320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    No tegelt sa ju ei saanud õigesti aru, sest ma rääkisin Elvisest, reaktsioonist, mis tema suunas tehti, sest temal oli õigus seal viibida ka nende terviseameti eesmärkide ja viibimiskeeldude taustal fyi. Ja lisaks siis oli see ka selline laiem mõttevahetus mõnest siinsest eelmisest kommentaarist ajendatuna.

    Või kui sul ei ole õigus kuskil viibida ja politsei su nurga taha viib, siis võiks ment igaks juhuks minu ka ära taguda kui ma seda filmima satun kohas, kus ma võin viibida ja filmida, eksole? Näe laiemat pilti palun.
    päris nii ka ei ole, et viibid kus tahad kui mendid kellegiga tegelevad. ei roni kukile filmima. rahulikult oleks võinud tal käed raudu panna seal. trügis ja segas mentide tööd, lihtne.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

      päris nii ka ei ole, et viibid kus tahad kui mendid kellegiga tegelevad. ei roni kukile filmima. rahulikult oleks võinud tal käed raudu panna seal. trügis ja segas mentide tööd, lihtne.
      Üldiselt on nii, et diskussioon algab mingist punktist ja vaatest. Laivis on seda kõike lihtsam manageerida, online probleem on see, et kirjutad oma mõtted, esimene vend loeb välja sealt asju mida ei ole öeldud. Seejärel sa vastad konkreetselt talle ja siis kolmas vend tuleb vastust tsiteerima kontekstiväliselt. Väga keeruline on nii arutleda. Ja ausalt öeldes, sinuga eriti ei tahaks ka, olgu sul oma arvamus ja mul minu.

      Kommentaar


        Põhja prefekt Joosep Kaasik kirjutas Twitteris, et terviseamet leidis mõistlikuma lahenduse kohviku sulgemisotsuse jõustamiseks ja politseinikud saavad naasta muude ülesannete täitmisele.

        kas sparta ees ka 24h politsei valve oli või miks seda kohvikut nii tõsiselt võetakse, et seal pidevat valvet vaja? Lihtsam oleks olnud mingi kaamera sinna panna vms

        Kommentaar


          Spartas inimesed põletava kaloreid. MEMis toodavad neid. Teadupärast on kaal ning sellega seonduvad liikumisharjumused haigustele vastupanuga tihedalt seotud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            No tegelt sa ju ei saanud õigesti aru, sest ma rääkisin Elvisest, reaktsioonist, mis tema suunas tehti, sest temal oli õigus seal viibida ka nende terviseameti eesmärkide ja viibimiskeeldude taustal fyi. Ja lisaks siis oli see ka selline laiem mõttevahetus mõnest siinsest eelmisest kommentaarist ajendatuna.

            Või kui sul ei ole õigus kuskil viibida ja politsei su nurga taha viib, siis võiks ment igaks juhuks minu ka ära taguda kui ma seda filmima satun kohas, kus ma võin viibida ja filmida, eksole? Näe laiemat pilti palun.
            Kui vaikselt filmid, siis ei olegi kellelgi probleemi, aga menetlustoimingute tegemist ei ole lubatud takistada. Politseiametnike provotseerimine, oma FB laivi vaatajatele mingisugusest "sõbra peksmisest" jauramine ja iga teise politseiniku töövälisel ajal 1v1-le kutsumine on aga menetlustoimingu takistamise punasele joonele päris lähedal.

            Selle kriitikaga olen nõus, et politseinikud ei tohiks lihtsalt suusoojaks vahetu sunni kasutamise kohta hoiatusi anda. Kui hoiatus on antud, peab rikkumise jätkamise korral ka vastavalt tegutsema. Lihtlabane bluff ei ole sellistes situatsioonides kohane. Küll aga on politsei pandud täiesti võimatusse olukorda, kus head lahendust ju tegelikult ei ole. Kui Elvist ära ei vääna, siis räägib hulk inimesi, et politsei lasebki endaga haukuda ja mingeid sanktsioone ei järgne. Kui Elvis ära väänata, räägiksid inimesed natsistlikust politseiriigist ning suure tõenäosusega tuleb veel suurem hulk inimesi tänavatele.

