320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Mulle meeldib see väärakas arusaam, et kõige populaarsem arvamus mingisuguste haritlaste, teadlaste, kommunikatsioonitädikeste vöi muude tarkpeade hulgas on alati löplik töde .......
    Kui teaduses välistatakse täielikult muu arvamus, siis pole see enam teadus, vaid miski allutatud ärimudel. Teaduses peab olema võimalik arutelu ja kahtlemine. Teadus on alati teeninud mingit muud haru ja istunud sõjatööstuse jms nisa otsas, aga mingisugune kriitika ja vastuarvamine peaks olema eluterve osa sellest.
    Praegu selle MRna tehnoloogia pioneer ja looja Robert Malone (https://www.nature.com/articles/d41586-021-02483-w) on ju täielikult igalt poolt tasalülitatud ja segaseks tembeldatud, kuna tema väljaöeldu läheb ärilis-poliitiliste mainstream arvamusega lahku ja eks neid on palju veel.
    Natuke raske on seda "teadust" pimesi usaldada liiatigi, kui poliitika on selle allutanud ja pidevalt toimub igasugu statistika mudimine jms.

    Kommentaar


      kaala Ma saan aru, et su väide on siiski, et osa 36 miljardist ostab 99 teadlast 100-st ja ainsad puhtad poisid käivad Joe Rogani saates?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        võid oma suva järgi andmeid valida (igasugu obskuurseid riike välja nokkida). väide, millele vastasin: vaktsineerimine vähendab viiruse levikut. Euroopas nii see välja ei paista enam.

        olles selle koviidi juba ühe korra mitteametlikult läbi põdenud ning kaks sutsakat vaktsiini saanuna ma enam väga ei tahaks lasta ennast torkida lihtsalt selle pärast, et see on "ühiskonna suhtes vastutustundlik". eriti nähes lähedaste hulgas, et teised saavad kolmanda süstiga palaviku, peavalu jne.
        Erinevate lihtsate graafikute häda on, et nad näitavad klassikaliselt ainult kahte arvnäitajat ning jätavad kõik ülejäänud tegurid kõrvale. Nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides on testimisvõimekus parem, nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides usaldavad inimesed süsteemi rohkem ja ei põe covidit "mitteametlikult läbi", vaid fikseerivad selle ka arsti juures. Nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides on piirangud teistsugused jne jne.

        Mina ei ole teadlane. Minu ja sinu erinevus on, et mina usaldan teadlaseid, kes kõiki neid kõnealuseid tegureid arvestades teevad põhjendatud järelduse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

          Erinevate lihtsate graafikute häda on, et nad näitavad klassikaliselt ainult kahte arvnäitajat ning jätavad kõik ülejäänud tegurid kõrvale. Nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides on testimisvõimekus parem, nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides usaldavad inimesed süsteemi rohkem ja ei põe covidit "mitteametlikult läbi", vaid fikseerivad selle ka arsti juures. Nt selle, et kõrge vaktsineeritusega riikides on piirangud teistsugused jne jne.

          Mina ei ole teadlane. Minu ja sinu erinevus on, et mina usaldan teadlaseid, kes kõiki neid kõnealuseid tegureid arvestades teevad põhjendatud järelduse.
          pimesi usaldamine kõlab nagu usk

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust

            pimesi usaldamine kõlab nagu usk
            Kuidas sa üldse siin maailmas elad, kui kõiges kahtled? Äkki on hambapastas nimelt kaariest tekitavat mürki, et hambaid rohkem pesema peaks ja rohkem hambapastat ostaks? Äkki sisaldab Eviani vesi mürke, mis täiendavat veetarbimist esile kutsuvad, et rohkem vett tarbiks? Kui sa kogu süsteemis kahtled, siis ei ole ju võimalik täisväärtuslikku elu elada.

            Suurte "isemõtlejate" häda on selles, et mõtlemine pole nende tugevaim külg ja seetõttu on ka järeldused sageli täiesti valed või puudulikud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

              Kuidas sa üldse siin maailmas elad, kui kõiges kahtled? Äkki on hambapastas nimelt kaariest tekitavat mürki, et hambaid rohkem pesema peaks ja rohkem hambapastat ostaks? Äkki sisaldab Eviani vesi mürke, mis täiendavat veetarbimist esile kutsuvad, et rohkem vett tarbiks? Kui sa kogu süsteemis kahtled, siis ei ole ju võimalik täisväärtuslikku elu elada.

