320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    wow, ma kardan teid, ma nii pehmo ja te tundute nii ägedad ja tugevad.
    Tüüpiline Manu mängija enne järgmist kohtumist

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Tüüpiline Manu mängija enne järgmist kohtumist
      Manu fännid Manu fännideks, aga see sõdalane siin suht uuele tasemele viinud asjad vähemalt selle 7 aastaga, mis ma siin foorumis olnud. Kuna ta on registreerinud varem, siis äkki olidki toona nii kõik nii alfad, ma ei tea.

      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
      Terviseameti mentide nimed teada ei ole ve kes terroriseerivad jõuxe? Jõmmid peaks nendega eraviisiliselt läbi rääkima.
      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
      Koerad tahavad ja nõutavad omale rohkem pingul kaelarihmu!
      Tik tik millal siin esimene gaasiballoon plahvatab sellel tyybil kes ei saa kolmeste kordustega seeriatega kykke teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        Ma käin konkureerivas spordiettevõttes ja olen ka ilma midagi näitamata sisse saanud. Nende ümber pole suurt showd tehtud ja avalikult nad muidugi sarjasid/sarjavad samamoodi spartat. Politseiriigis teisiti ei saa.
        Sa vist ei tea mis asi on politseiriik.
        Üheski politseiriigis ei hoitaks Spartat nagu sitta pilpa peal. Vastupidi, meie riik on liigagi demokraatlik.
        Venemaal ilmselt sellist asja ei juhtuks. Seal oleks automaatidega maskides tegelased ammu tuimalt klubisse sisse marssinud, klubiomanikule kannaga pähe andnud, paar korda näpud sahtli vahele jätnud ja siis platele viinud. Seda kõike töötajate nähes, hoiatuseks teistele.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas El President Vaata postitust
          Ma käin konkureerivas spordiettevõttes ja olen ka ilma midagi näitamata sisse saanud. Nende ümber pole suurt showd tehtud ja avalikult nad muidugi sarjasid/sarjavad samamoodi spartat. Politseiriigis teisiti ei saa.
          Marsi elanik.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
            Koerad tahavad ja nõutavad omale rohkem pingul kaelarihmu!
            Tik tik millal siin esimene gaasiballoon plahvatab sellel tyybil kes ei saa kolmeste kordustega seeriatega kykke teha.
            Näed, Elvis ise vana jalgpallihundina vari konto alt kommimas. A muidu võid proovida kükkida kiirreageerijatega, sa ju tundud olevat mmad teinud.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Näed, Elvis ise vana jalgpallihundina vari konto alt kommimas. A muidu võid proovida kükkida kiirreageerijatega, sa ju tundud olevat mmad teinud.
              Elvise seinal on väärt kraami - korralik huumor.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Manu fännid Manu fännideks, aga see sõdalane siin suht uuele tasemele viinud asjad vähemalt selle 7 aastaga, mis ma siin foorumis olnud. Kuna ta on registreerinud varem, siis äkki olidki toona nii kõik nii alfad, ma ei tea.
                See alpha/beeta teema on levinud müüt - selle termini populariseerija uuring huntide kohta on korduvalt ümber lükatud (kunagi kasutati seda üldse kanade kohta - sooneutraalne termin). Aga isegi selle vigase teooria järgi on lärmajad/provotseeriad beetad - sest nemad peavad ennast tõestama ja väljakutse esitama.

                Kommentaar


                  Vapandan plastiku ees kui solvasin isiklikult aga seal spartas on ju toesti mõni väga k9va rammumees. Kui jouxi mees ei saa trenni laheb ta hulluks kätte.
                  Ganvix!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    See alpha/beeta teema on levinud müüt - selle termini populariseerija uuring huntide kohta on korduvalt ümber lükatud (kunagi kasutati seda üldse kanade kohta - sooneutraalne termin). Aga isegi selle vigase teooria järgi on lärmajad/provotseeriad beetad - sest nemad peavad ennast tõestama ja väljakutse esitama.
                    Miks inimesi huntide ja kanadega vördled. šimpansite puhul küll müüt ei ole, alles vaatasin sünget dokki nendest. Manu fännid peaksid ka šimpansitele rohkem sarnanema kui kanadele. Vist.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Miks inimesi huntide ja kanadega vördled. šimpansite puhul küll müüt ei ole, alles vaatasin sünget dokki nendest. Manu fännid peaksid ka šimpansitele rohkem sarnanema kui kanadele. Vist.
                      Mina ei võrdle midagi - alpha/beeta teooria aluseks oli uuring huntidega (vangistuses), mis oli oma olemuselt vigane ning mida hiljem püüti kohandada primaatidele. Dave Mech (kelle töö aluseks oli Rudolph Shenkeli uuringud/vaatlused) on ka ise tunnistanud, et see käsitlus on aegunud ja eksitav.


