320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmapäeval kirjutas Postimees, et terviseameti korraldusega keelati Sparta Spordiseltsi majandustegevus, sest asutuses ei järgitud külastajate elu ja tervist kaitsvaid nõudeid. Ettevõte lubas seejärel ameti kohtusse kaevata. Nüüd aga selgub, et Sparta ruumides tegutseb uhiuus spordiklubi.

    riigil on ikka sitaks kõva selgroog... Vennad konkreetselt irvitavad igasuguste määruste/korralduste/ettekirjutuste peale...ja keegi ei liiguta lillegi, juba üle kuu selline palagan käinud, aga ei miskit. Samas, mingir mask-ninal tüüpi huijatakse kuskil Roccas 20 eurise trahviga...

    Kommentaar


      kellele see nõiajaht vajalik on (peale meedia muidugi)? kas põhiline probleem on see, et kõik peavad sõna kuulama, või see, et viiruse ohjeldamine oleks tõhus? samal ajal, kui riik esimesega tegeleb ja järjepanu peaga vastu sama seina jookseb, pani Kõlvart sõrmenipsust koviidi kasvulavaks olevad koolid kinni ja R kukkus kolinal.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        kellele see nõiajaht vajalik on (peale meedia muidugi)? kas põhiline probleem on see, et kõik peavad sõna kuulama, või see, et viiruse ohjeldamine oleks tõhus? samal ajal, kui riik esimesega tegeleb ja järjepanu peaga vastu sama seina jookseb, pani Kõlvart sõrmenipsust koviidi kasvulavaks olevad koolid kinni ja R kukkus kolinal.
        Reeglid kehtivad kõigile võrdselt. Selle juhtumi juures on asi juba põhimõttes. Mina ei kujuta ette kuidas riik sundi rakendab Sparta ruumides tegutseva spordiklubi suhtes, aga midagi peab ette võtma, et see jama läbi saaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Reeglid kehtivad kõigile võrdselt. Selle juhtumi juures on asi juba põhimõttes. Mina ei kujuta ette kuidas riik sundi rakendab Sparta ruumides tegutseva spordiklubi suhtes, aga midagi peab ette võtma, et see jama läbi saaks.
          vastus siis lühidalt, et sõna peab kuulama.

          vaktsineerimine sellest hoogustunud pole ehk siis tühja tuule tallamine

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            vastus siis lühidalt, et sõna peab kuulama.

            vaktsineerimine sellest hoogustunud pole ehk siis tühja tuule tallamine
            Ühiskonnas on vabadus ja samas on ka kohustused. Kohustused kehtivad ka siis kui sul puuduvad moraalinormid või sotsiaalne vastutus.

            Kommentaar


              Endiselt jaluta sisse ja hulla trenni teha. Allalastud valitsus. Ilmselt jõuab keegi otsusele jõulisemalt käituda siis, kui ohuolukord on läbi.

              Kas see faking Eesti Vabariigi valitsus ei suuda võtta 10 kiirreageerijat. Jalutada spordiklubisse sisse, vahistada töötajad ja omanikud. Riidekapid lahti murda, sisu ukse taha ja treenijad jõuliselt sinnasamma. Lukuabiga uued lukud ette. Selline stenaarium annaks väga selge signaali kõikidele pooltaunidele. Kaotada pole nagu midagi peale paari väikse kohtunõude. Ja kas needki ei saaks maha sõita selle peale, et meditsiiniline hädaolukord?

              Täna on 1 selline klubi, järgmine kord 5, siis juba 10 jne. Lõppeks tulevikus käseb valitsus midagi teha ja suur osa ühiskonnast ei kehita õlgu isegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                vastus siis lühidalt, et sõna peab kuulama.

                vaktsineerimine sellest hoogustunud pole ehk siis tühja tuule tallamine
                Aga on ju hoogustunud. Mingil ajahetkel tehti 3 nädalat järjest ~2500 uut 1. doosi nädalas, see-eest eelmine nädal 4700 ja üle-eelmine nädal 7500.

