320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühiskonna sidusust lõhkuvad teemad on kogu aeg üleval ju. Rikkad vs vaesed, linlased vs maalased, haridusalane lõhe, poliitikud on kõik peded, homod on peded, muulased on peded, immigrandid on peded, abort on pededele, kapo on pedesid täis, proks ka. Kohtunikud on totaalpeded ja kohtusüsteemist õiglust küll ei saa - kel raha, sel õigus jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Ühiskonna sidusust lõhkuvad teemad on kogu aeg üleval ju. Rikkad vs vaesed, linlased vs maalased, haridusalane lõhe, poliitikud on kõik peded, homod on peded, muulased on peded, immigrandid on peded, abort on pededele, kapo on pedesid täis, proks ka. Kohtunikud on totaalpeded ja kohtusüsteemist õiglust küll ei saa - kel raha, sel õigus jne.
      Kohtunikud ka!

      Kommentaar


        Poliitikas on jämedalt öeldes 2 tüüpi poliitikuid- ühed kes pakuvad sisulisi ideid ja teised kes panustavad konfliktidele. Eks need kes panustavad konfliktidele, neil puuduvad lihtsalt ideed.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

          Kui hakati rääkima vaktsiinidest, siis kohe räägiti ka QR koodidest. See ei olnud vandenõu vaid loogilist rada-pidi minev protsess. Või kuidas enda vaktsineeritust tõestada plaaniti 2020 lõpu teadmistega?
          millest tuleb eeldus, et vaktsineerimist peab ilmtingimata tõestama? kas on veel mõni tõend, mida peaks kaasas kandma? tuberkuloos? mumps? entsefaliit? vaktsineerimine on selleks, et üritada piirata nakkuse levikut, mitte selleks, et jagada inimesi paberi alusel kategooriatesse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Ma kahjuks ei tunneta neid ohte ja murekohti, mis Teid kimbutavad. Peate natukene täpsemalt selgitama.
            Meil on negatiivne iive, rahvas vananeb, haigused tapavad kiiremalt, kui vaja.. Ja kui me näiteks jõuame tõdemusele, et järlekasvu on vaja sünnitada, et keelt (kultuuri) edasi kanda, ent naised ei taha vedu võtta, siis hakkame neid vägistama? Sünnivad ju lapsed ja kõik on päästetud. Eesmärk. Abinõu. Vist.
            Utreeritud näide (mis tasapisi juba hakkab juba devalveeruma), ent... võib olla kunagi saadakse aru, et inimest ei saa tema tahte vastaselt aidata (sa tegelikult "aitad" ennast - jellõu Gitler) ning sellele pole mõistlik aega kulutada. Veelgi vähem jõudu (igal kujul ja laadis) rakendada. Mõelge neljase lapse kasvatamisele. Või enda lapsepõlves läbielatule ja kuidas see teid on mõjutanud.

            Kuna aga peab tahab puhkust ja nalja, siis minge munni ja olge toredad edasi
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Okei siis, köik oli ette teada ja on nii nagu ikka olnud v. Veidi naiivne mötlemine. Lähiminevikust 9/11 näitas hästi ära, kuidas riik inimõiguste ja riigikaitse sildi alt vöimu juurde napsas ja muuks tarbeks kui terroristide tagaajamine seda kasutas. Nüüd on muidugi kindlasti teistmoodi!

              Sept. 11 led to a massive expansion of executive power that transformed entire portions of America’s legal landscape.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Okei siis, köik oli ette teada ja on nii nagu ikka olnud v. Veidi naiivne mötlemine. Lähiminevikust 9/11 näitas hästi ära, kuidas riik inimõiguste ja riigikaitse sildi alt vöimu juurde napsas ja muuks tarbeks kui terroristide tagaajamine seda kasutas. Nüüd on muidugi kindlasti teistmoodi!

                https://time.com/6096903/september-11-legal-history/
                Esiteks USA ei ole maailm, aga teiseks, sul on muidugi õigus. Poliitikud kipuvad kriise ära kasutama, et oma võimu tsementeerida. Korrakaitseorganid saavad kergemini rohelise tule kahtlase väärtusega projektidele, ministeeriumid kahtlase väärtusega seadusemuudatustele, mis tavaolukorras tooks kaasa suurema diskussiooni jne. Ma usun, et me kõik saame sellest aru. Lihtsalt, minu meelest ei ole veel liiale mindud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Meil on negatiivne iive, rahvas vananeb, haigused tapavad kiiremalt, kui vaja.. Ja kui me näiteks jõuame tõdemusele, et järlekasvu on vaja sünnitada, et keelt (kultuuri) edasi kanda, ent naised ei taha vedu võtta, siis hakkame neid vägistama? Sünnivad ju lapsed ja kõik on päästetud. Eesmärk. Abinõu. Vist.
                  Utreeritud näide (mis tasapisi juba hakkab juba devalveeruma), ent... võib olla kunagi saadakse aru, et inimest ei saa tema tahte vastaselt aidata (sa tegelikult "aitad" ennast - jellõu Gitler) ning sellele pole mõistlik aega kulutada. Veelgi vähem jõudu (igal kujul ja laadis) rakendada. Mõelge neljase lapse kasvatamisele. Või enda lapsepõlves läbielatule ja kuidas see teid on mõjutanud.

