320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

    jõhker seltskond antivakseritest varikontosid siia tekkinud.
    mida sa sildistad?
    kus see antivakserlus mu postituses on?

    eeldan, et sa oled viroloogiliste teadmistega ja oskad mulle selle uurimuse tulemuse tõlkida:

    Preclinical studies of COVID-19 mRNA vaccine BNT162b2, developed by Pfizer and BioNTech, showed reversible hepatic effects in animals that received the BNT162b2 injection. Furthermore, a recent study showed that SARS-CoV-2 RNA can be reverse-transcribed and integrated into the genome of human cells. In this study, we investigated the effect of BNT162b2 on the human liver cell line Huh7 in vitro. Huh7 cells were exposed to BNT162b2, and quantitative PCR was performed on RNA extracted from the cells. We detected high levels of BNT162b2 in Huh7 cells and changes in gene expression of long interspersed nuclear element-1 (LINE-1), which is an endogenous reverse transcriptase. Immunohistochemistry using antibody binding to LINE-1 open reading frame-1 RNA-binding protein (ORFp1) on Huh7 cells treated with BNT162b2 indicated increased nucleus distribution of LINE-1. PCR on genomic DNA of Huh7 cells exposed to BNT162b2 amplified the DNA sequence unique to BNT162b2. Our results indicate a fast up-take of BNT162b2 into human liver cell line Huh7, leading to changes in LINE-1 expression and distribution. We also show that BNT162b2 mRNA is reverse transcribed intracellularly into DNA in as fast as 6 h upon BNT162b2 exposure.


    ma ise kas pfizerit sisse süstinud nagu ka mu lähedased ja sooviks teada, mida see tulem näitab, sest mu inglise keel ei ole nii hea, et kõigest aru saada seal

    Kommentaar


      Algselt postitas IntsG Vaata postitust
      Preclinical studies of COVID-19 mRNA vaccine BNT162b2, developed by Pfizer and BioNTech, showed reversible hepatic effects in animals that received the BNT162b2 injection. Furthermore, a recent study showed that SARS-CoV-2 RNA can be reverse-transcribed and integrated into the genome of human cells. In this study, we investigated the effect of BNT162b2 on the human liver cell line Huh7 in vitro. Huh7 cells were exposed to BNT162b2, and quantitative PCR was performed on RNA extracted from the cells. We detected high levels of BNT162b2 in Huh7 cells and changes in gene expression of long interspersed nuclear element-1 (LINE-1), which is an endogenous reverse transcriptase. Immunohistochemistry using antibody binding to LINE-1 open reading frame-1 RNA-binding protein (ORFp1) on Huh7 cells treated with BNT162b2 indicated increased nucleus distribution of LINE-1. PCR on genomic DNA of Huh7 cells exposed to BNT162b2 amplified the DNA sequence unique to BNT162b2. Our results indicate a fast up-take of BNT162b2 into human liver cell line Huh7, leading to changes in LINE-1 expression and distribution. We also show that BNT162b2 mRNA is reverse transcribed intracellularly into DNA in as fast as 6 h upon BNT162b2 exposure.


      ma ise kas pfizerit sisse süstinud nagu ka mu lähedased ja sooviks teada, mida see tulem näitab, sest mu inglise keel ei ole nii hea, et kõigest aru saada seal
      tollest teadustööst arusaamine ei jää keele taha kinni

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust

        Ma ei tea, kas sa pidasid ka mind antivakseriks, aga pean vajalikuks selgitada, sest kui ma oma postitust praegu loen - too ei ole võib-olla kõige õnnestunum. Ma olen ise vaktsineeritud ja agiteerinud oma töökohast tulenevalt teisigi seda tegema, haiguse ning raskete nähtude vältimiseks(suutsin ennem vaktsiine selle ise raskelt läbipõdeda). Lihtsalt mulle tundub, et kui mingi hetk osalt ühiskonnast seda ei nõuta, siis ehk on need passid oma aja ära elanud(mõtlesingi eelkõige passe). See ei tähenda ka seda, et see peaks homne päev juhtuma. Üldiselt olen meie koroonapoliitika poolt olnud kahe käega.

        Laiasplaanis, kuigi koroona pole kuskile kadunud, on hetkel meil käsil suur suur probleem - sõda koduukse taga ja humanitaarkatastroof laiemalt euroopas. Et hetkel ei peaks selliste asjadega üldse riik aktiivselt tegelema ning keskenduma sellele mis toimub Ukrainas, ning covidi asjad jätma kuskile kevadesse.