              Suurte "isemõtlejate" häda on selles, et mõtlemine pole nende tugevaim külg ja seetõttu on ka järeldused sageli täiesti valed või puudulikud.
              sa just ennist ise viitasid sellele, et mõtlemine pole su tugevaim külg ja seetõttu pigem usud. aga palun ära sunni oma usku vägisi teistele peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust

                sa just ennist ise viitasid sellele, et mõtlemine pole su tugevaim külg ja seetõttu pigem usud. aga palun ära sunni oma usku vägisi teistele peale.
                Imetlusväärne enesekindlus olla igas valdkonnas parim spetsialist. Kuhu aadressile ma oma tööülesanded edaspidi suunata võin?
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Miks turvavööga võrdlemine kohatu on?
                  Turvavöö on mingi 200 aastat vana. Ca 150nd aastat kulus selle kohustuslikuks muutmiseks.
                  Lisaks on autos turvapadjad, raam ise ning uuematel ka muud tilu-lilud, mis kaitsevad.
                  See kõik on võtnud aega. Selle kõige vastu on võideldud. See kõik on võtnud aega.
                  Koroona puhul aga on pandud kõik munad ühte korvi (vaktsiin), vaatamata sellele, et info on tutikas ja igapäevases muutuses... üks asi on aga siiski taset hoidnud - need, kes haiglasse satuvad, surevad (vaktsineerimata vanad, kaasuvad haigused ja vähene liikumine, s.h foorumites, twitterites istumine).
                  Jaa, ajad on teised (rohkem teadmisi, infot jne), kuid inimeste mõtlemise mustrid mitte (õigupoolest on neid treenitud sidusama ühiskonna, mitte lahterdatava suunas, mis praegu evib). "Pull" on üldse vaadata, kuidas meil eksisteerib ainult füüsiline tervis. Ja selle egiidi all sõidetakse inimestest üle - jah, neil (lihtsurelikel) pole tihtilugu õigus, kuid see polegi oluline. Protsess on. Kui see on manipuleeriv ja sunduslik, siis me ei räägi ju tegelikult rahva tervisest.
                  See on lihtsalt üks sõna (nagu sidus ühiskondki) ja päeva lõpuks taandub kõik võimule ning rahale - ühel kenal sajandil võiks sellest ajaloorattast välja hüpata ning sõnale ka sisu anda.

                  Vaadates lisaks seda rahatrükki, siis pole vaja teada, et Veenus on Marsis (või mis iganes see oli), et "huvitavad" paar-kolm aastat on ees.

                  Huvitav, kui palju vaktsineeritud eestlastest on seda teinud meditsiinist lähtuvalt? Kui palju omakorda nendest on neid, kes ka seda lisakaitset vajavad?
                  Ma arvan, et see % on suhteliselt väikene ja... see on ja on olnud probleem, mis tahab Järjepidevat lahendamist, mitte mingite tüüpide nui neljaks vaktsineerimine, kelle ellujäämise % on üsna saja lähedale.

                  Ma pean nüüd kurbusega teatama, üle pika aja ei kirjutanud vetsus olles ning pealegi liiga pikalt. Et püüan piiri pidada.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                    Kuidas sa üldse siin maailmas elad, kui kõiges kahtled? Äkki on hambapastas nimelt kaariest tekitavat mürki, et hambaid rohkem pesema peaks ja rohkem hambapastat ostaks?.
                    Kusjuures vabalt võib olla. Terve elu hambaid pesnud, aga hambaarsti juures tarvis ikka käia…ja siis ma pean usaldama uuringuid kus väidetakse arstide/teadlaste poolt, et 2x päevas hammaste pesemist tuleb kasuks. Lisaks vahetama kolme kuu tagant harja ja kord aastas tõhustuskontrollis käima.