                  Kuna aga peab tahab puhkust ja nalja, siis minge munni ja olge toredad edasi
                  Naiste vägistamise näitele on päris keeruline vastata, sest see on nii uskumatult jabur.

                  Inimene on oma loomult isekas. Vaktsineeritud inimene tahab, et ta saaks käia teatris, et ta saaks elada oma elu nii nagu ta seda alati elanud on. Ta tahab elada selliselt, et kui ta satub haiglasse, siis on talle vajadusel ravi tagatud. Selleks kõigeks on vaja, et suurem hulk elanikkonnast oleks vaktsineeritud. Rääkimata sellest, et suurem ühiskondlik vaktsineeritus tagab ka vaktsineeritule väiksema tõenäosuse haigust saada. Küsimus polegi kellegi teise aitamises.

                  Neljane laps on täiskasvanuna suure tõenäosusega väga õnnelik, et vanemad teda suunasid. Kahjuks täiskasvanud inimest on palju keerulisem muuta.

                  Kommentaar


                    https://www.err.ee/1608423443/vaktsi...-100-000-eurot

                    Suur võit.
                    Vist esimene tõeline otsus viimasete aegade jooksul.
                    Ma endiselt ei mõista kaja varasemat vastuseisu sellele.

                    See võtab ära ühe väga korraliku kaardi vaktsiini vastastelt.

                    Aga noh. Ekrele on juba korralikult moona jagatud varasemalt.
                    ​​​​​​
                    Teen tapeeti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                      Esiteks USA ei ole maailm, aga teiseks, sul on muidugi õigus. Poliitikud kipuvad kriise ära kasutama, et oma võimu tsementeerida. Korrakaitseorganid saavad kergemini rohelise tule kahtlase väärtusega projektidele, ministeeriumid kahtlase väärtusega seadusemuudatustele, mis tavaolukorras tooks kaasa suurema diskussiooni jne. Ma usun, et me kõik saame sellest aru. Lihtsalt, minu meelest ei ole veel liiale mindud.
                      Spetsiaalselt sulle on tehtud ka artikkel


                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Artiklis räägitakse asjast, mida meil ei ole. Ju? Ehk sundvaktsineerimisest.

                        Ma ka ei pea sundvaktsineerimist praegu mõistlikuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                          Meil on negatiivne iive, rahvas vananeb, haigused tapavad kiiremalt, kui vaja.. Ja kui me näiteks jõuame tõdemusele, et järlekasvu on vaja sünnitada, et keelt (kultuuri) edasi kanda, ent naised ei taha vedu võtta, siis hakkame neid vägistama? Sünnivad ju lapsed ja kõik on päästetud. Eesmärk. Abinõu. Vist.
                          Ei pea kohe nii vägivaldselt kõike lahendama. Pole minu idee vaid Sean Locki oma, kes ühes saates ütles, et "vanad inimesed ei peaks saama hääletada" ja põhjendus sellele oli see, et neil ei ole tulevikku. Mis omamoodi on tõsi. Meie ühiskonnas on "vanad" üks aktiivsemaid valimisgruppe, sest neile pakutakse kartuleid ja 10 euri ja ei tea mida veel, kuid omakorda põhjustab selle, et tuleviku peale ei pea poliitikud mõtlema. Aga kui nad nende peale enam mängida ei saaks, siis kanduks fookus muudele teemadele ja ehk lahendataks ära ka mõni päris probleem. Aga ärme seda siin nüüd päris tõsiselt ka võta vaid ikka kerge muigega nagu Sean seda tegi.

                          Kommentaar


                            sundvaktsineerimine tuleb täiesti kindlasti! kõik mis on europas tuleb meile varem või hiljem KÄSUKORRAS. Oleme euroopa vasallid ja hea näide sellest oli kiri euroopast Sutterile kus nahutati nagu peni eestit. Kiri muidugi salastati koheselt, mitte mingi suure saladuse pärast vaid tooni tõttu mis moodi vasallidega suheldakse. Ainuke lootus on suur sõda.
                            Ganvix!

                            Kommentaar


                              Ekspress usutles ühe Tallinna suure haigla erakorralise meditsiini osakonnas töötavat meedikut, kes vahendas altkäemaksu eest võltsitud Covid-tõendit. Miks ta seda tegi?


                              Head vabandused (tsiteerin)- tahtsin aidata, med.õed saavad väikest palka, ja kui on lapsed , laen, ja kui ta tahab korra aastas puhkama sõita. Ja mis maksavad nüüd elekter ja gaas.

                              Vend tegi ennast veel rohkem lolliks. Oleks piisanud kui ütelnuks- ja olin nii loll. Hetkel aga on kõik süüdi peale tema enda.

                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...covid-toendeid

                                Head vabandused (tsiteerin)- tahtsin aidata, med.õed saavad väikest palka, ja kui on lapsed , laen, ja kui ta tahab korra aastas puhkama sõita. Ja mis maksavad nüüd elekter ja gaas.

                                Vend tegi ennast veel rohkem lolliks. Oleks piisanud kui ütelnuks- ja olin nii loll. Hetkel aga on kõik süüdi peale tema enda.
                                Mis klubi jalgpallipoisid siis "hädast" välja aitas? Ka EJL peaks sellistele noortele "tarkpeadele" kõvema trahvi virutama.

                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X