                      The concept of the alpha wolf is well ingrained in the popular wolf literature at least partly because of my book "The Wolf: Ecology and Behavior of an Endangered Species," written in 1968, published in 1970, republished in paperback in 1981, and currently still in print, despite my numerous pleas to the publisher to stop publishing it. Although most of the book's info is still accurate, much is outdated. We have learned more about wolves in the last 40 years then in all of previous history.

                      One of the outdated pieces of information is the concept of the alpha wolf. "Alpha" implies competing with others and becoming top dog by winning a contest or battle. However, most wolves who lead packs achieved their position simply by mating and producing pups, which then became their pack. In other words they are merely breeders, or parents, and that's all we call them today, the "breeding male," "breeding female," or "male parent," "female parent," or the "adult male" or "adult female." In the rare packs that include more than one breeding animal, the "dominant breeder" can be called that, and any breeding daughter can be called a "subordinate breeder."



                      Kuna keel on "orgaaniline" - pidevas muutumises, siis võime muidugi arutleda, et mis on termini "alpha male" kokkuleppeline tähendus konkreetses ajas ja ruumis (esmalt peaksime selle määratlema) aga sellel terminil/kontseptsioonil puudub teaduslik alus/kate - vähemalt selliselt nagu seda meesteajakirjades (populaarkultuur) ja/või lohakalt toimetatud, aegunud loodussaadetes armastatakse kasutada/esitleda.

                      Minule on jäänud mulje, et selle terminiga püütakse õigustada agressiooni (luua sellise käitumise/käitumismustri ümber kuvandit, kui millestki ürgsest ja loomulikust) - mis loomariigis on pigem omane vangistatud või stressis isenditele - see kõik kaasa arvatud provotseeriv ja vali käitumine on selle aegunud teooria järgi omane sootuks "beetale", sest "alphal" puudub sund/motivatsioon esitada väljakutset aga populaarkultuuris omistatakse agressiivne käitumine / sõjakas hoiak pigem "alphale" (sõltub kultuuriruumist muidugi) - see on äärmiselt huvitav fenomen aga ma pole piisavalt pädev hindamaks, kas selle põhjuseid tuleks otsida ajaloost või mujalt - liialt mahukas ja mitmetahuline väljakutse (pole piisavalt võimekas rööprähkleja).

                      Kommentaar


                        Alpha male on see, kes esimesena tähestikku kasutab. Beta male on see, kes öeldut täiendab.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Minule on jäänud mulje, et selle terminiga püütakse õigustada agressiooni (luua sellise käitumise/käitumismustri ümber kuvandit, kui millestki ürgsest ja loomulikust) - mis loomariigis on pigem omane vangistatud või stressis isenditele - see kõik kaasa arvatud provotseeriv ja vali käitumine on selle aegunud teooria järgi omane sootuks "beetale", sest "alphal" puudub sund/motivatsioon esitada väljakutset aga populaarkultuuris omistatakse agressiivne käitumine / sõjakas hoiak pigem "alphale" (sõltub kultuuriruumist muidugi) - see on äärmiselt huvitav fenomen aga ma pole piisavalt pädev hindamaks, kas selle põhjuseid tuleks otsida ajaloost või mujalt - liialt mahukas ja mitmetahuline väljakutse (pole piisavalt võimekas rööprähkleja).

                          Inglise primatoloogilt äge teooria, et meie nüüdisinimeste liik arenes eelnevast liigist kuna beta-mehed moodustasid koalitsiooni alfa-meeste vastu.




                          Tänu koostööle saadi neandertaalidest jagu:



                          Koostööks võimaldavad tingimused saadi liha küpsetamise tulemusel. Ehk siis jäi rohkem aega muuks kui liha läbimälumiseks ja küttimiseks. Elu muutus vähem primitiivsemaks?

                          Kommentaar


                            alfad on pussyd nagunii, sigmad on need õiged mehed

                            Kommentaar


                              Tänahommikuste uudiste põhjal on Läti Eestist ette rebinud maailma tabelis. Seal kehtivad juba mõnda aega ranged piirangud aga kõik numbrid nii üleval. Ehk pole siis piirangute tulemused veel "kohale jõudnud".

                              Kommentaar


                                ljätlased on hingega asja juures. eestlased saavad korra tippu ja siis jäävad kohe loorberitele puhkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X