                Kommentaar


                  Kiirreageerijate nõudjatele - mingis mõttes arusaadav. Samas ma ei tahaks elada riigis, kus võimu mentaliteet on "shoot first, ask questions later". See, et kodanik või juriidiline isik kasutab JOKK skeeme, ei tohiks kindlasti anda võimule luba ise seadust rikkuda või reageerida viisil, kus nende tegevuses on juriidilisi küsitavusi. Moraalselt võib olla mingitel hetkedel õige, aga moraalitunne on erinevatel valitsustel või riigivõimudel teadupärast erinev.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                    Aga on ju hoogustunud. Mingil ajahetkel tehti 3 nädalat järjest ~2500 uut 1. doosi nädalas, see-eest eelmine nädal 4700 ja üle-eelmine nädal 7500.
                    vahepealne hüpe on pigem seostatav vaktsineerimistalgutega. praegu käivad numbrid jälle alla. ja Lätist jääme ka järjest rohkem maha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kiirreageerijate nõudjatele - mingis mõttes arusaadav. Samas ma ei tahaks elada riigis, kus võimu mentaliteet on "shoot first, ask questions later". See, et kodanik või juriidiline isik kasutab JOKK skeeme, ei tohiks kindlasti anda võimule luba ise seadust rikkuda või reageerida viisil, kus nende tegevuses on juriidilisi küsitavusi. Moraalselt võib olla mingitel hetkedel õige, aga moraalitunne on erinevatel valitsustel või riigivõimudel teadupärast erinev.
                      Mina jälle ei taha elada (ja no ei ela ka) riigis, kus valitsuse määruse korduval ja meelega täitmata jätmisel ja pädevate ametkondade korduvate ettekirjutuste peale kusemisel ei tehta muud, kui vangutatakse pead, ja öeldaksd et nojahh, JOKK on... Tra, kas ei ole siis riigil pädevamaid asutusi, mis selle krdi skeemi siis juba eos maha tõmbaks? Ei? No siis lugege algusest....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kiirreageerijate nõudjatele - mingis mõttes arusaadav. Samas ma ei tahaks elada riigis, kus võimu mentaliteet on "shoot first, ask questions later". See, et kodanik või juriidiline isik kasutab JOKK skeeme, ei tohiks kindlasti anda võimule luba ise seadust rikkuda või reageerida viisil, kus nende tegevuses on juriidilisi küsitavusi. Moraalselt võib olla mingitel hetkedel õige, aga moraalitunne on erinevatel valitsustel või riigivõimudel teadupärast erinev.
                        Ma olen sellega nõus, et see ei pruugi parim lahendus olla ja sellise pretsedendi loomine võib anda järgnevatele valitsustele nt. enda vastaseid vaigistada. Samas praegune meditsiiniline olukord võiks olla märksõna. Ilmselt kui oleks nö. tavaline aeg, mul oleks poogen, las jokkitavad. Aga hetkel, kus meil ei ole siiski päris tavaline olukord(endiselt haiglatel suur koormus, endiselt kooletaksse covidisse), võiks kasutada maksimaalset jõudu.


                        Aga mis siis lahendus on? Ongi yolo las inimesed kärvavad, arstid/õed anuvad ja riik vaatab pealt? Ei tahaks nagu “ask first, ask later” riigis ka elada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                          Aga mis siis lahendus on? Ongi yolo las inimesed kärvavad, arstid/õed anuvad ja riik vaatab pealt? Ei tahaks nagu “ask first, ask later” riigis ka elada.
                          Spordiklubide pärast nüüd inimesi rohkem vast ei sure ja kui enda elu elada ning tööd teed, siis vast pole ka põhjust anuda.

                          Teada-tuntud toimiv lähenemine on siiski see, kui minnakse rahakoti kallale. Mooduseid ju olemas erinevaid.

                          Aga nuh, me siiski räägime tagajärgedest. Et rõhk võiks siiski minna protsessi enda juhtimise peale. Et võiks selle nagu korda teha. Tulevikus vast tuleb veel kriise vms. Et siis on paha, kui sama trianglit korraldatakse.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Kiirreageerijate nõudjatele - mingis mõttes arusaadav. Samas ma ei tahaks elada riigis, kus võimu mentaliteet on "shoot first, ask questions later". See, et kodanik või juriidiline isik kasutab JOKK skeeme, ei tohiks kindlasti anda võimule luba ise seadust rikkuda või reageerida viisil, kus nende tegevuses on juriidilisi küsitavusi. Moraalselt võib olla mingitel hetkedel õige, aga moraalitunne on erinevatel valitsustel või riigivõimudel teadupärast erinev.
                            Kui oleks mingi sulle isiklikum keiss, kas sa räägiksid sama juttu? Näiteks sinu korteris on puuküürnik? Naaber peab mingit kahtlast, mis häirib sinu elu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                              Teada-tuntud toimiv lähenemine on siiski see, kui minnakse rahakoti kallale. Mooduseid ju olemas erinevaid.
                              Samas need moodused nagu näha, absoluutselt ei toimi.

                              Kui hõõruvad seal kambakesi edasi, siis nagu väike tõenäosus on levitada. Ilmselt seal vaxituid väga pole. Aga olen nõus jah, et tegu on tagajärjega. Saamatuse tagajärjega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                                Samas need moodused nagu näha, absoluutselt ei toimi.

                                Kui hõõruvad seal kambakesi edasi, siis nagu väike tõenäosus on levitada. Ilmselt seal vaxituid väga pole. Aga olen nõus jah, et tegu on tagajärjega. Saamatuse tagajärjega.
                                kui palju meil neid spordiklubide nakkuskoldeid on olnud?

                                tegemist on ilmselge ülereageerimise ja -reguleerimisega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X