320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kas koroonatestimisel hetkel synlabi punktides on võimalik seda kurguloputusvedelikuga värki ka teha või ikka ainult see pulk kilomeeter ninna ja tagant välja meetod?
    Rocal Mares saad telgist läbi sõita ja tüdrukule topsi sülitada. Saatekirja sai mingilt lühinumbrilt ja perearstiga ei pea asju ajama. Teine varjant (kui ainult pulgatest ligiduses), et olla vakka ja diagnoosida ise endal külmetus.

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      "Ühe turvatöötaja tunnitasu on 22 eurot, millele lisandub käibemaks. Olenevalt olukorrast tagab kohviku juures ettekirjutuse täitmist kaks kuni neli turvatöötajat. Hetkel tagatakse kohviku suletuna hoidmist päevasel ajal," sõnas Pruudel.

      Kas see konkreetne turvafirma valiti riigihanke kaudu sinna, või mille alusel see sinna määrati? 26€ tunnis maksta per nägu 2-4 tüübile seal passimise eest on ikka päris hea summa 2 kuu peale.
      See 26 tunnihind on koos maksudega ettevõttele, mitte et Turva-Vasja saab sulas sellise summa tunnis kätte. See on suht kepp tööots, ma arvan, et paljud firmad ei tahtnudki minna sinna või siis pandi otsa midagi, et nõmetsemine ära taluda seal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kas koroonatestimisel hetkel synlabi punktides on võimalik seda kurguloputusvedelikuga värki ka teha või ikka ainult see pulk kilomeeter ninna ja tagant välja meetod?
        Raha eest saad ikka.

        Samas. Kui see ninast perse sügamine sul nõnna ebamugav on, siis vast on mõistlik lasta endal ninnu korda teha, sest kõdistamisest rohkem viitab mingile viperusele.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

          Raha eest saad ikka.

          Samas. Kui see ninast perse sügamine sul nõnna ebamugav on, siis vast on mõistlik lasta endal ninnu korda teha, sest kõdistamisest rohkem viitab mingile viperusele.
          Mul on ninaluu 4 korda elus katki olnud ja seda on korrigeeritud ja väga paremaks ei saa. Samas olen ma suht kindel, et see on sellest, aga no seda hala ei kuulata kuskil. Nüüd pmst kas tripi palavikuga Eesti teise otsa või harrastan korraliku bdsmi või olen see munn vend arstidele ja õdedele. Sitt olukord igatepidi.Pakkusin, et olen rahus kodus nädal kaks ning perearst ju tuvastas palaviku ja värki, aga ei.

          Kommentaar


            Empiirilised andmed: viimasel ajal ei topita seda tikku enam nii sügavale ninna kui koroona-aja alguses või ka veel sügise alguses. Ühes testipunktis (Vabaduse väljakul) aga isegi küsiti, et kas tahan proovi anda ninast või süljest.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Empiirilised andmed: viimasel ajal ei topita seda tikku enam nii sügavale ninna kui koroona-aja alguses või ka veel sügise alguses. Ühes testipunktis (Vabaduse väljakul) aga isegi küsiti, et kas tahan proovi anda ninast või süljest.
              Siit tulebki kurb tõsiasi välja, et Ida-Virumaasse suhtutakse jätkuvalt nagu kõntsa. Ja siis kuulad igaltpoolt koguaeg, et miks Ida-Virumaa elanikkond (suures osas muidugi vene) nii Eesti riigi vastu on ja tarbivad ja usuvad ainult idapoolt tulevat, aga no nagu näha, siis siinsesse kanti suhtutakse kõrgemal tasandil nagu neljandajärgulistesse ja siis veel imestatakse. Kuna ma ei taha uimase pea ja palavikuga hakata selliste oludega Tallinna tagasi trippima, siis pean ka paratamatult kõntsale ainuvõimalusena antud lahendust kasutama. See on see reformierakonna lõhestamise töö 20 aastat. Haigena tekiall saab see suurem pilt vahest palju selgemaks.

              Kommentaar


                Oot, aga miks palavikuga haiguslehte ei saa? Kas peab just koviid olema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  Oot, aga miks palavikuga haiguslehte ei saa? Kas peab just koviid olema?
                  Ei saa jah ennem peab testimas käima ja kui ei käi, siis lõpetavad haiguslehe ära sõltumata palavikust. Helistasin 1220 infotelefonile ja sain pmst sama vastuse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                    Ei saa jah ennem peab testimas käima ja kui ei käi, siis lõpetavad haiguslehe ära sõltumata palavikust. Helistasin 1220 infotelefonile ja sain pmst sama vastuse.
                    Iga nädalane antsu tõmbamine ja simmanitel tongi saamine on fataalselt mõjunud teie mõistuse ja vaimsete võimete keskusele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                      Iga nädalane antsu tõmbamine ja simmanitel tongi saamine on fataalselt mõjunud teie mõistuse ja vaimsete võimete keskusele.
                      Ma ei tea mis hinde selle nalja eest võiks anda. Räpina 3? Varikontoga tulla stealima mu enda nalju siit foorumist samas vist ikkagi üle 2 ei lubaks panna?

                      Kommentaar


                        Tartumaa?
                        MIs toimub?
                        Teen tapeeti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Empiirilised andmed: viimasel ajal ei topita seda tikku enam nii sügavale ninna kui koroona-aja alguses või ka veel sügise alguses. Ühes testipunktis (Vabaduse väljakul) aga isegi küsiti, et kas tahan proovi anda ninast või süljest.
                          Vastab tõele.
                          Mul on 10 jaanuaril plaaniline protseduur haiglas ja selleks pean natuke varem tegema Covid testi. Synlabist just helistati seoses sellega. Kasutasin juhust ja uurisin, et millist testi saaksin teha. Pakuti nii ninaneelu kui kurgu kuristamist.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                            Ma ei tea mis hinde selle nalja eest võiks anda. Räpina 3? Varikontoga tulla stealima mu enda nalju siit foorumist samas vist ikkagi üle 2 ei lubaks panna?
                            Olukord on hullem veel kui ma arvasin.

                            Kommentaar


                              Ajasin alguses päevad segamini ja testimine oli hoopis täna hommikul. Minevikust olid nii valusad mälestused nende testimiste ja torkimistega, aga võin siin eelkõnelejate juttu kinnitada, et ma ei tea mis muudatusi ja tehtud on, aga reaalsuses seda pulka nagu ei suruta üldse ninna sisse enam vaid lihtsalt natukene ninaaugus surgitakse 1-2 sekundit. Olen happy, et olen eeskujulik kodanik edasi ja dickhead lamemaalane ainult klaviatuuritaga. Kellel ka uuesti ees ootab siis no worries. Minusuguseid on veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust

                                Vastab tõele.
                                Mul on 10 jaanuaril plaaniline protseduur haiglas ja selleks pean natuke varem tegema Covid testi. Synlabist just helistati seoses sellega. Kasutasin juhust ja uurisin, et millist testi saaksin teha. Pakuti nii ninaneelu kui kurgu kuristamist.
                                Mul oli ka väike operatsioon hiljuti, aga siis muretses haigla küll ise Covid testi tegemise pärast ja pani mulle lihtsalt enda haigla juures soovitud aja kirja, aga see sõltub vist asutusest, kus plaaniline protseduur toimub. Synlab ja kurgukuristamine valikuks polnud, aga õnneks see ninna ajamine ka midagi hullu polnud, sest eriti sügavale tõesti ei lükatud
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X