320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ee...lemmik mobla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nokia 3310 mingi juustu korpusega. Lemmik olex 8310

    Kommentaar


      #32
      veel hullem on üles otsida teema, millesse viimati postitati aastal 2002.

      Kommentaar


        #33
        Ulme, kas keegi siis teist unistas värvilisest ekraanist MP3mest telefonis, touch screenist ja GPSisit, wifist jms.

        Muideks endal Nokia XpressMusic 5800. Telefon ise okei aga hind päris normaalne ja kes kavatsevad seda osta siis ostge Iphone, Iphone aint tiba kallim. Nokia aku on ka üüber pask!

        Kommentaar


          #34
          Telefon, millega saab helistada (v.a. kõik Samsungid)

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Telefon, millega saab helistada (v.a. kõik Samsungid)
            Miks Samsung sitem kui motorola?

            Kommentaar


              #36
              Ma Motorola kohta ei oska midagi öelda.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ulme, kas keegi siis teist unistas värvilisest ekraanist MP3mest telefonis, touch screenist ja GPSisit, wifist jms.

                Muideks endal Nokia XpressMusic 5800. Telefon ise okei aga hind päris normaalne ja kes kavatsevad seda osta siis ostge Iphone, Iphone aint tiba kallim. Nokia aku on ka üüber pask!
                iphone tiba kallim? Nalja teed? Milline normaalne inimene ostab endale telefoni 20k eest või seob ennast mingi lepinguga millega maksab sama summa telefoni eest?
                Isegi pihuarvuti jaoks on iphone'i hinnapoliitika liig. Ma ei tea kuidas näiteks amide jaoks iphone'i hind on, kuid eestis on see telefon inimestele kellel on raha nii palju, et nad peavad mõtlema kuidas seda kulutada, et see kulutatud saaks või neile, kes ajavad viimase sendi kas või sms-laenu abil kokku, et ainult enda välist hiilgust suurendada teiste omasuguste seas. Ahjaa, neile ka, kes kulutavad iga sendi selleks, et laps ei nutaks.. vaesed vanemad.

                edit: ok, enda telefonist ka. hetkel on nokia 6230i. Paraku hakkab selle aeg otsa saama. Pilk on hetkel e72-le jäänud, võibolla ka e51 või selle mõni järglane.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #38
                  Mina naudin esimesi päevi Nokia 5530 Xmusic - supper telefon, aku on hetkel meeletult hästi vastupidanud, kõlar on hea, Wifit saab kasutada ja igast muid jamasid veel.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Mina naudin esimesi päevi Nokia 5530 Xmusic - supper telefon, aku on hetkel meeletult hästi vastupidanud, kõlar on hea, Wifit saab kasutada ja igast muid jamasid veel.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ma arvan, et kui mobla on 2 päeva olnud ja selle aja sees olen mänginud mänge, kuulanud muusikat ja ühtegi pulka pole veel kadunud siis on hea aku..

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Mina naudin esimesi päevi Nokia 5530 Xmusic - supper telefon, aku on hetkel meeletult hästi vastupidanud, kõlar on hea, Wifit saab kasutada ja igast muid jamasid veel.
                        Endal sama aparaat mingi kuu aega olnud ja julgen samuti soovitada
                        Eestis on see ainult suht kirvega müügis. Soomest saab 169euriga ilma mingi liitumisjamata.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #42
                          Olid ajad... Ma mäletan siiani hästi, milline oli 8210 või T28, aga praegu pole mul aimugi, milline Nokia mudel mu kõrval laua peal vedeleb.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            #43
                            Mnjah, see Samsungile kriitika on muidugi kohane, aga viimane telefon, mille är kaotasin oli küll väga seff Samsungi nuti i780 - kahju on sellest. Momendi E55 on kuidagi väga "tühi" selle kõrval.

                            Kommentaar


                              #44
                              tahaks uuesti 8110t. see debiil, millest ma oma esimeses postituses siin teemas kirjutasin, varastati umbes poolteist kuud hiljem koos jopega nimeta baarist ära.

                              hetkel on mul 3250, mille ainsaks puuduseks on see, et tal on ainult wap-browser. oleks normaalne veebilehitseja, siis ei mõtleks uue kännu soetamisele.

                              Kommentaar


                                #45
                                mingi 5 aastat vana Alcatel
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X