320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iisraelis valminud esimene uuring neljanda vaktsiinidoosi mõttekuse kohta näitab, et see lükkab organismis küll antikehade taseme taaskord lakke, kuid koroonaviiruse omikronvariandi vastu sellest suurt kasu pole.


    huvipärast et kes läheb 3 tegema, siis mille vastu?
    Ganvix!

    Kommentaar


      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
      https://forte.delfi.ee/artikkel/9566...stu-suurt-kasu

      huvipärast et kes läheb 3 tegema, siis mille vastu?
      Mina tegin kolmanda. Sest Delta ei ole veel ära kadunud täiesti ja mul on kõik hästi, tänan küsimast.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Ma käisin eile mere ääres.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
          https://forte.delfi.ee/artikkel/9566...stu-suurt-kasu

          huvipärast et kes läheb 3 tegema, siis mille vastu?
          Võtame jälle ühe tuttava sõbra näite: Naine sai boosteri paar nädalat tagasi ning haigestus. Haigus kulgeb ilma sümpomiteta. Tema elukaaslane sai boosteri kuu aega varem. Eile möödus 5 päeva millal ta naine positiivse PCRi tegi, mehel on ikka negatiivsed kiirtestid. Midagi isegi vist teeb see viiruse eemalhoidmisega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
            https://forte.delfi.ee/artikkel/9566...stu-suurt-kasu

            huvipärast et kes läheb 3 tegema, siis mille vastu?
            Kolmanda tegin, neljandat ilmselt ei teeks. EI näe erilist mõtet kui ilmselt tuleb nagunii varem või hiljem läbi põdeda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust

              Võtame jälle ühe tuttava sõbra näite: Naine sai boosteri paar nädalat tagasi ning haigestus. Haigus kulgeb ilma sümpomiteta. Tema elukaaslane sai boosteri kuu aega varem. Eile möödus 5 päeva millal ta naine positiivse PCRi tegi, mehel on ikka negatiivsed kiirtestid. Midagi isegi vist teeb see viiruse eemalhoidmisega.
              Isiklikult tean üsna mitut perekonda ajast kui veel vaktsiine polnud, kus kas kaasa või laps oli kodus positiivse PCR testiga ja teistele külge ei hakanud

              Kommentaar


                Kas Ehud Qimron on päris? Kui jah, siis millepärast ta nii kuri on?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                  Kolmanda tegin, neljandat ilmselt ei teeks. EI näe erilist mõtet kui ilmselt tuleb nagunii varem või hiljem läbi põdeda.
                  Egas läbipõdemine ju ka lõplik lahendus pole. Paari kuu pärast tagasi sama otsuse ees.

                  Kommentaar


                    Neljanda osas pole ka EMA poolt ju tänaseid vaktsiine arvestades kuigi suurt veendumust. Neid otsuseid saab pigem teha märtsis, kui hakkab tekkima mingi pilt omikroni vastu suunatud vaktsiinidest.

                    EDIT: Täieliku läbipaistvuse huvides märgin, et isiklikult olen võtnud ka kolmanda osas wait-and-see lähenemise. Ennekõike lähtun arvutustest, mille kohaselt mul tõenäoliselt endiselt püsib teatav kaitse nakatumise eest delta vastu ja kaitse raske haigestumise vastu nii delta kui omikroni puhul. Kuivõrd seni tarbitud teaduskirjandus viitab, et kolmanda doosi pealt lisanduv kaitse omikronist nakatumise vastu saaks olema võrdlemisi lühiajaline ja delta näib taanduvat, siis tundub mõistlik vaadata, mis edasi saama hakkab. Oleks praegu oktoober või domineeriv delta, oleksin juba süstla otsas.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Kõige tõenäolisem on vist siiski, et omikron ongi end(emic)game ja peale seda on asi juba statistiliselt ohutum kui iga-aastane gripp. Hando, Elvis ja Pebre hakkavad taas vaktsiinide asemel rääkima illuminaatidest ning reptiilidest ja Varro homodest. Kestiski umbes sama kaua nagu Hispaania gripp.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Kõige tõenäolisem on vist siiski, et omikron ongi end(emic)game ja peale seda on asi juba statistiliselt ohutum kui iga-aastane gripp. Hando, Elvis ja Pebre hakkavad taas vaktsiinide asemel rääkima illuminaatidest ning reptiilidest ja Varro homodest. Kestiski umbes sama kaua nagu Hispaania gripp.
                        Huvitav oleks jah näha kas ja millal Omikroni-ish tüvede pealt piirangud ja pandeemia lõpetatakse.
                        Või mis on see Covid haigete number, mis võib rahus haiglas tiksuda ning saame samal ajal ilma piiranguteta elada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                          Või mis on see Covid haigete number, mis võib rahus haiglas tiksuda ning saame samal ajal ilma piiranguteta elada.
                          Sada ja seened, vist oli.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Teoreetiline küsimus.

                            Kui ma praegu enese teadmata läbi põen ja tahan lähitulevikus reisida kusagile kus PCR nõutakse, siis on p*ccis? Noh läbipõdemise tõendit pole ja PCR näitab veel jupp aega positiivset?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Teoreetiline küsimus.

                              Kui ma praegu enese teadmata läbi põen ja tahan lähitulevikus reisida kusagile kus PCR nõutakse, siis on p*ccis? Noh läbipõdemise tõendit pole ja PCR näitab veel jupp aega positiivset?
                              See PCR jupp aega positiivset on pigem üksikud friikjuhud. Aga pigem tasuks test ära teha, jah. Vähe kindlam nii.

                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                              Huvitav oleks jah näha kas ja millal Omikroni-ish tüvede pealt piirangud ja pandeemia lõpetatakse.
                              Või mis on see Covid haigete number, mis võib rahus haiglas tiksuda ning saame samal ajal ilma piiranguteta elada.

                              Ma kahtlustan, et oodatakse praeguse laine tipp ära, vaadatakse, et, kurat, nüüd enam haiglaravi vajajate protsent ei tõuse. Seejärel lähevad esimesena need 23ni jne. piirangud, seejärel koroonapass ja lõpuks ei viitsita enam eriti vaktsineerimist ka propageerida (kuigi vist peaks). Aga, noh, see on spekulatsioon. Vabalt võib juhtuda, et mul pole õigus ja tegelikult läheb kõik taas putsi. Loodetavasti siiski seda ei juhtu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Huvitav oleks jah näha kas ja millal Omikroni-ish tüvede pealt piirangud ja pandeemia lõpetatakse.

                                huvitav tõesti, sest ise võid ju võtta 3.-4. osas äraootava seisukoha,
                                aga kui piirangud jätkuvad ja ka tööandja nõuab, siis üldjoontes läheb kõik vanaviisi edasi

                                (ehkki lõunatamisest, nv-l väljaskäimisest või reisimisest võib ju endale paarikuise pausi võtta),
                                kuigi sanktsioonidest pääsemine on seni olnud noorte peamine motivaator süstimiseks

                                Aga vähemalt on ajakirjanduses ka sellesuunalisi üleskutseid järjest rohkem

                                https://arvamus.postimees.ee/7432866...ngute-mottetus
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X