            Politsei süüdistamine on ju pelgalt tähelepanu hajutamine toime pandud õigusrikkumiselt. Kahjuks tundub, et see toimib

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              Põhja prefekt Joosep Kaasik kirjutas Twitteris, et terviseamet leidis mõistlikuma lahenduse kohviku sulgemisotsuse jõustamiseks ja politseinikud saavad naasta muude ülesannete täitmisele.

              kas sparta ees ka 24h politsei valve oli või miks seda kohvikut nii tõsiselt võetakse, et seal pidevat valvet vaja? Lihtsam oleks olnud mingi kaamera sinna panna vms
              kajakud vms ei kogu raha läbi konflikti, varro ei kogu igas mõttes kapitali labi kajakute. A muidugi on asi ikka politseivägivallas ja nuiades ja kuuekesi ahistamises, kuigi võiks ikka kindad kätte panna ja ära lahendada nagu mehed kunagi. Varro muidugi ei poksi, tal on selleks omad sõdurid.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Lahendus, et Elvis Brauer maksab ise turvameeste eest, kes on palgatud Elvis Braueri enda jüngrite pärast, on ju tegelikult täiesti geniaalne. Kas neid rahasid ka riik kunagi näeb, pigem mitte, aga õigusrikkumise lõpu võiks endaga kaasa tuua küll.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Lahendus, et Elvis Brauer maksab ise turvameeste eest, kes on palgatud Elvis Braueri enda jüngrite pärast, on ju tegelikult täiesti geniaalne. Kas neid rahasid ka riik kunagi näeb, pigem mitte, aga õigusrikkumise lõpu võiks endaga kaasa tuua küll.
                  kes maksab, tellib muusika. ma täpselt ei saa aru, mida või keda turvamehed kaitsevad seal. ja kas seadus ikka lubab delegeerida politsei ülesandeid turvaettevõttele? isegi bussipileteid peab mupo kontrollima.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                    Lahendus, et Elvis Brauer maksab ise turvameeste eest, kes on palgatud Elvis Braueri enda jüngrite pärast, on ju tegelikult täiesti geniaalne. Kas neid rahasid ka riik kunagi näeb, pigem mitte, aga õigusrikkumise lõpu võiks endaga kaasa tuua küll.
                    on üldse minevikus mingit keissi kus sulgemisele läinud söögikohale (või muule asutusel) on riigi poolt määratud 24h kontroll et nendel aladel keegi ei liiguks? Ma ei tea, ehk on tavaline praktika, kuid tundub hetkel suht overkill

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

                      on üldse minevikus mingit keissi kus sulgemisele läinud söögikohale (või muule asutusel) on riigi poolt määratud 24h kontroll et nendel aladel keegi ei liiguks? Ma ei tea, ehk on tavaline praktika, kuid tundub hetkel suht overkill
                      Olen üsna veendunud, et praegusele olukorrale isegi ligilähedast situatsiooni varem olnud ei ole. Küll pole varasemalt ka ristisõda tekitatud, kus suletud kohviku omanik kaaslasi barrikaadidele kutsub. Uued ajad, uued taktikad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                        Olen üsna veendunud, et praegusele olukorrale isegi ligilähedast situatsiooni varem olnud ei ole. Küll pole varasemalt ka ristisõda tekitatud, kus suletud kohviku omanik kaaslasi barrikaadidele kutsub. Uued ajad, uued taktikad.
                        ega vist pole olnud ka olukorda, kus riik niimoodi ristisõda alustab ühe eraettevõtja vastu. seadus ka alles kevadel vastu võetud, mis seda näib võimaldavat. aga naiivne oleks arvata, et sellega asi päädib. trahvid pole ju kohvikupidajat morjendanud ja annetusliin on punane. häda neile turvameestele siis natuke pihku visata? praeguse tegevusega on terviseamet (ja valitsus) allunud provokatsioonile ja näitab ise, kui retardi on võimalik NETSiga minna. kellele see on kasulik?

                        Kommentaar


                          Mis seal Pronksiöö raames toimus?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust

                            ega vist pole olnud ka olukorda, kus riik niimoodi ristisõda alustab mingi eraettevõtja vastu. seadus ka alles kevadel vastu võetud, mis seda näib võimaldavat. aga naiivne oleks arvata, et sellega asi päädib. trahvid pole ju kohvikupidajat morjendanud ja annetusliin on punane. praeguse tegevusega on terviseamet (ja valitsus) allunud provokatsioonile ja näitab ise, kui retardi on võimalik NETSiga minna. kellele see on kasulik?
                            Elvisele ja Varrole. Captain.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

                              Elvisele ja Varrole. Captain.
                              see oligi rohkem retooriline küsimus. aga Elvis ja Varro vist valimistel ei kandideeri.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust

                                see oligi rohkem retooriline küsimus. aga Elvis ja Varro vist valimistel ei kandideeri.
                                Juba kandideeris. Varro eest poksib alati keegi teine.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X