320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    sadu lahti lastud? sa mõtled seda antivax-EKRE-kiirabitehnikut ja tema kolme sõpra või.
    Mart puldis ütles, et tema andmetel Tartus 170 vms. Tema andmetes saab kahelda muidugi
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar




      Mõistlik.
      Vajalik.
      Teen tapeeti.

      Kommentaar


        Ma sekkuks teie arutellu.

        Räägime neist, kes on nt koroona läbi põdenud. Neile soovitatakse samuti vaktsiini, niiöelda tõhustuseks, et ka valge inimesena end tunda. Kuidas nende organism sellele reageerib? Kõrvaltoimed nt? Võrreldes nendega, kes pole läbi põdenud ja end vaktsineerivad.

        Kommentaar


          Huvi pärast kui populaarne meil gripi vastu vaktsineerimine ühiskonnas on?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Oota, kui statistika takistab laiemat pilti näha, siis mille põhjal seda peaks või saaks veel vaadata?
            Üksikjuhte, duh!

            Tegelt tahtsin uurida, et kas on siin mõtet nii pikalt jaurata? Siin ühele härrale on mitu head inimest pannud üles korralikke fakte täis vastuseid, props selle eest. Neid ta paraku ignoreerib ning vastab vaid arvamustele enda arvamusega. Obvious troll is obvious.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Üksikjuhte, duh!

              Tegelt tahtsin uurida, et kas on siin mõtet nii pikalt jaurata? Siin ühele härrale on mitu head inimest pannud üles korralikke fakte täis vastuseid, props selle eest. Neid ta paraku ignoreerib ning vastab vaid arvamustele enda arvamusega. Obvious troll is obvious.
              Mulle endale meeldib mõelda, et siin on ka teisi lugejaid taustal, kellel võibolla samad küsimused ning kes võibolla nii äärealadel ei ole.

              Samas kord sinise kuu jooksul lisandub siia ka uut infot enda jaoks.

              Kommentaar


                Rahvas on vihane: üha enam levib sotsiaalmeedias valitsuse, koroonapiirangute ja vaktsiinide vastaseid loosungeid. Arstid on väsinud: rängast tööst hoolimata ei näita pandeemia raugemise märke. Elu24 erisaates «Tibu vs tohter» saavad sõna mõlemad pooled, et vaielda maskide, piirangute ja pandeemia üle – ning vahel ka nõustuda. Osalejatele esitatud väited oleme kokku korjanud sotsiaalmeediast.


                huumor

                Kommentaar


                  alguses naersin, hiljem nutsin. kuidas sa nii rumal saad olla kui juba nii mitu tiiru ümber päikese tehtud. kurb.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Oota, kui statistika takistab laiemat pilti näha, siis mille põhjal seda peaks või saaks veel vaadata?
                    Talupojatarkusega
                    Põhimõtteliselt mingi 4-5 (keskaegset?)praktikas sajandite jooksul läbi proovitud vanasõna kriisikavaks võttes oleks me saanud vabalt tänast seisu vältida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marts Vaata postitust
                      Ma sekkuks teie arutellu.

                      Räägime neist, kes on nt koroona läbi põdenud. Neile soovitatakse samuti vaktsiini, niiöelda tõhustuseks, et ka valge inimesena end tunda. Kuidas nende organism sellele reageerib? Kõrvaltoimed nt? Võrreldes nendega, kes pole läbi põdenud ja end vaktsineerivad.
                      Ei tea, et neil oleks olnud retsimaid kõrvaltoimeid. Pigem ilmselt isegi vähem, sest vaktsiin õpetab ainult ühte viiruse ogavalku tundma, viirusel endal on tegelikult neid komponente, mis võivad ootamatult mõjuda, hoopis rohkem.

                      Iseasi on muidugi vaktsiini abiained. Nendele võib keha olla juhuse tahtel allergiline, aga siis ei olene kõrvalmõjude määr koroona põdemisest üldse.

                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Üksikjuhte, duh!

                      Tegelt tahtsin uurida, et kas on siin mõtet nii pikalt jaurata? Siin ühele härrale on mitu head inimest pannud üles korralikke fakte täis vastuseid, props selle eest. Neid ta paraku ignoreerib ning vastab vaid arvamustele enda arvamusega. Obvious troll is obvious.
                      Ma ei tea, mulle tundub, et tegu on siira murega inimesega, keda on võimalik veenda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Huvi pärast kui populaarne meil gripi vastu vaktsineerimine ühiskonnas on?
                        Ma protsenti ei mäleta, aga Twitteris oli paar päeva tagasi sellest graafik, kus Eesti oli Euroopa Liidus viimasel kohal.

                        Kommentaar


                          Holy shit, kirjutage aeglasemalt, ma ei jõua lugeda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Nende vaktsineerimatus ju põhjustab rohkem kahju, kui kasu?
                            Enne vaktsiini olid muideks köik kiirabi töötajad vaktsineerimata, aga ikkagi ravisid ja oli kasu
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Täiesti võrdsed depateerijad ju tasemelt.
                              Mina näen seal enda tervise eest hoolitsevat nägusat noort naist ja noort täiesti lõdva kehaga perearstiks õppinud naist, kes ei tohiks kyll tervise hoidmisest rääkida sellise suhtumisega oma kehasse. Mingiu Spartasse trenni
                              Ganvix!

                              Kommentaar


                                Still ei saa aru, et kas meie valitsus nüüd tõstis käed ülesse ja ütles avalikult, et vaktsiinidest ei ole kasu ja hakatakse piirama asju kuhu hetkel sai nagunii ainult vaktsineerituna (ööklubid, baarid jne). Uskumatu sitt on see meie valitsuse juhtimine. Ja mingi kuradi sitane Anneli Ott pikutab rahus edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X