320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ee...lemmik mobla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    eelnev oli muidugi olemasolevate moblade kohta. a lemmikud on üldiselt ericud, kuid neil on suur viga: suured antennid, mis kipuvad igale poole ette jääma (vähemalt minul küll) ja vibra võiks kah ikke peal olla )naisterahva asi muidugist )
    tulevik ruulib

    Kommentaar


      #17
      Käisin mina suure lombi taga ja ostsin sealt omale ühe Motorola...Kuradima hea telefon- väike, ilus, mugav, igasuguseid kasulikke lisafunktsioone täis ja tõenäoliselt teist sellist Eestis pole.
      Ja mis kõige parem- sain kätte ainult ca $600.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #18
        Kui mõttetut juttu rääkida, siis enne oli mul Eerik 1018s. Lõpuks oli nii ära ruunatud, et aku pidas ilma rääkimata nii max 7 tundi vastu. Sellest on tekkinud teatav vastumeelsus Eeriku kui kaubamärgi suhtes. Praegu on 3310 ja siiamaani peab ennast korralikult üleval (vibrab vingelt )
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          #19
          5110 käib küll, ajab asja täiesti normaalselt ära.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            #20
            Ull oled vä?

            Orginally posted by gaskoff

            mõubil on jummala mõttetu asi!!!

            Ei ole! Mõubil on sitax tuuus asi! :P
            It says so in the scriptures!

            Kommentaar


              #21
              T20s-Ericson
              Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

              Kommentaar


                #22
                No küll on ikka kõvad mehed!!! 3310-d ja 6210-d...

                Inimesed, eelistage vanamoelist - nt 8110 nagu mul... Teate küll, selline banaanakujuga...
                BE KIND TO QUEERS!

                Kommentaar


                  #23
                  2110. Nokia.

                  Kes naerda julgeb sellele annan mööda pead oma telefoniaparaadiga!

                  aa tegelt on eerikupoeg, aga ärgem hinnakem meest tema nahavärvi, * pikkuse ja mõubili järgi. Tähtis on see kui suured kõrvad tal on.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    #24
                    Nokia 8210! A omal on 6110...
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      #25
                      Üks on kindel.Aku eest peab hoolt kandma.Esimesed viis korda tuleb lasta pilt konkreetselt eest ära ja siis ööläbi laadida.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #26
                        eile ostsin tuttavalt kasutatud debiili.

                        nagu chilli_bolgi on mul nüüd siis 8110. eriti sheff asi on.

                        Kommentaar


                          #27
                          Mul on Nokia 3310 lemmik on 8210
                          JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                          Kommentaar


                            #28
                            6210--- mega seff telefon. Kõige vingem minuarust. Välimuselt talle miski ära ei tee.

                            Kommentaar


                              #29
                              vägev

                              Ma eelistan Schlumberger Industries tooteid!

                              Kommentaar


                                #30
                                keegi vöiks ka "ikooni" aktivistis valmis nikerdada.Päris paljudel peaks see toimima ma pean silmas uuemaid Nokiaid.
                                Jalgpallihaigla liige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X