320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meil on ju isegi hasartmängusõltlasest minister võtta, kes börsil kauples.

    Kommentaar


      Polnud ammu midagi endale ostnud ja jõulukingid ei olnud ka midagi erilist... Panin eile 3k krüptosse, 24 h hiljem olen kerges plussis. Enefitti ja Ignitist olen ka vaikselt juurde ostnud- viimaste elektri börsi hindade valguses on lootust rasvasele dividendile.
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Polnud ammu midagi endale ostnud ja jõulukingid ei olnud ka midagi erilist... Panin eile 3k krüptosse, 24 h hiljem olen kerges plussis. Enefitti ja Ignitist olen ka vaikselt juurde ostnud- viimaste elektri börsi hindade valguses on lootust rasvasele dividendile.
        Staarfinantsmees Peeter Koppel ütleks sulle kohe, et valesse teemasse kirjutasid. Aga ta köiki asju ei tea kah!
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Noh hobiinvestorid, sipelgad püksis?

          Kommentaar


            müün kõik maha et elektriarve ära maksta!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Noh hobiinvestorid, sipelgad püksis?
              Soovitan järgmised kuu aega aktsiaturule mitte vaadata. Küll lõpuks kõik jälle taastub.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Hei muskad!

                Ma pean vtp FUDi ja Chamathi juttu All In podcastis tänama, et õnnestus 60% portfellist (toona kasumis) cashi panna enne kui ülejäänust 40%st sai 50% lossi tekitet! Aga nagu siberi rahaboss ütles tabavalt: "teenitakse uus". Ehk ärge unustage kunagi, et riskida ei tohi rahaga, mis öösel magada ei lase.

                Ja nagu legendid ütlevad alles jäänud 40% (millest 50% cut tekkinud) osas, siis "lühiajalisest tradest sai pikaajaline positisoon".

                Aga vastusena, et sipelgaid ei ole kuna kõige esialgsem portfell oli omakorda mingi 1/3 või 1/4 likviidsest assetist. Küll aga on see mure väike, et tahtsin paar kulutust teha, mida muidu ei teeks. Enda peas juba olin tegemas, aga nüüd kassin veidi, et ei saa teha. Sest olin ju arvestanud....

                Kommentaar


                  Päris okei tunne on, kui aktsiaid pole ja ainuke mure on cashi hävimine inflatsioonile. Nasdaqi börs on teist tööpäeva valusas languses. Varsti võib Enefiti tagasi osta.

                  Kommentaar


                    Praegu võiks pandipakendeid kokku osta.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      [sarcasm]Airoboti IPO, kuidas tunne on? Lükkab kõik sisse?[/sarcasm]
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        [sarcasm]Airoboti IPO, kuidas tunne on? Lükkab kõik sisse?[/sarcasm]
                        Sellest tuleb korralik alamärkimine. Halb aeg ja firma ähmane taust oma võlgadega.

                        Kommentaar


                          tegelt tundub, et vaikselt hakkab rong ära minema. Kui meh-tulemused tulevad lähimineviku/tuleviku IPO-dega, siis hilisemad tulijad jäävad meigast imema...

                          Kommentaar


                            Tundub, et finantskriis on läbi nüüd. Eile õhtul mõtlesin, et võiks Enefiti ostu orderi sisse anda...

                            Kommentaar


                              Seletage nüüd lollile mis juhtus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Seletage nüüd lollile mis juhtus?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X