320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No ma ei usu, et Zelee pandud videos politseinikud mingit erilist ohtu tundsid, kui tädid näägutasid ja vanamehed kildu rebisid. Ega eestlane ei lähe niiväga kaklema ja meil pole mosulmanne ka, kelle warmup on mitte näägutamine vaid politsei autole algatuseks tule otsa panemine. Mis ohtu seal ikka on, sest samad inimesed käivad protestimas ja pole kunagi teravaks läinud. Olen ka arvamusel, et keegi peaks korraldada laiaulatuslik uuring , et palju sellest 10% on petukõnedega petta saanud, sest siis saaks väärtuslikku informatsiooni.

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      ...
      Keegi võiks uurida kui palju on ekre ja vaktsiinivastaste seas neid kes on saanud petta nende petukõnede läbi. Seal neid lihtsameelseid oma peaga mõtlejaid
      Vahet pole kas 50000€ Nigeeria printsile, telefoni investeerimis-spetsile või Elvisele. Raha ikka leiab

      Kommentaar


        Vastuseks kõigile Elvise pärast muretsejatele. Et ei oleks kujutelma, et ma nussin nii kaua kuni piirid lubavad ja siis olen süütu märter.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Mis juhtuks, kui meil päris seaduste täitmist ka nii agaralt forsseeritaks kui valitsuse ülepõlvekorraldusi? Nüüd on meil tänu NETSile kogu aeg "sisuliselt eriolukord", kui selleks on poliitiline vajadus?

          Kommentaar


            Mõtle parem millise signaali annab olukord kus valitsus annab korralduse ja mille peale üks seltskond vilistab ning neid korrale ka ei kutsuta? Politseil ega Terviseametil pole eriti muud varianti kui see olukord maha suruda, sest vastasel juhul puudub valitsusel võim ja sisuliselt kui ei suuda oma korralduste täitmist kontrollida ega tagada, siis tegelikkuses tuleks neil tagasi astuda
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vahistage Brauer ja ta jüngrid!!! Nuia, veekahurit ja gaasi oleks tegelikult esialgu norm.
              Ei saaks keegi ohkida, et politsei “seisab nagu taun seal” või issandjumal läksid korrarikkujat mitmekesi kinnipidama. #weneedба́цькаvibe

              Kommentaar


                Braueri kohviku juures on väga targad inimesed. Mina sain neilt täna teada, et töötan KAPOs!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Braueri kohviku juures on väga targad inimesed. Mina sain neilt täna teada, et töötan KAPOs!
                  kas esitlesid end Postimehe reporterina?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust

                    kas esitlesid end Postimehe reporterina?
                    kuidas selline uudis nii meelde jäänud et 14 aastat hiljem veel foorumis letti lüüa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

                      kuidas selline uudis nii meelde jäänud et 14 aastat hiljem veel foorumis letti lüüa
                      rahva mälu on pikk. pealegi sellist head kraami toodetakse meil nüüd haruharva. olid ajad...

                      Kommentaar


                        Kõikidele mendiriigi ihalejatele - see, et üksiisiku, või siis suurema grupi või siis kasvõi 95% ühiskonna subjektiivsete hinnangute järgi on Elvis näiteks tont, ei anna politseile ega kodanikele õigust subjektiivsetel alustel õigusruumist välja astuda ja kedagi takistada näiteks mingit olukorda filmimast juhul kui neil ei ole selleks seaduslikku alust. Samuti ei anna see neile õigust tulega tule vastu võitlemiseks ja näiteks käte külge panekuks olukorras, kus... neil ei ole selleks seaduslikku alust.

                        See on päris libe tee ja loodan, et natukene järele mõeldes saadakse sellest tegelikult aru. Kui ei saada, siis meil neid riike juba Euroopas ka omajagu, kus häid näiteid vastupidise praktika tulemustest võtta. Ka mina ei ole nõus sellega, mida Elvis esindab või mille vastu ta võitleb, aga see õigus "võidelda" peab talle olemasolevate seaduste piires jääma. Individuaalsete erinevuste/arvamuste alusel talle "mentide poolt kümpi panemist" ma väga ei poolda. Ja ei poolda ka seda, et politsei kasutab oma võimu ära olukorras, kus neil näiteks puudub selleks õiguslik alus.

                        Nüüd konkreetsest MEM olukorrast - mina ei tea, mis põhjustel see bardakk seal selliselt kulmineerunud, aga kui õigusriik ei suuda luua õiguslikku raami selle olukorra efektiivseks lahendamiseks, siis ei maksa politseil seal käsi inimesele külge panna ja siis ohvrina, kuid tegelikult "seisu ja alust otsides" võimupositsioonilt "sina ära puutu mind" reageerida. Olukorras, kus inimese ainuke reaktsioon oli politsei käte eemaldamine oma kehalt.

                        KUI Elvisel ei olnud õigust tolles konkreetses kohas viibida, siis vastupidiselt - nahhui mämmutada tundideviisi ja alandada nii olemasolevaid seadusi, riiki, kodanike kui ka politseistruktuuri ennast - käed raudu ja juhtum läbi, probleem läbi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Kõikidele mendiriigi ihalejatele - see, et üksiisiku, või siis suurema grupi või siis kasvõi 95% ühiskonna subjektiivsete hinnangute järgi on Elvis näiteks tont, ei anna politseile ega kodanikele õigust subjektiivsetel alustel õigusruumist välja astuda ja kedagi takistada näiteks mingit olukorda filmimast juhul kui neil ei ole selleks seaduslikku alust. Samuti ei anna see neile õigust tulega tule vastu võitlemiseks ja näiteks käte külge panekuks olukorras, kus... neil ei ole selleks seaduslikku alust.

