320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult ongi ju lihtne.
    Kas täidad seadust või eirad seadust. Seadusega on paika pandud, et tuleb kontrollida inimeste vaktsineeritust ja seadusest tulenevalt nõuda maski kandmist. Lihtne ju.
    Loodan, et politsei ametnikud suudavad jääda rahulikuks. Õigus on nende poolel.
    Teen tapeeti.

    Kommentaar


      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust

      Lihtne. Täida seadust või õigusakte, kui ei meeldi, kaeba kohtusse. Aga võib muidugi ka nii, et karjud politseivägivald ja avad konto, kuhu raha kanda. Saia ei peagi pakkuma.
      Ei ole nii lihtne minu jaoks. Ma mõistan vabalt miks mitte lubada kohapeal toitlustuse pakkumine, kuid kaasamüügi keelamine ei mahu kuidagi pähe. Oleks täiesti fain kui öeldakse, et kas müüd kaasa või sulged uksed ja omanik ise otsustab, aga mingi viiruse tõkestamise nimel (mis peakski olema selle seaduse eesmärk?) ei tundu selline karistus väga loogiline.

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

        Ei ole nii lihtne minu jaoks. Ma mõistan vabalt miks mitte lubada kohapeal toitlustuse pakkumine, kuid kaasamüügi keelamine ei mahu kuidagi pähe. Oleks täiesti fain kui öeldakse, et kas müüd kaasa või sulged uksed ja omanik ise otsustab, aga mingi viiruse tõkestamise nimel (mis peakski olema selle seaduse eesmärk?) ei tundu selline karistus väga loogiline.
        röövid panka. pannakse vangi. tra ma ei saa aru miks, ma saan aru, et keelatakse panka sisenemine, aga ma võiks ju poodides jne edasi käia wtf
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

          röövid panka. pannakse vangi. tra ma ei saa aru miks, ma saan aru, et keelatakse panka sisenemine, aga ma võiks ju poodides jne edasi käia wtf
          no kui lolle võrdlusi tooma hakkame siis rohkem nagu üleriigiline maanteedel 30kmh kiiruspiirangu kehtestamine, kuna ei saa väga keegi vastu vaielda ju et see ei vähendaks liiklusõnnetusi/surmasid. Kiiruse ületamisega vahele jäädes pead edaspidi jala liikuma ning ühtegi ratastega transpordivahendisse istuda ei tohi, ei juhina ega (kaas)reisijana

          Kommentaar


            miks ma koguaeg unustan ära, et lollile seletamine on täielik ajaraisk.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              miks ma koguaeg unustan ära, et lollile seletamine on täielik ajaraisk.
              Usu mind ma küsin igakord endalt sama küsimust kui ma Manu teemas sulle vōi enamikele hakkan jalgpalli vundamente ja pōhitōdesid seletama.

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

                Ei ole nii lihtne minu jaoks. Ma mõistan vabalt miks mitte lubada kohapeal toitlustuse pakkumine, kuid kaasamüügi keelamine ei mahu kuidagi pähe. Oleks täiesti fain kui öeldakse, et kas müüd kaasa või sulged uksed ja omanik ise otsustab, aga mingi viiruse tõkestamise nimel (mis peakski olema selle seaduse eesmärk?) ei tundu selline karistus väga loogiline.
                Mille üle me vaidleme siin? Kui inimene on vaimselt teovõimetu, siis ta ei saa äri ajada. Siit koorub see arvamus välja: https://twitter.com/evateemad/status...29106503041029

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

                  Ei ole nii lihtne minu jaoks. Ma mõistan vabalt miks mitte lubada kohapeal toitlustuse pakkumine, kuid kaasamüügi keelamine ei mahu kuidagi pähe. Oleks täiesti fain kui öeldakse, et kas müüd kaasa või sulged uksed ja omanik ise otsustab, aga mingi viiruse tõkestamise nimel (mis peakski olema selle seaduse eesmärk?) ei tundu selline karistus väga loogiline.
                  Võimalik, et eksin, aga mina saan olukorrast selliselt aru, et antud maa-alale kehtestati viibimiskeeld, st kohvikus ja selle lähiümbruses ei tohi mitte keegi viibida. Seega on välistatud ka igasugune kaasamüük ja üldse kohvikus toimetamine. Miks selline lahendus tehti? Vihjeid saad Sparta spordiklubi käitumisest.

                  Kommentaar


                    uus tüvi Omniva on nagu vihm, mis kustutab eelneva ning saab uuesti pihta hakata. Ei ole lugenud kas see nö esimene tüvi on ka tugevalt sees, või delta hetkel domineeriv?

                    Kommentaar


                      Ma olen igatepidi Braueri tegevuse vastu ja kui on kehtestatud, siis on kehtestatud selline olukord (seda peab praegusel ajal alati mainima).

