lehel on see müüt ju selgelt eitatud. Aga müüdiga lehekülgi on rohkem kui müüte ümber lükkavaid lehekülgi. Samuti naine ei usu, et Toompea võllid end vaktsineerinud on, ainult luiskavad, et on.

                      Rääkisin nimme isiklikust elust, et ei oleks mingi väljamõeldud tädi Maali probleem.
                      Vähe keeruline keiss, kui meil isegi mõni teadlane elab luuludes, et "mRNA vaktsiinid „jändavad“ DNAga".
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Aga kuidas kummutada lihtinimese hirmud? Näiteks mu naine on ka anti-vaxx, mina olen läbi põdenud (märtsis) + süstitud augustis, ja kuigi väga tahaks käia kinos ja teatris jne, siis ei saa. Kodus seda teemat eriti puudutada ei taha, sest milleks kodusõda üles kiskuda onju. Tema on kuskilt lugenud, et vaktsiinide pikaajalised järelmõjud on testimata, mis vastab arvatavasti tõele, sest vaktsiin ju alles sel aastal tuli, ent erinevalt temast mina usun, kui geenitehnoloogid selgitavad, et see on mingi mRNA ja ohutu.. ma ei oska seda isegi kirjutada, lihtsalt usun pimesi oma ala spetsialiste. Nii nagu nemad peavad mind uskuma, kui ma ütlen, et nende andmebaasiga on kõik korras (või siis ei ole). Naine teab, et vaktsiinid võivad põhjustada viljatust, mis ei ole meie puhul küll teemaks, sest ma olen niikuinii steriliseeritud, aga Terviseameti lehel on see müüt ju selgelt eitatud. Aga müüdiga lehekülgi on rohkem kui müüte ümber lükkavaid lehekülgi. Samuti naine ei usu, et Toompea võllid end vaktsineerinud on, ainult luiskavad, et on.

                        Rääkisin nimme isiklikust elust, et ei oleks mingi väljamõeldud tädi Maali probleem.
                        No ses osas saan su naisest aru, et sa ju lubasid kunagi, et sul on kondoom ka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Tegelikult võiks igale teemale selle üle kanda.
                          Külmladu hävis - kellegi tagasiastumine ravimeid tagasi ei too.
                          Vaktsineerimine pehmelt öeldes lonkab - kellegi tagasiastumine vaktsineerituid juurde ei too.
                          Ajalehe lugejaskond väheneb - kellegi tagasiastumine lugejaid juurde ei too.
                          Jalgpall ei arene/rahvast pole - juhi tagasiastumine rahvast statale ei too.
                          Et konkreetselt kellegi vahetamine tõesti ilmselt muutust ei too. Aga see inimene kes asemele vahetati, võib muutuse tuua. Või selline konstruktsioon tundub ulme?
                          Võib tuua, a võib ka halvema muutuse tuua. jumala pärast vahetatagu aga kiik välja kõik saab korda. aamen!
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Rääkisin nimme isiklikust elust, et ei oleks mingi väljamõeldud tädi Maali probleem.

                            Ei tasu oma naises väga pettunud ka olla. Tean TTÜ doktorikraadiga biolooge kes tugevalt nende vaktsiinide vastu on. Argumendid vähe erinevad aint.

                            Vaatasin ka seda terviseameti Q&A lehte ja mõni asi seal vähe täpsemalt sõnastatud võiks olla. J&J seos veresoonkonna haigustega on ette tulnud ning põhjamaad modernat noortele ei vaktsineerita. Samuti jaapanis modernat tagasi tõmmatud kuna metalle nende seest leitud. Tõsi, selle põhjus pigem inimlik eksitus nagu öeldi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              See tagasiastumine ei anna küll ühtegi vaktsineerimist juurde, aga hea, et selline usk on. Kahjuks pole
                              Mul on usk, et kui EKRE oleks täna valitsuses, oleks vaktsineeritute arv kõrgem. Nimelt on hüpotees, täna on olukord, kus RE/SDE/E200, mõningate mõõndustega ka I valijad on suurema tõenäosusega vaktsineeritud kui EKRE ja KE valijad.

                              KE probleem on, et see väga ei näita soovi ülesse viia oma sõnum edasi jõuliselt just oma valijatele. Nende sõnum on peade paitamine just RE/SDE/E200/I valijatel, jättes uksed kenasti lahti teistsuguseks arvamuseks ka oma valijatel. EKRE-ga tundub nende varasema valitsemispraktika järgi kehtivat Mart Helme kuulus tsitaat: "kes ei taha kuulda võtta, see saab tunda saama". EKRE probleem on aga see, et nad on opositsioonis ning nende jaoks on võimuiha niivõrd suur, et neile on okei Grünthali stiilis lähenemine - ise vaktsineerime, aga valijatele edastame vastupidist sõnumit, sest muidu ei ole pildis. Selline päris putsis käitumine, pehmelt öeldes. Ja valija profiil on ka erinev. Üks profiil paraku vajab rohkem "käsku", aga käsuandja ei saa olla Kaja Kallas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Aga kuidas kummutada lihtinimese hirmud? Näiteks mu naine on ka anti-vaxx, mina olen läbi põdenud (märtsis) + süstitud augustis, ja kuigi väga tahaks käia kinos ja teatris jne, siis ei saa. Kodus seda teemat eriti puudutada ei taha, sest milleks kodusõda üles kiskuda onju. Tema on kuskilt lugenud, et vaktsiinide pikaajalised järelmõjud on testimata, mis vastab arvatavasti tõele, sest vaktsiin ju alles sel aastal tuli, ent erinevalt temast mina usun, kui geenitehnoloogid selgitavad, et see on mingi mRNA ja ohutu.. ma ei oska seda isegi kirjutada, lihtsalt usun pimesi oma ala spetsialiste. Nii nagu nemad peavad mind uskuma, kui ma ütlen, et nende andmebaasiga on kõik korras (või siis ei ole). Naine teab, et vaktsiinid võivad põhjustada viljatust, mis ei ole meie puhul küll teemaks, sest ma olen niikuinii steriliseeritud, aga Terviseameti lehel on see müüt ju selgelt eitatud. Aga müüdiga lehekülgi on rohkem kui müüte ümber lükkavaid lehekülgi. Samuti naine ei usu, et Toompea võllid end vaktsineerinud on, ainult luiskavad, et on.

                                Rääkisin nimme isiklikust elust, et ei oleks mingi väljamõeldud tädi Maali probleem.
                                Mul väga sarnane probleem. Ise pean põhjuseks seda, et naine on vägagi mõjutatav oma ema poolt, kellel olen ise diagnoosinud kemofoobia. Olen aastatega ikka pidanud korralikult ennast tagasi hoidma kui mingi järjekordne super looduslik ravim kuskilt välja tulnud on, rääkimata mingitest ravitsejatest ja muudest tegelastest, kes oma õpetusi jagavad. Viimane kuum teema on mingid õlid, mida peab peale määrima ja mis su aurat või krt teab mida puhastavad. Naine õnneks nii hull ei ole, aga vaktsiinikartuse sai külge.
                                Siin pole tegu kusjuures koroonaeitajatega, mõlemad täitsa kardavad seda, teevad teste, kannavad maske jne.
                                Varasemalt mainitud venna elukaaslane on samas täis qanon, jagab mingit valgusinimeste manti jne.
                                Tutvusringkonnas on samas ka neid, kes strateegiliselt ootasid sügise ära ja siis tegid süsti, et kõige hullemal ajal oleks võimalikult tugev kaitse, eks neid põhjuseid on palju ja erinevaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X