320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Norras täna päevane koroonarekord. Samas mingeid piiranguid ei ole ja keegi maske ei kanna
    Ma eeldan, et Norra tervishoiusüsteem pole ka nii mäda kui meil, kus 6-700 koroonahaiget juba viib triaa˛isurmadeni, ehkki haiglakohti on meil isegi mõni tuhat. Selles valguses paneb mõtlema tänase valitsuse tervishoiupoliitika, kus just personali tasemel puudub piisav toetus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Ma eeldan, et Norra tervishoiusüsteem pole ka nii mäda kui meil, kus 6-700 koroonahaiget juba viib triaa˛isurmadeni, ehkki haiglakohti on meil isegi mõni tuhat. Selles valguses paneb mõtlema tänase valitsuse tervishoiupoliitika, kus just personali tasemel puudub piisav toetus.
      Kui raske on arusaada, et voodikoht ei võrdu koroonahaige raviga? Sama ajulage, kui võrrelda nakkavaid haiguseid elustiilihaigustega.
      Ma toon ühe näite. Eestis on ütleme 630000 meest. Täisealiste ja tervete meeste arv on neist päris märkimisväärne. Miks nad kõik jalkat ei mängi ja miks me ei ole maailmas number üks? Ehk siis, koroona ravi nõuab väga palju ressursse nii inimeste ja varustuse kohapealt. See ei ole nii, et ummikute korral valid teise tee. Sisuliselt tuleb üles ehitada väga palju uusi asju ja koolitada inimesi. Arsti õpe on 6 aastat. Eriala lisaks 3-4. Ma pakun puusalt, et nakkushaiguste eriala on rohkemate aastatega võimalik. Need ressurssid tuleb millegi arvelt saada või võtta. Kui rääkida vaid inimestest.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar




        Miks Kaja nii vastu fondile on?

        Kallas jätkas ,öeldes, " et 1. novembri seisuga on Eestis vaktsiinidoose tehtud 1 477 877. "Nüüd, kui seda vaadata, siis neid tõsiseid juhte on 0,01% kõikidest nendest doosidest, mis on tehtud".

        Juhtumid vaktsiinidega ongi marginaalsed.
        Samas annab see signaali, et keegi ei jää üksi oma probleemiga.
        Võtaks ära veel ühe hoova antivaktsikutelt.
        Teen tapeeti.

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Kui raske on arusaada, et voodikoht ei võrdu koroonahaige raviga? Sama ajulage, kui võrrelda nakkavaid haiguseid elustiilihaigustega.
          Ma toon ühe näite. Eestis on ütleme 630000 meest. Täisealiste ja tervete meeste arv on neist päris märkimisväärne. Miks nad kõik jalkat ei mängi ja miks me ei ole maailmas number üks? Ehk siis, koroona ravi nõuab väga palju ressursse nii inimeste ja varustuse kohapealt. See ei ole nii, et ummikute korral valid teise tee. Sisuliselt tuleb üles ehitada väga palju uusi asju ja koolitada inimesi. Arsti õpe on 6 aastat. Eriala lisaks 3-4. Ma pakun puusalt, et nakkushaiguste eriala on rohkemate aastatega võimalik. Need ressurssid tuleb millegi arvelt saada või võtta. Kui rääkida vaid inimestest.
          Seda on siin teemas vist juba 29x räägitud, aga no kuidagi ei taheta mõista...

          Kommentaar


            Algselt postitas Fc. Vaata postitust
            https://www.delfi.ee/artikkel/950950...ikindlustusest

            Miks Kaja nii vastu fondile on?

            Kallas jätkas ,öeldes, " et 1. novembri seisuga on Eestis vaktsiinidoose tehtud 1 477 877. "Nüüd, kui seda vaadata, siis neid tõsiseid juhte on 0,01% kõikidest nendest doosidest, mis on tehtud".