                    Mul on täielik trots tekkinud ja saan täiesti aru nendest, kes hambaid ei pese, krdi kaja kallas. Ma peale järgmist kontrolli enam kohale ei lähe, hambaharja ei vaheta ja ilmselt pastat ka enam ei osta. krdi big pharma peded

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      kaala Ma saan aru, et su väide on siiski, et osa 36 miljardist ostab 99 teadlast 100-st ja ainsad puhtad poisid käivad Joe Rogani saates?
                      Sulle meeldib asju must-valgeks, absoluutseks taandada, aga see polnud minu teksti möte.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                        Jaa, ajad on teised (rohkem teadmisi, infot jne), kuid inimeste mõtlemise mustrid mitte (õigupoolest on neid treenitud sidusama ühiskonna, mitte lahterdatava suunas, mis praegu evib). "Pull" on üldse vaadata, kuidas meil eksisteerib ainult füüsiline tervis. Ja selle egiidi all sõidetakse inimestest üle - jah, neil (lihtsurelikel) pole tihtilugu õigus, kuid see polegi oluline. Protsess on. Kui see on manipuleeriv ja sunduslik, siis me ei räägi ju tegelikult rahva tervisest.
                        .
                        Materialism on selle nimi. Marxi vöib tänada.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust

                          sa just ennist ise viitasid sellele, et mõtlemine pole su tugevaim külg ja seetõttu pigem usud. aga palun ära sunni oma usku vägisi teistele peale.
                          Viitasin minu ja sinu arusaamade erinevusele. Mina tean, et ma pole targem, kui oma valdkonna eksperdid. Sina arvad, et oled põgusa guugeldamise ja ühe graafiku silmamisega oma valdkonna spetsialistidest targem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Turvavöö on mingi 200 aastat vana. Ca 150nd aastat kulus selle kohustuslikuks muutmiseks.
                            Lisaks on autos turvapadjad, raam ise ning uuematel ka muud tilu-lilud, mis kaitsevad.
                            See kõik on võtnud aega. Selle kõige vastu on võideldud. See kõik on võtnud aega.
                            Koroona puhul aga on pandud kõik munad ühte korvi (vaktsiin), vaatamata sellele, et info on tutikas ja igapäevases muutuses... üks asi on aga siiski taset hoidnud - need, kes haiglasse satuvad, surevad (vaktsineerimata vanad, kaasuvad haigused ja vähene liikumine, s.h foorumites, twitterites istumine).
                            Jaa, ajad on teised (rohkem teadmisi, infot jne), kuid inimeste mõtlemise mustrid mitte (õigupoolest on neid treenitud sidusama ühiskonna, mitte lahterdatava suunas, mis praegu evib). "Pull" on üldse vaadata, kuidas meil eksisteerib ainult füüsiline tervis. Ja selle egiidi all sõidetakse inimestest üle - jah, neil (lihtsurelikel) pole tihtilugu õigus, kuid see polegi oluline. Protsess on. Kui see on manipuleeriv ja sunduslik, siis me ei räägi ju tegelikult rahva tervisest.
                            See on lihtsalt üks sõna (nagu sidus ühiskondki) ja päeva lõpuks taandub kõik võimule ning rahale - ühel kenal sajandil võiks sellest ajaloorattast välja hüpata ning sõnale ka sisu anda.
                            Turvavöö ja vaktsiin on oma olemuselt väga sarnased. Kumbki ei hoia surmasid täielikult ära, aga mõlemad aitavad neid vähendada.

                            Kindlasti ei ole Covidi puhul pandud mune ühte korvi. Nt haigena isoleerimine, maski kandmine, sotsiaalne distantseerumine on samuti meetodid, mille eesmärk on vaktsiiniga väga sarnane.

                            Vaimne vs füüsiline tervis väitest ei saa ma aru. Mida kiiremini me Covidi ühiskonnas maha surume, seda lühiajalisem on sotsiaalne isoleerimine jms sellega kaasnev protsess. Haiguse mahasurumisel on väga tähtsal kohal vaktsineerimine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                              Viitasin minu ja sinu arusaamade erinevusele. Mina tean, et ma pole targem, kui oma valdkonna eksperdid. Sina arvad, et oled põgusa guugeldamise ja ühe graafiku silmamisega oma valdkonna spetsialistidest targem.
                              sa ju pead ennast piisavalt targaks, et mind paika panna. skepsise stigmatiseerimine kindlasti veenab.

                              sul on vaba voli neid tabeleid seal edasi uurida ja tähelepanekuid teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust

                                sa ju pead ennast piisavalt targaks, et mind paika panna. skepsise stigmatiseerimine kindlasti veenab.
                                Minu eesmärk ei ole kedagi paika panna, aga kui skepsis on põhjustatud jõhkrast väärinfo levimisest, siis ei suuda ka vaiki olla, sorri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X