320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei taha ära sõnuda, aga täna kõikide märkide järgi rekordpäev tulemas!

    Kommentaar


      mis te neid kopikaid siin Balti aktsiatega taga ajate. Tunnistage juba kord, et iga teine eestimaalane, kes omandas kinnisvara rohkem kui aasta tagasi, on edukam kui enamus aktsiavingerdajaid

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        mis te neid kopikaid siin Balti aktsiatega taga ajate. Tunnistage juba kord, et iga teine eestimaalane, kes omandas kinnisvara rohkem kui aasta tagasi, on edukam kui enamus aktsiavingerdajaid
        Mis me täna selle infoga peale hakkame? Leiutame ajamasina?

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Mis me täna selle infoga peale hakkame? Leiutame ajamasina?
          Midagi. Ma lihtsalt parastasin

          Kommentaar


            Taaskord...
            vaadates viimasel ajal toimuvaid IPO-sid ja muud värki( usa inflatsioon, rahatrükk, energiakriis). Oeh. Ainus mis ma oskan öelda, on: " Iga mees peab ise teadma kuhu oma raha ja munni pistab". Tegelikult teeb see viimase aja ipo ralli isegi kurvaks. Lihtrahvale müüakse "investeerimisvõimalust". No traaaaaa.... mingid 10 millised ipod- kui sul on plaan mine võta pangast laenu! Vägisi jääb mulje, et see on ainult mingi show mis peagi lõppeb. Mis puudutab Hepsorit( viimast omasuguste seast, ei tahtnud teda tegelikult eraldi välja tuua), tegemist on ettevõttega mis näinud ainult pulli. Pane ta karuga vastakuti ja vaatame mis tast järele jääb. Kui kodanik Liivamägi näeb, et Hepsor võiks maksta (positiivselt) 16 kopikatega ehk enam-vähem sama mis Merko( kes praegu teeb sama dividendi, mis Hepsor kasumit/aktsia kohta)- see näitab, et midagi on valesti siin maailmas...
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Evergrande on ka pmst pankrotis, aga Hiina Valitsus veel üritab skeemitada sellega.

              Mul oli eile unenäos omen, et nüüd võib lappama minna ja ausalt öeldes täna tegin mingeid backuppe oma portfelli.

              Kommentaar


                Stop with the FUD

                Kommentaar


                  miks see kuradi delfiinigrupp vabalanguses on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Hepsor IPO. Kas korterite müük läheb ikka buumiliselt või kõik soovijad on oma korterid kätte saanud?
                    T*a, ma märkisin ka ikka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      T*a, ma märkisin ka ikka.
                      Raske uskuda, et see aktsia kerima ei hakka.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Raske uskuda, et see aktsia kerima ei hakka.
                        Tundub jah, et need Nasdaqi IPOd soosivad kiiret raha. Isegi mingi Virši raibe on to the moon praegu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Tundub jah, et need Nasdaqi IPOd soosivad kiiret raha. Isegi mingi Virši raibe on to the moon praegu.
                          Halleluuja. Mina sain täna +20% pealt müüdud- usk sai otsa
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Olla kuuldud, et üks foorumlane müüs esmaspäeval Enefiti maha short play mõttega...

                            Kommentaar


                              energiakriisi lõpuni on soe pirukas, edasi nagu tallink

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                                energiakriisi lõpuni on soe pirukas, edasi nagu tallink
                                Ja kaua meil energiakriis kestab? 30 aastat?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X