            Juhtumid vaktsiinidega ongi marginaalsed.
            Samas annab see signaali, et keegi ei jää üksi oma probleemiga.
            Võtaks ära veel ühe hoova antivaktsikutelt.
            Kaja Kallas on korduvalt väljendanud, et tema hinnangul annaks see vaktsiinivastastele hoopis täiendava relva - justkui riik tunnistaks, et vaktsiinikahjustused on oluline oht, mis nõuab kiiret tähelepanu. Kas sa selle arvamusega nõus oled või ei on juba sinu enda otsus.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Norras täna päevane koroonarekord. Samas mingeid piiranguid ei ole ja keegi maske ei kanna
              need piirangud võeti üsna hiljuti maha ja kui ma ei eksi, siis esmaspäevast peab juba olema jälle mask ees ühistranspordis jne. vb ainult need punased linnad või oli terve riik, krt meelest läinud praegu.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                Kaja Kallas on korduvalt väljendanud, et tema hinnangul annaks see vaktsiinivastastele hoopis täiendava relva - justkui riik tunnistaks, et vaktsiinikahjustused on oluline oht, mis nõuab kiiret tähelepanu. Kas sa selle arvamusega nõus oled või ei on juba sinu enda otsus.
                Ja ta alati on ka rõhutanud, et kahjustuste korral on võimalik pöörduda ravimitootja poole.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas diver Vaata postitust
                  Riskigruppi rõhutati siis, kui vaktsiine oli vähe ning vaja valida, keda esmajärjekorras vaktsineerida. Sinu argumentatsioon aga nii viidatud kui ka paljudes varasemates postitustus on selline, mille eesmärgiks on õigustada ja kaitsta vaktsiinivastasust. Viimane on küll täiesti legaalne, kuid sisuliselt räigelt vastutustundetu tegevus, mille tagajärg on asjata kaotatud elud või pikaajaliselt kahjustatud tervis.
                  mu lingitud artikkel oli 2020 aastast kus polnud veel vaktsiinist juttugi, lihtsalt kellele viirus ohtlikum on. Ma ei ürita õigustada ega kaitsta midagi, lihtsalt viimase 2 aastaga kodus istudes saanud tugitoolieksperdiks ning ei mõista miks nii vastuoluline on väita, et on olemas teatud riskigrupp inimesi kellele haigus mõjub rängemalt ja kellel suurem tõenäosus haiglasse sattuda. Kui eesmärk on haiglakoormust kontrolli all hoida, siis see tundub ju mõistlik koht kuhu oma energia suunata? Kui taustal toimub eraviisiline töö nendega (a'la need personaalsed kõned millest juttu olnud) siis fair enough.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Ja ta alati on ka rõhutanud, et kahjustuste korral on võimalik pöörduda ravimitootja poole.
                    Jah, tervisekahjustusega töötu abiraha peal olev eestlane läheb USA-sse mitmemiljardilise käibega firmat kohtusse kaebama. Sama hästi võiks öelda, et mine kaevanda põhjanabalt naftat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Norras täna päevane koroonarekord. Samas mingeid piiranguid ei ole ja keegi maske ei kanna
                      Nakatunute spike on võimas, aga samas haiglapatsendid on pikemat aega stabiilsed 20 inimest miljoni kohta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Jah, tervisekahjustusega töötu abiraha peal olev eestlane läheb USA-sse mitmemiljardilise käibega firmat kohtusse kaebama. Sama hästi võiks öelda, et mine kaevanda põhjanabalt naftat.
                        Dear Sir/Madam Pfizer representative

                        I'm not well done. Please send some money.

                        Thanks in advance,
                        KK


                        PS! My BTC address is:
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Dear Sir/Madam Pfizer representative

                          I'm not well done. Please send some money.

                          Thanks in advance,
                          KK


                          PS! My BTC address is:
                          I want lawyer here now! Why Pfizer f**k Estonia, WHY??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            need piirangud võeti üsna hiljuti maha ja kui ma ei eksi, siis esmaspäevast peab juba olema jälle mask ees ühistranspordis jne. vb ainult need punased linnad või oli terve riik, krt meelest läinud praegu.
                            Korontsirekord vast sellepärast tuligi, et suur osa inimestest vaxxed ja piiranguid on 15ndast septembrist alates 0 olnud. Sellest tulenevalt oin inimestel maskidest ja vahe hoidmisest savi. Viirus levib. Ma olen ise ka mitu nädalat veits tõbine (ja väga sotsiaalne) olnud, aga siiani paistab et see Pfizeri topeltdoos peab hästi vastu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Korontsirekord vast sellepärast tuligi, et suur osa inimestest vaxxed ja piiranguid on 15ndast septembrist alates 0 olnud. Sellest tulenevalt oin inimestel maskidest ja vahe hoidmisest savi. Viirus levib. Ma olen ise ka mitu nädalat veits tõbine (ja väga sotsiaalne) olnud, aga siiani paistab et see Pfizeri topeltdoos peab hästi vastu.

                              aga asi ei ole niiväga ju vaxxxxxxitutes, sest nemad nii kergelt haiglasse ei satu ja piirangud tulevad selleks, et mitte ülekoormata haiglaid.

                              aga jah, eks ta sellest tuli, et võimul olles ei saa ju enne valmisi piiranguid peale panna.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Kui raske on arusaada, et voodikoht ei võrdu koroonahaige raviga? Sama ajulage, kui võrrelda nakkavaid haiguseid elustiilihaigustega.
                                Ma toon ühe näite. Eestis on ütleme 630000 meest. Täisealiste ja tervete meeste arv on neist päris märkimisväärne. Miks nad kõik jalkat ei mängi ja miks me ei ole maailmas number üks? Ehk siis, koroona ravi nõuab väga palju ressursse nii inimeste ja varustuse kohapealt. See ei ole nii, et ummikute korral valid teise tee. Sisuliselt tuleb üles ehitada väga palju uusi asju ja koolitada inimesi. Arsti õpe on 6 aastat. Eriala lisaks 3-4. Ma pakun puusalt, et nakkushaiguste eriala on rohkemate aastatega võimalik. Need ressurssid tuleb millegi arvelt saada või võtta. Kui rääkida vaid inimestest.
                                Pole selleks üldse vaja nii palju arsti eriala haridusega inimesi juurde. Usun, et siin on küllalt inimesi, kes oskab seletada, millist ressurssi on vaja ja kui lühikese ajaga saab seda ette valmistada, et neist ka tänases olukorras abi oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X