320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kutsun üles Jaak Ahelikku endale esinema kutsuma, aga poole esinemise pealt pange mask ette, soovige talle head päeva ja lahkuge.

    Tuntud trummar Jaak Aheliku üleskutse protestida poodides maskikandmise kohustuse vastu kaupu letile kuhjates ja neid siis demonstratiivselt maski eest rebides sinna jättes on juba leidnud esimesi järgijaid.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Milleks oma pahameelt kassapidajate peal välja elada? Kassapidaja võib olla nende samade vaadetega, mida sellise aktsiooni tegija teeb ja üleüldiselt on ebanormaalne nõmetseda üksikindiviidi kallal tema tööandja või üleüldiselt kohustuslike reeglite vastu. Kui võtta ühed, kes räägivad, et kui ei taha, siis peaks vägisi süstima ja teise äärmuse esindajad mõlemad kas ei mõtle või lihtsalt ei oma elementaarset inimlikku austust teise autonoomse isiku suhtes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marts Vaata postitust
        Ma sekkuks teie arutellu.

        Räägime neist, kes on nt koroona läbi põdenud. Neile soovitatakse samuti vaktsiini, niiöelda tõhustuseks, et ka valge inimesena end tunda. Kuidas nende organism sellele reageerib? Kõrvaltoimed nt? Võrreldes nendega, kes pole läbi põdenud ja end vaktsineerivad.
        Mul õde põdes kevadel ja alles hiljuti sai Modernat.
        Järgmine päev läks olemine väga sandiks. Nagu haigus oleks tagasi olnud. Ülejärgmisel päeval oli juba parem ja siis läks kõik normaalseks tagasi.
        Aga ilmselt igal ühel erinev. Nagu ka 2 süsti saajatel. Sain Pfizerit ja peale õlavalu ei olnud midagi. Mõnel teisel ei ole nii kergelt läinud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
          Väga hästi ilmestab seda eestlaste uhket "talupojatarkust" ja jonni. Hea sõna lihtsalt ei tööta. Enne peab ikka mõisniku piits plaksatama ja ähvardused lendama, alles siis hakkavad inimesed tegutsema.
          See "talupojatarkus" on rämedaks klisheeks muutunud juba - jah I get it, sa oled megaratsionaalne kuivik ja põikpea

          Kommentaar


            Mu 69 aastane ema on nüüd saanud juba 3 doosi Pfizerit ja peale kerge õla valulikuse pole mingeid kõrvaltoimeid olnud.

            Kroonilise kopsu ja hingamisteede probleemidega inimesena seni saanud väga okeilt hakkama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Väga hästi ilmestab seda eestlaste uhket "talupojatarkust" ja jonni. Hea sõna lihtsalt ei tööta. Enne peab ikka mõisniku piits plaksatama ja ähvardused lendama, alles siis hakkavad inimesed tegutsema.
              No vot tulekski piitsutada. Meie valitsus hakkab esmaspäevast piitsutama ka inimesi, kes on vaktsineeritud ja kui on nii loll valitsus ning riigijuhtimine, siis kuidas see rahvaski saab targem olla eksole.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Veetsin just nädalakese Poolas. Vaxitud seal mingi 51% inimestest. Maski keegi sisuliselt ei kanna, covid passi ei küsitud kordagi. Kõigil on pohlad. Samas nakatunutega elu nagu lill Eestiga võrreldes. What gives?
                Eile olin ka Poolas ja kinnitan su kommentaare. Poleks nagu mingit viirust olemaski, ustel mõni silt ainult. Samas nüüd hakkavad numbrid tõusma seal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  See "talupojatarkus" on rämedaks klisheeks muutunud juba - jah I get it, sa oled megaratsionaalne kuivik ja põikpea
                  Sa ei ole talupojatarkuse toimimise loogikast üldse aru saanud kui sellist jama ajad. Kuidas saab üldse tarkus või kogemus klisheeks muutuda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Kutsun üles Jaak Ahelikku endale esinema kutsuma, aga poole esinemise pealt pange mask ette, soovige talle head päeva ja lahkuge.

                    https://arileht.delfi.ee/artikkel/94...rima-sai-teoks

                    Kommentaar


                      Haiged inimesed.

                      Kommentaar


                        Ahhelik ytles seda läbi hjuumoriprisma. Mida the vahhutate siin nyyd!
                        Ganvix!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
                          Ahhelik ytles seda läbi hjuumoriprisma. Mida the vahhutate siin nyyd!
                          Päris selgrootu värk on pärast sitakeeramist öelda, et ma tegin ainult nalja.

                          Julged teha, julge vastutada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Uskumatu, ent tuli päev kui ma Peep Pahviga natukenegi nõus olen. Siiralt loodan, et see "muusik" sellega endale jalga tulistas ja keegi leiab mingi eriti ässa mooduse, kuidas talle sama moodi vastu sitta keerata. Debiilik.

                            Kommentaar


                              Haridus- ja teadusministeerium teatas, et pärast koolivaheaega hakatakse nakatunute kiireks avastamiseks koolides läbi viima kiirtestimist. Tallinna linnavolikogu liige Liina Normet (Eesti200) sõnas ühismeedias, et tema oma last koolis testida ei luba.


                              See on nüüd küll õige koht kus kasutada väljendit "lumehelbeke".
                              Mis järgmiseks? Keelame lastele covid ist rääkimise?

                              Milline on siis teine võimalus koolide lahti hoidmiseks?


                              2. Sparta spordiklubi õlmitseb ikka veel?
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X