320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Coop on järgmine.
    Tänks.

    Appi-appi, hakkas kukkuma!

    Kommentaar


      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
      Coop on järgmine.
      Coop täna tõusnud juba üle 11%. Rallib kenasti. Mu virtuaalne raha muudkui kasvab. Harju Elekter tõusnud täna "vaid" 2.75%.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Samas sellist lolli raha on ajaloos varemgi hooti turgudele tulnud. Pöörf indikaator, et vaja raha aktsiatest välja võtta ja ootama jääda, millal pauk ära tuleb.
        Kehtib ka baltikumis. Kellelegi bet, et aasta lõpuks on OMXBBGI < 1080?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Kehtib ka baltikumis. Kellelegi bet, et aasta lõpuks on OMXBBGI < 1080?
          Suurema lolli teooriast oled kuulnud?

          In the stock market, the greater fool theory applies when many investors make a questionable investment, with the assumption that they will be able to sell it later to "a greater fool". In other words, they buy something not because they believe that it is worth the price, but rather because they believe that they will be able to sell it to someone else at an even higher price

          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Päris hea. Harju Elektrit sain alla 5€/tk ostetud ja täna müüsin pooled 10€/tk pealt maha.
            Coopis IPO'st saadik sees ja aasta jooksul ostuhinda vähendanud ja selle pealt ka kena kasum. Samas kevadest sügiseni olin suht miinuses sellega. Positiivne, et balti börsil ka mingeid liikumis on hakanud toimuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Suurema lolli teooriast oled kuulnud?
              Jah. Eks ma enda bet'i propositsiooni suurima riskina arvestangi seda, et lolli raha võib jätkuda kauemaks, kui ma eeldan. See, et see täna turgu liigutab, ei ole iseenesest küsimuse all.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Jah. Eks ma enda bet'i propositsiooni suurima riskina arvestangi seda, et lolli raha võib jätkuda kauemaks, kui ma eeldan. See, et see täna turgu liigutab, ei ole iseenesest küsimuse all.
                Noobi investorina küsin kohe, et miks te arvate, et Harju Elektri ja Coopi aktsiate hinnatõusu taga on loll raha, mitte näiteks aktsia tegelik hind? Edit: Coop tõusnud täna üle 14%.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Thereafter, we invested an aggregate $1.50 billion in bitcoin under this policy and may acquire and hold digital assets from time to time or long-term. Moreover, we expect to begin accepting bitcoin as a form of payment for our products in the near future, subject to applicable laws and initially on a limited basis, which we may or may not liquidate upon receipt.
                  ElonM

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ElonM
                    Also Elon Musk:

                    The future currency of Earth

                    Dogecoin to the Moooonn 71.3%
                    All other crypto combined 28.7%

                    2,432,725 votes Final results

                    Elon Musk @elonmusk

                    The people have spoken …

                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      kas Elon kõnnib ikka ihukaitsjatega ringi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        kas Elon kõnnib ikka ihukaitsjatega ringi?
                        #ElonMusk Talks Cryptocurrency, Dogecoin & The Future Of Investing While Signing Autographs At BOA Steakhouse 2.5.21 - TheHollywoodFix[Video & Imagery Suppli...


                        Ei tundu
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                          Noobi investorina küsin kohe, et miks te arvate, et Harju Elektri ja Coopi aktsiate hinnatõusu taga on loll raha, mitte näiteks aktsia tegelik hind? Edit: Coop tõusnud täna üle 14%.
                          Mu mõte oli ehk rohkem ajendatud turul tervikuna toimuvast (vt TSLA, kogu GME-saaga, BTC jne), mis üsna hästi näitab, et inimestel ei ole grammigi kahju huupi kuhugi raha visata, isegi kui esineb väga reaalne risk sellest ilma jääda.

                          Nendest kahest keissist konkreetselt Coopi osas ei hakkaks üldse hüppama - siin puudub mul taustaks igasugune detailne analüüs, et midagi üldse arvata. Võib vabalt olla hea kraam ja väärt seda või veelgi kõrgemat hinda. HAE1T keissi puhul on muidugi raske näha, et see tõus tulnuks muudel alustel. Tegemist ei olnud ju uue infoga ega ka Skeletoni väärtuse valesti hindamisega, vaid hunnikul jaeinvestoritel oli lihtsalt kodutöö tegemata ja Äripäeva taksojuhtide sõnade pealt tormati pea ees varasse, mille tegelikku väärtust ei olda enda jaoks läbi mõeldud.

                          Iseenesest "loll raha" on muidugi liialdus. Nimetagem seda parem optimistlikuks rahaks. Aga ajalugu on üsna kõnekas sellise optimismiralli perspektiivide osas.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            kas Elon kõnnib ikka ihukaitsjatega ringi?
                            Teda saadavad pea alati eriväljaõppega ihukaitsjad, kes enamasti jälgivad diskreetselt, vahel vähem varjatult, perimeetrit ja klienti. Kasutaja kaala jagatud klipis oli ka vähemalt 3-4 PSD liiget olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Teda saadavad pea alati eriväljaõppega ihukaitsjad, kes enamasti jälgivad diskreetselt, vahel vähem varjatult, perimeetrit ja klienti.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                inimestel ei ole grammigi kahju huupi kuhugi raha visata, isegi kui esineb väga reaalne risk sellest ilma jääda.
                                See risk kehtib iga investeeringu puhul

                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Mu mõte oli ehk rohkem ajendatud turul tervikuna toimuvast (vt TSLA, kogu GME-saaga, BTC jne)
                                Ma natuke kaitsen ka. TSLA hinna sees on köik mida pakub ka SpaceX, Neuralink ja Boring company. Kui usud, et isesöitev elektriauto, mis 95%+ avariisid ära hoiab ja autokindlustuse ning taksoäri pea peale pöörab on tulevik ja nafta pöletamise vastu oled, siis ostad TSLAt. Kui usud, et SpaceX hakkab lähitulevikus rahvusvahelise kosmosejaama kogumahust suuremaid rakette kosmosse 10x+ soodsamalt lennutama, siis ostad TSLAt. Ülikiire internet tulevikus, inimese marsile saatmine ja selle koloniseerimine, Erinevate neuroloogiliste haiguste ravimine ja köik muu mida AI pakub, jne jne. Köik see on TSLA hinnas sees (Samamoodi nagu Harju elektri hinna sees on osaliselt Skeleton Tech, mida lambivello nüüd ühe artikli järgi avastas). Analüütikute vanakooli arvutused sellega väga ei arvesta.

                                Bitcoiniga sama asi - Kes keskpankade kontrollitud rahasüsteemis tulevikku ei näe, see ostab Bitcoini. Preguse tempoga on aasta löpuks 50% dollaritest prinditud viimase 1,5a. jooksul, väga suurt usaldust nagu ei tekita
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X