320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saan aru, et on väga pakilisi küsimusi, ja tervis/inimeste elud on tähtsad kahtlemata. Ma isegi arvan, et vaadates globaalset ja üleüldist pilti, oli eriolukord nagunii ainuke võimalus.

    Aga... Kuigi meil on pandud see kehtima kuni 1. maini, siis minu meelest on puudu signaal või kommunikeerimine, mis ajani see tegelikult kestab. Ehk siis mitte kuupäev kui selline, aga milline peab olukord olema, et elu normaalseks/natuke normaalsemaks läheks (a la 14 päeva ilma ühegi uue haigestumisjuhuta vms.). Võib-olla sedasorti avaldused aitaksid rahval rohkem #püsikodus ellu viia?

    Et nagu post-production plan on puudu justkui või selle kommunikeerimine on nagu puudulik.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Need inimesed, kellel on hiinlastega varem muid tehinguid, mis iganes valdkonnas, saavad maskide pakkumisi. Raha 100% ette. Kas need kunagi ka aga kohale jõuavad? Tundub, et ainult siis, kui ise lennuki järgi saadad.
      Hiinlastega on üsna suur osa kaupade ostmist raha ette meetodil, seega maskide olukord ei erine eriti palju tavaolukorrast.

      Praegu muidugi lisaprobleemiks see, et transpordihinnad laes ning erinevalt tavapärasest ka see ettemaksu meetodil, sest lennuliin ei tahaks rahast ilma jääda kui keegi vahelennujaamas otsustab selle konfiskeerida.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Saan aru, et on väga pakilisi küsimusi, ja tervis/inimeste elud on tähtsad kahtlemata. Ma isegi arvan, et vaadates globaalset ja üleüldist pilti, oli eriolukord nagunii ainuke võimalus.

        Aga... Kuigi meil on pandud see kehtima kuni 1. maini, siis minu meelest on puudu signaal või kommunikeerimine, mis ajani see tegelikult kestab. Ehk siis mitte kuupäev kui selline, aga milline peab olukord olema, et elu normaalseks/natuke normaalsemaks läheks (a la 14 päeva ilma ühegi uue haigestumisjuhuta vms.). Võib-olla sedasorti avaldused aitaksid rahval rohkem #püsikodus ellu viia?

        Et nagu post-production plan on puudu justkui või selle kommunikeerimine on nagu puudulik.
        Keegi lihtsalt ei tea, võimatu öelda. Hiina on ainus näide ja mitte väga hea, sest sealne info on puudulik.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Keegi lihtsalt ei tea, võimatu öelda. Hiina on ainus näide ja mitte väga hea, sest sealne info on puudulik.
          Kuidas ei tea? Kuupäeva me muidugi ei tea.

          Aga me võiks endale ju mingid raamid üles ehitada. Või lõpuks läheb nii, et ou me oleme väsinud isoleerimisest ja üldse majandus on liiga perses, et mis need vanainimeste surmad ikka ole...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Hiinlastega on üsna suur osa kaupade ostmist raha ette meetodil, seega maskide olukord ei erine eriti palju tavaolukorrast.

            Praegu muidugi lisaprobleemiks see, et transpordihinnad laes ning erinevalt tavapärasest ka see ettemaksu meetodil, sest lennuliin ei tahaks rahast ilma jääda kui keegi vahelennujaamas otsustab selle konfiskeerida.
            Eks see mõte oligi seal, et ostjaid ja pakkujaid on palju (igal ühel oma agenda, mure), kuid reaalselt on kaupa vähe.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Aga me võiks endale ju mingid raamid üles ehitada. Või lõpuks läheb nii, et ou me oleme väsinud isoleerimisest ja üldse majandus on liiga perses, et mis need vanainimeste surmad ikka ole...
              Sellega oleks see jama, et äkki vanainimesed, raisk, jäävad ellu ja siis on nad pahased.

              Aga tõsiselt küsides, et ma ei saa hetkel probleemipüstitusest aru. Et kui lähteandmeid pole hetkel võimalik määrata, siis igasugu raamid, ennustused ja tuletised on kõik puhas teooria. 1. mai on esialgne tähtaeg, ilmselt pikendatakse, aga seda saab jooksvalt teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sellega oleks see jama, et äkki vanainimesed, raisk, jäävad ellu ja siis on nad pahased.