                          See on päris libe tee ja loodan, et natukene järele mõeldes saadakse sellest tegelikult aru. Kui ei saada, siis meil neid riike juba Euroopas ka omajagu, kus häid näiteid vastupidise praktika tulemustest võtta. Ka mina ei ole nõus sellega, mida Elvis esindab või mille vastu ta võitleb, aga see õigus "võidelda" peab talle olemasolevate seaduste piires jääma. Individuaalsete erinevuste/arvamuste alusel talle "mentide poolt kümpi panemist" ma väga ei poolda. Ja ei poolda ka seda, et politsei kasutab oma võimu ära olukorras, kus neil näiteks puudub selleks õiguslik alus.

                          Nüüd konkreetsest MEM olukorrast - mina ei tea, mis põhjustel see bardakk seal selliselt kulmineerunud, aga kui õigusriik ei suuda luua õiguslikku raami selle olukorra efektiivseks lahendamiseks, siis ei maksa politseil seal käsi inimesele külge panna ja siis ohvrina, kuid tegelikult "seisu ja alust otsides" võimupositsioonilt "sina ära puutu mind" reageerida. Olukorras, kus inimese ainuke reaktsioon oli politsei käte eemaldamine oma kehalt.

                          KUI Elvisel ei olnud õigust tolles konkreetses kohas viibida, siis vastupidiselt - nahhui mämmutada tundideviisi ja alandada nii olemasolevaid seadusi, riiki, kodanike kui ka politseistruktuuri ennast - käed raudu ja juhtum läbi, probleem läbi.
                          Räägid nii dramaatiliselt, et justkui kiirreageerijad käiksid kohviku ees nuiadega vanureid laiali peksmas.

                          Millal täpsemalt politsei kellelegi seadusliku aluseta "käsi külge pani"? Elvis rikkus kohviku omanikuna Valitsuse poolt kehtestatud määrust. Terviseameti eesmärk on õigusrikkumine lõpetada, siin kaasas Terviseamet ka politsei, kellel on õigus viibimiskeeldu kohaldada. Politsei kehtestas viibimiskeelu, mingi Elvise sõber vist rikkus seda. Viibimiskeeldu rikkuva isiku suhtes võib kasutada vahetut sundi. Kas sain olukorrast valesti aru?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                            Räägid nii dramaatiliselt, et justkui kiirreageerijad käiksid kohviku ees nuiadega vanureid laiali peksmas.

                            Millal täpsemalt politsei kellelegi seadusliku aluseta "käsi külge pani"? Elvis rikkus kohviku omanikuna Valitsuse poolt kehtestatud määrust. Terviseameti eesmärk on õigusrikkumine lõpetada, siin kaasas Terviseamet ka politsei, kellel on õigus viibimiskeeldu kohaldada. Politsei kehtestas viibimiskeelu, mingi Elvise sõber vist rikkus seda. Viibimiskeeldu rikkuva isiku suhtes võib kasutada vahetut sundi. Kas sain olukorrast valesti aru?
                            mingi kuuekesi hoidsid mingit venda nurgas kinni samal ajal kui elvis kuskil räuskas. väga haleda mulje jätab. elvis karjub ja segab mentide tööd - keera ta maha ja käed raudu, rahu majas.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                              Räägid nii dramaatiliselt, et justkui kiirreageerijad käiksid kohviku ees nuiadega vanureid laiali peksmas.

                              Millal täpsemalt politsei kellelegi seadusliku aluseta "käsi külge pani"? Elvis rikkus kohviku omanikuna Valitsuse poolt kehtestatud määrust. Terviseameti eesmärk on õigusrikkumine lõpetada, siin kaasas Terviseamet ka politsei, kellel on õigus viibimiskeeldu kohaldada. Politsei kehtestas viibimiskeelu, mingi Elvise sõber vist rikkus seda. Viibimiskeeldu rikkuva isiku suhtes võib kasutada vahetut sundi. Kas sain olukorrast valesti aru?
                              No tegelt sa ju ei saanud õigesti aru, sest ma rääkisin Elvisest, reaktsioonist, mis tema suunas tehti, sest temal oli õigus seal viibida ka nende terviseameti eesmärkide ja viibimiskeeldude taustal fyi. Ja lisaks siis oli see ka selline laiem mõttevahetus mõnest siinsest eelmisest kommentaarist ajendatuna.

                              Või kui sul ei ole õigus kuskil viibida ja politsei su nurga taha viib, siis võiks ment igaks juhuks minu ka ära taguda kui ma seda filmima satun kohas, kus ma võin viibida ja filmida, eksole? Näe laiemat pilti palun.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

                                Räägid nii dramaatiliselt, et justkui kiirreageerijad käiksid kohviku ees nuiadega vanureid laiali peksmas.

                                Millal täpsemalt politsei kellelegi seadusliku aluseta "käsi külge pani"? Elvis rikkus kohviku omanikuna Valitsuse poolt kehtestatud määrust. Terviseameti eesmärk on õigusrikkumine lõpetada, siin kaasas Terviseamet ka politsei, kellel on õigus viibimiskeeldu kohaldada. Politsei kehtestas viibimiskeelu, mingi Elvise sõber vist rikkus seda. Viibimiskeeldu rikkuva isiku suhtes võib kasutada vahetut sundi. Kas sain olukorrast valesti aru?
                                See olukord ka, et politsei rohkem hakkas nagu tegema mingit ,,Sexy schoolgirl first hardcore gangbang introt'', kus 6 venda lihtsalt piiravad su igast küljest sisse ja vaatavad ning ahistavad. Kui rikkus seadust ja ei allu korraldustele, siis tuleb kodanik kinnipidada ja jaoskonda viia, aga seal oli rohkem nagu piiratakse ümber ja maksad võla ära või ei maksa. Natukene seebiooper või ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X