                      Olen ikkagi sattunud tema 2-3 videot vaatama sealt kohvikust, kuna lihtsalt viskab FB feedi ja mulle jätab ülimalt ebakompententse ja nagu peata kana mulje kõik need terviseameti töötajad ja politsei, kes seal kaasas. Brauer esitab igasuguseid väiteid/küsimusi ja täiesti arusaadavas keeles ja värki ning nõuab selgitusi ja kõik vahivad üksteisele otsa, et kes nüüd midagi vastata oskab ja mitte midagi tarka ei tule. Äkki riik nagu koolitaks veidikene, et professionaalsemat muljet jätta? Praegu need, kes olukorra vastu on saavad pigem selliste olukordade puhul hoogu takka.

                      Umbes nagu linnas oleks avarii ja tuleks liikluspolitsei kohale ja kui üks osapool küsib, et mis liiklusmärgi järgi ma oleks pidanud seisma jääma, siis 4 politseiniku vahivad üksteisele otsa ja ütlevad mokaotsast, et nii on ette nähtud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma olen igatepidi Braueri tegevuse vastu ja kui on kehtestatud, siis on kehtestatud selline olukord (seda peab praegusel ajal alati mainima).

                        Olen ikkagi sattunud tema 2-3 videot vaatama sealt kohvikust, kuna lihtsalt viskab FB feedi ja mulle jätab ülimalt ebakompententse ja nagu peata kana mulje kõik need terviseameti töötajad ja politsei, kes seal kaasas. Brauer esitab igasuguseid väiteid/küsimusi ja täiesti arusaadavas keeles ja värki ning nõuab selgitusi ja kõik vahivad üksteisele otsa, et kes nüüd midagi vastata oskab ja mitte midagi tarka ei tule. Äkki riik nagu koolitaks veidikene, et professionaalsemat muljet jätta? Praegu need, kes olukorra vastu on saavad pigem selliste olukordade puhul hoogu takka.

                        Umbes nagu linnas oleks avarii ja tuleks liikluspolitsei kohale ja kui üks osapool küsib, et mis liiklusmärgi järgi ma oleks pidanud seisma jääma, siis 4 politseiniku vahivad üksteisele otsa ja ütlevad mokaotsast, et nii on ette nähtud.
                        Lisa juurde, et lisaks sellele mök mökile mentide poolt, ei oska nad olukorda lahendada ilma, et käsi külge paneks. Elvis seal minu arvates väga hästi sõnastas selle "minu sõnad on mu ainuke kaitse" vms. Aga mingi 6 mendiga seal 1 venna nurka surumine on retarded level max ja mina sõltumata asja põhjustest ja Elvise muudest ebanormaalsustest, olen küll Elvise paadis siin.

                        Lahendagu need asjad seal korrektselt, aga mingi päevast päeva käiv streamimine ja tunde kestev politsei alandamine nende endi tegevuse ja suutlikkuse poolt on müstika. Või kui küsimus on reeglites ja politseile antavates raamides, siis no... nii pika aja peale ei ole suutnud siis normaalseid võimalusi välja mõelda, et selline gemüüse ei toimuks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Lisa juurde, et lisaks sellele mök mökile mentide poolt, ei oska nad olukorda lahendada ilma, et käsi külge paneks. Elvis seal minu arvates väga hästi sõnastas selle "minu sõnad on mu ainuke kaitse" vms. Aga mingi 6 mendiga seal 1 venna nurka surumine on retarded level max ja mina sõltumata asja põhjustest ja Elvise muudest ebanormaalsustest, olen küll Elvise paadis siin.
                          Seda olukorda on käsi külge panemata püütud lahendada korduvalt ja korduvalt. Politsei eesmärk on lõpetada õigusvastane käitumine, pehmemaid lahendusi on juba proovitud. Need tüübid seal filmivad kogu päeva, absoluutselt iga hetke ning avalikkusele näitavad vaid neid momente, kus politsei "kiusab".

                          "Minu sõnad on mu ainuke kaitse" on ju täiesti idiootne demagoogia - mille eest ta end täpsemalt kaitseb?

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Videos küsitakse kes te olete omast arust, mul tekib sama küsimus selle sama seltskonna kohta, et kes te ise olete omast arust. See seltskond mainib alati, ka FB kommentaarides, et nemad ongi rahvas, kuigi tegelikkuses on nende suurus heal juhul 10% rahvastikust. Ja noh see ootus nagu politsei ei tohiks täita võimu korraldust ja peaks nende poolt olema, et nagu peaks siis anarhia olema, tegelt ka? Aga noh provotseerida on tore.
                              Keegi võiks uurida kui palju on ekre ja vaktsiinivastaste seas neid kes on saanud petta nende petukõnede läbi. Seal neid lihtsameelseid oma peaga mõtlejaid
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Sparta tegutseb edasi?
                                Teen tapeeti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X