320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Tänx, ma pidingi vaatama, millal kolmanda aeg on!
    ManU fännidele tavaline mängupäev.

    Kommentaar


      Erinevaid küsimusi tekib, kuid enim ajab naerma https://www.reuters.com/world/refuge...ts-2021-12-16/
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Aktsionärid on väga-väga õnnelikud.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Müüvad mersut aga saad hoopis Dacia. Kui kõigile Dacia võime nimetada selle mersuks.
            Ganvix!

            Kommentaar


              Lex nii tore poiss, et kui ta Kim Jongiga intekas teeks, jääks ka sealt mulje, et P-Koreas köik hästi, sest ta laseb intervjueeritavatel ilusti dikteerida ebamugavate teemade ja küsimuste ülelaskmist Sest noh, köik inimesed on ju tegelikult head Lexi arvates. Ta on lihtsalt liiga nice selliste intervjuude jaoks.
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Lex nii tore poiss, et kui ta Kim Jongiga intekas teeks, jääks ka sealt mulje, et P-Koreas köik hästi, sest ta laseb intervjueeritavatel ilusti dikteerida ebamugavate teemade ja küsimuste ülelaskmist Sest noh, köik inimesed on ju tegelikult head Lexi arvates. Ta on lihtsalt liiga nice selliste intervjuude jaoks.
                lugesid youtubest mingit kommentaari?

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

                  lugesid youtubest mingit kommentaari?
                  küsis siis köiki küsimusi mida oleks vöinud ja pidanud? Päriselt arvad, et siuke vabas vormis arutelu nagu muidu, ettemääratud küsimustik, vastused ja teemad ei ole? No bias? Ma kuulasin selle NIH vuntsi inteka ära ja seal lasi konkreetselt üle söita endast. Skrollisin siin ka natuke ja sama värk. Milleks siukseid vendi üldse kutsuda kui kordagi ei suru. Lex on tore ja väga kövad intekad, aga sellistega poliitkorrektsete tegelastega kes vastamisest mööda hiilivad ja bias näkku kirjutatud pigem pettumus. Sellistega on vaja natuke Urmas Otilikku vajutamist.

                  Ma soovitaks hoopis kuulata viimast J.Rogani intekat Dr. Peter McCullough`ga ja selle CNN nagaga. Joe natuke küpsem ega lase nii kergelt pähe istuda
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust

                    küsis siis köiki küsimusi mida oleks vöinud ja pidanud? Päriselt arvad, et siuke vabas vormis arutelu nagu muidu, ettemääratud küsimustik, vastused ja teemad ei ole? No bias? Ma kuulasin selle NIH vuntsi inteka ära ja seal lasi konkreetselt üle söita endast. Skrollisin siin ka natuke ja sama värk. Milleks siukseid vendi üldse kutsuda kui kordagi ei suru. Lex on tore ja väga kövad intekad, aga sellistega poliitkorrektsete tegelastega kes vastamisest mööda hiilivad ja bias näkku kirjutatud pigem pettumus. Sellistega on vaja natuke Urmas Otilikku vajutamist.

                    Ma soovitaks hoopis kuulata viimast J.Rogani intekat Dr. Peter McCullough`ga ja selle CNN nagaga. Joe natuke küpsem ega lase nii kergelt pähe istuda
                    +1 Lex ongi või üritabki olla max heasüdamlik ja only positive vibes ja eks see ta podcastide värgi enamvähem nii kuulsaks on teinud ja eks see on ka põhjus, miks lagi on käes ja ta jääbki selliseks vaese mehe Joe Roganiks. Viimanegi mis Linnukas jagas, et kuulasin ka ära (ma kuulan Lexi omad suht kõik ära vahest veidikene hiljem) ja taaskord väga hea külaline ja kogu see laste vaktsiinivärk jne ning Lex reaalselt nagu pmst iga podcast lasi end konkreetselt täis. Ja noh podcasti lõpus kui oled ära kuulanud, siis tegelikult põletavate teemade kohta õieti midagi teada ei saanudki või said selliseid müügimehe vastuseid, mida saab vabalt ka kuskilt Pfizeri Instagramist või mujalt sotsiaalmeediast lugeda.

                    Kommentaar


                      Business-plan aastal 2021:
                      1. Soorita Covid piirangute vastane väärtegu.
                      2. Kerja raha kohtukulude tarbeks, kusjuures juhtumi võitmise protsent on olematu.
                      3. Profit.

                      Kommentaar


                        Plaanidest rääkides

                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Plaanidest rääkides

                          Mitu sugu on?

                          Kommentaar


                            miinimum 1 maksimum rayo(10^100)

                            Kommentaar


                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Ma tean ühte inimest, kes kasutab ö-d, õ asemel. Huvitav, kas sama inimene?
                                sa tead ainult ühte saarlast?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X