        Nii, et kes pole veel teinud, vaktsineerige, kandke maski ja hoidke ennast!
        Ei, muidugi mitte, ei pidanud. Äkki on tekkinud uusi, paari postitusega eksklusiivselt viiruse teemasid külastavad #intsud. Käekiri on u nagu mõnedel "intelligentsetel" kremlimeelsetel- nojah, sõda ei taha küll, aga vaadake, venemaal pole/polnud valikut. Sama võte ka siin, stiil sama, teema teine. Aga eks siin foorumis on enamjaolt selline seltskond, kes sellest tegelt läbi näeb. Lihtsalt tundub orgunnitud.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas IntsG Vaata postitust

          Preclinical studies of COVID-19 mRNA vaccine BNT162b2, developed by Pfizer and BioNTech, showed reversible hepatic effects in animals that received the BNT162b2 injection. Furthermore, a recent study showed that SARS-CoV-2 RNA can be reverse-transcribed and integrated into the genome of human cells. In this study, we investigated the effect of BNT162b2 on the human liver cell line Huh7 in vitro. Huh7 cells were exposed to BNT162b2, and quantitative PCR was performed on RNA extracted from the cells. We detected high levels of BNT162b2 in Huh7 cells and changes in gene expression of long interspersed nuclear element-1 (LINE-1), which is an endogenous reverse transcriptase. Immunohistochemistry using antibody binding to LINE-1 open reading frame-1 RNA-binding protein (ORFp1) on Huh7 cells treated with BNT162b2 indicated increased nucleus distribution of LINE-1. PCR on genomic DNA of Huh7 cells exposed to BNT162b2 amplified the DNA sequence unique to BNT162b2. Our results indicate a fast up-take of BNT162b2 into human liver cell line Huh7, leading to changes in LINE-1 expression and distribution. We also show that BNT162b2 mRNA is reverse transcribed intracellularly into DNA in as fast as 6 h upon BNT162b2 exposure.
          Ma eriti pikalt siin foorumis praegu ei kola ja kogu jura lugeda ei viitsi. Aga kuna see aadress jäi silma, siis taustaks, et MDPI on teadusmaailmas üsna vastuoluline kirjastaja, sest avaldamine on valdavalt vaid tasu eest ja review’d võetakse loetud päevadega kes teab kust. Iseäranis skandis ei tunnistata mitmeid nende ajakirju akadeemiliste allikatenagi, mistõttu veits veider, et mingid Lundi Ülikooli teadlased seal tõsist asja avaldavad.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            MIks nad maskikohustust vene laeva juurde ei saatnud?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              MIks nad maskikohustust vene laeva juurde ei saatnud?
              Mask ikka levikut piirab/tõkestab, covid pass seda ei tee. Kuidas muidugi kuskil dekoltees maskikohustus välja näeb, seda ei kujuta ette.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Haiglas on 631 patsienti täna hommikuse seisuga. Aga ilmselt on see mõttetu fakt.

                Kommentaar


                  Kas keegi oskab öelda miks Hiinas siiani 10 miljonit inimest Korona pärast lockdowni pannakse? CBA näitab, et see on kuidagi mõistlik otsus? Valitsus testib limiite?

                  Kommentaar


                    Värskendav on erameediast lugeda kohtus toimuvast... mingi väikese killukese võiks ju ikkagi panna, ei? Kasvõi see, et täpsem hinnang on selgumisel.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Uudise järgi saab järeldada, et kohus lasi kogu Eesti meditsiinisüsteenile kaarega pähe.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Tegelt ma arvan, et mitte, ent see kuidas erameedia on kadunt nagu tupes munn on imelikum, kui see nende mingi maksu vähendamine.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Uudise järgi saab järeldada, et kohus lasi kogu Eesti meditsiinisüsteenile kaarega pähe.
                          Mis mõttes lasi meditsiinisüsteemile kaarega pähe?

                          Kommentaar


                            Kaitseväel on kohustus säilitada lahinguvalmidus ja see tähendab teadlikkust ohtudest ja võimet nendele reageerida. Peale vaktsineerimistõendi esitamise kohustuse kehtestamist vähenes kaitseväes koroonasse nakatumine võrreldes ülejäänud ühiskonnaga üle kuue korra, kirjutab kindral Martin Herem.


                            6x

                            Mis on mõne teise organisatsiooni taoline näitaja?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar

                            Working...
                            X