                Aga tõsiselt küsides, et ma ei saa hetkel probleemipüstitusest aru. Et kui lähteandmeid pole hetkel võimalik määrata, siis igasugu raamid, ennustused ja tuletised on kõik puhas teooria. 1. mai on esialgne tähtaeg, ilmselt pikendatakse, aga seda saab jooksvalt teha.
                Küsimus on selles, et raskeid hetki on kergem üle elada, kui sul on mingi siht ees.

                A la treeningsaalis on mul palju kergem rasket trenni üle elada, kui ma tean, et mu eesmärk on 500kcal, kui et pean lihtsalt täiega panema, kuni keegi ütleb, et on kõik.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kuna läbi saab?
                  Üldsegi mitte paha pärast, aga netis jäi selline asi silma: "Telekavaataja wants to talk COVID-19's manager"
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Üldsegi mitte paha pärast, aga netis jäi selline asi silma:
                    "Telekavaataja wants to talk COVID-19's manager"
                    Et mitte valesti aru saada. Ma ei räägi üldse kuupäevadest. Siililegi selge, et seda ei saa teha.

                    Ma räägin tingimustest ja raamidest.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Vähemalt hoiab teised inimesed ohutus kauguses, kui seda kanda.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Rumal küsimus, aga kas meil surnuid üldse testitakse (nagu Itaalias)? Vaevalt, sest elavate testimisega on juba perses? Kui suur on üldse tõenäosus, et meil paar vanainimest on läinud koroonasse, aga üles on märgitud loomulik surm vms?

                        Kommentaar


                          Küsimus laiemale ringile, kas teile ka tundub, et vene keelseid inimesi ei teavitada piisavalt/ ei osata neile hetkel seda eriolukorda ja käitumisjuhiseid selgeks teha? Mul pole endal kahjuks sellest kultuuriruumist tuttavaid, seega ei oska väga arvata. Aga ma elan Maardus ja näen mis siin iga päev toimub ja see on suht Laulupidu, mitte mingi Social Distancing vms. Lihtsalt tekkis mõte, et kas asi on info puuduses või nende tahtmatuses asjadest aru saada?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dareth Vaata postitust
                            Vähemalt hoiab teised inimesed ohutus kauguses, kui seda kanda.
                            Haah, et Dareth ei jääks rumalasse olukorda, siis see oli ilmselt vastus minu äravõetud postitusele. Nimelt on ka herr Rootsi Kunn pakkunud hiinast maske terviseametile, aga ma kartsin, et need võivad väljahingates piriseda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Küsimus laiemale ringile, kas teile ka tundub, et vene keelseid inimesi ei teavitada piisavalt/ ei osata neile hetkel seda eriolukorda ja käitumisjuhiseid selgeks teha? Mul pole endal kahjuks sellest kultuuriruumist tuttavaid, seega ei oska väga arvata. Aga ma elan Maardus ja näen mis siin iga päev toimub ja see on suht Laulupidu, mitte mingi Social Distancing vms. Lihtsalt tekkis mõte, et kas asi on info puuduses või nende tahtmatuses asjadest aru saada?
                              Igal pool on palju rahvast, välja arvatud Tallinna Kesklinn. Nende seas igast rahvusest inimesi. Ma olen Tondil elanud 6 aastat ja me oleme naisega väga väga tihti käinud Järve terviserajal jaluitamas. Mitte kunagi (jah ka nendel esimestel ilusatel kevadpäevadel) pole nii palju rahvast seal, kui praegu. Tra te praegu neid kohti avastate?

                              Aga ma ei tunne, et venelasi oleks alateavitatud.

                              Edit: Igal pool, kuhu ma olen mingil põhjusel sattunud.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kusjuures kesklinnas on kogu selle jama tõttu teistsuguseid inimesi rohkem näha. Mul akna all kaevati ristmik lahti ja pandi sinna need liikumistõkked ette. Eelmisel reedel mingi 23.30 leidsid need neli venekeelset meest, kes karjusid, et neil on pohhui ja lükkasid kõik pikali, pärast üritasid ka ühe seisva autoga kakelda. Eile õhtul mingi seitsme paiku leidsid samad vahendid mingi kogus Eesti noori, kes leidsid, et neist on tore üle hüpata, sest liivahunnik on nagu liivakast. Lõpuks lükkasid need ka pikali. Varem oli ikka aus ja rahulik piirkond, nüüd on vapsee Tondi, raisk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X