320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Investeerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Robusega läks nii nagu minema pidi: https://investor.postimees.ee/750528...itel-kildudeks

    Kommentaar


      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
      Robusega läks nii nagu minema pidi: https://investor.postimees.ee/750528...itel-kildudeks
      Nagu ma aru sain, siis tehti lihtsalt rohelistele investoritele külma. Seda "turuhinna" kasutamist kipuvad paljud kasutama ja selliselt kalastades peaks vahepeal ikka üsna üllatavaid tehinguid läbi minema. Vahepealse liiga hullu "ipol raha sisse ja kohe välja"-perioodi peale said nüüd mõned uljaspead (saan targalt öelda, kuna ise ei näppinud) ristsed kätte.

      Müüsin ise siin eelmisel aastal tehtud soovituse pealt viiesaja eurose kasumiga Stora Ensod maha ja maksin riigile eelmisel aastal väljavõetud kasumi eest tulumaksu ära. Tuju mõneks ajaks rikutud...

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Ma saan sellest stoorist aru, aga nende <4 kuud tagasi lõppenud majandusaasta aruanne kõneleb seda keelt, et Cindy on selle Kakumäe eramajja regatud ettevõtte jaoks üksnes märg unenägu.



        Ma saan aru, et platvorm lansseeriti 2022 jaanuaris, aga kus selle arenduskulu on?


        Okeiokei, seotud ettevõtetelt osteti 22 kilo eest mingit immateriaalset põhivara ja lisaks veel 23,4 kilo eest teenuseid (ma saan aru, et sh Kakumäe HQ üür). Ju siis peitub seal see suurinvesteering. Huvitav, miks seda arendust küll ettevõttes endas ei tehtud? Veits näeb välja nagu cash-out, ei?

        Peloton jagas muuhulgas lahti ka selle, et trenn on sotsiaalne tegevus ning ehitas sisse võimaluse oma sõpsidega virtuaalselt kokku saada ja Tour de France'i teha. Siin on ainult mingid youtube'i videod vist?

        Ausalt öeldes imestan, et Nasdaq sellise asja börsile lasi. Ei ole hea look nende mainele.
        Ega siin nii vastu ei tahagi/viitsigi vaielda. Sest ega endalgi ei ole usku antud ettevõttesse. Mis mind veidi häiris oli see lihtsakoeline lähenemine või viide, et ettevõtete puhul, kus valuatsiooni põhjuslikkus taandub tegevusele x, kasutatakse tegevuse y tulemustele baseeruvaid argumente (veelgi enam, tegevuse y ajaline mõõde on olnud lühiaegne).

        Miks häiris? Sest selliste argumentide ja loogikate baasilt ei oleks kunagi saanud näiteks bolti investeerida. Lihtsalt ei jookse läbi ju ja mitte kuidagigi. Aga tulemus xyz faasi investorile milline? Eksole?

        Aga okei, vb sa rääkisid konkreetse ettevõtte osas võttes eelnevat arvesse ning ma rääkisin üldisemalt. Siis arusaadav ja.

        Kommentaar


          1. Kus on S&P põhi?
          2. Kus on Bitcoini põhi? Sellega tervitaks kõik neid nilbeid crypto ahve kellega ma vastu tahtmist suhelnud olen. "Coin on ainukindel tulevik" ja "99% riskivaba".

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            1. Kus on S&P põhi?
            2. Kus on Bitcoini põhi? Sellega tervitaks kõik neid nilbeid crypto ahve kellega ma vastu tahtmist suhelnud olen. "Coin on ainukindel tulevik" ja "99% riskivaba".
            Kasiinovennad

            Kommentaar


              Ses suhtes, et võtke btc ajajoon lahti. Ja nii nagu elu ja sellega kaasnevaga, siis null on number.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Viimase 24h-ga on Luna mega investeering. +324%.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Viimase 24h-ga on Luna mega investeering. +324%.
                  Sarnase nimega asju tõenäoliselt mitu, aga Luna Coin pani paar päeva tagasi 0.0056 peal 1.23 peale vms ehk 21k%
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kuna eelnevalt tegin siia mingi postituse crypto.com kohta siis natuke rohkem kui 2 nädalat tagasi tuli neil suurem muudatus.. Muutsid siis nö erinevate kaartide cashback %-i (väiksemaks) + mõned asjad veel.

                    Samal päeval müüsin enda cro seal maha (0,33 vms).
                    Nüüd kasutan juba uut kaarti.. plutus (eestis pole vist saadaval). hetkel 4% + 4x10€ perks (netflix "tasuta" v lidl 10e kuus tagasi jne).

                    Kommentaar


                      Vaatasin Võidu Nimel et Liliu ka investeerimissõber. Huvitav kui suured portud siin liigas inimestel on ja kas oksemaitse on ka suus. Äkki sellepealt Ojamaa hullu panigi

                      Kommentaar


                        Mis sellest Cleveronist saab? Märgite ka? Mul mingi hetk näpuotsaga oli, müüsin hiljem ka maha, õnneks kasumiga. Track on neil justkui selline, et päris poe tagant mehed ei ole. Samas keeruline leida põhjuseid IPOs osalemiseks.

                        Kommentaar


                          Iga kuu tambin oma kohustusliku kuumakse ära, aga portfell ei suurene, pigem vastupidi. See kuu teen sota vähem ja investeerin selle õllesse. Mis kõhus, see peas! Jaanipäev FTW!
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                            Iga kuu tambin oma kohustusliku kuumakse ära, aga portfell ei suurene, pigem vastupidi. See kuu teen sota vähem ja investeerin selle õllesse. Mis kõhus, see peas! Jaanipäev FTW!
                            Sign of the times. Ära põe, Itaalia riik läheb ennem pankrotti kui sina.
                            ​Täna sobiks siia jah see popcorni söömise gif.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Iga kuu tambin oma kohustusliku kuumakse ära, aga portfell ei suurene, pigem vastupidi. See kuu teen sota vähem ja investeerin selle õllesse. Mis kõhus, see peas! Jaanipäev FTW!
                              Mitte, et ma nüüd mingit kiiret tõusu kohe ukse ees näeksin, aga kui juba sellist kuumaksete põhist investeerimist viljeletud on, siis nüüd vahepeal allamäge liikudes oma "makset" vähendada on ju päris halb mõte. Lihtsustatult pole ca 1,5 aastat olnud nii head kuud investeerimiseks kui praegu.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Noh, mis toimub kah?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X