320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu valimised näitasid on idootide konsentratsioon kõige suurem Narvas ja Tallinnas.
    Palju õnne Eesti rahvas!! Te olete väärt oma valitsejaid ja vastupidi!!!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      võimas, pea kõik lasna valimisealised valisid Burešini.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Roheliste tulemus on sisuliselt häving. Ehkki minu jaoks oodatud häving. Tartus lootsin siiski volikokku pääsemist, sealsest rahvast on tõsiselt kahju.
        Üldiselt aga jään rahule, et vasakpoolsed erakonnad seekord veidi paremini esinesid. Ehk kukub poolteise aasta pärast lõpuks reformi võim Toompeal.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          vasak-paremskaala pole eestis kunagi kuigi pädev mõõtmis- ja jaotamisviis olnud. eriti muidugi nüüd, kui eks-ultraliberaalid sotsiaaleelarve suurendamise oma südameasjaks võtnud on. aga see vist sai selgeks küll, et järgmises parlamendis saab olema kaks erakonda vähem.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Roheliste tulemus on sisuliselt häving. Ehkki minu jaoks oodatud häving. Tartus lootsin siiski volikokku pääsemist, sealsest rahvast on tõsiselt kahju.
            Üldiselt aga jään rahule, et vasakpoolsed erakonnad seekord veidi paremini esinesid. Ehk kukub poolteise aasta pärast lõpuks reformi võim Toompeal.
            No ma olen küll õnnelik, et "Rohelised" Tartus uksetaha jäid. Nende valimisplatvorm oli isegi hullem kui kesikutel. Muidu võib aga öelda, et seni kuni võõrriigi kodanikud ja hall-passlased valida võivad, seni Keskerakond võimul ka püsib.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Üks tundmatuks jääda sooviv keskerakonna kõrge poliitik ütles säärase lause: Meid valivad vaid haiged, lollid, laksu all või venelased.
              Oli õigus.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                vasak-paremskaala pole eestis kunagi kuigi pädev mõõtmis- ja jaotamisviis olnud. eriti muidugi nüüd, kui eks-ultraliberaalid sotsiaaleelarve suurendamise oma südameasjaks võtnud on. aga see vist sai selgeks küll, et järgmises parlamendis saab olema kaks erakonda vähem.
                Jah, Eesti on muidugi see ainus koht maamunal kus parem-vasakskaala ei kehti. Aga eks muidugi igavese reformivalitsuse toetajad on veidi rohkem närvis kui enne neid valimisi.
                Ja küllap need kaks väikeerakonda veel ka heitlust jätkavad.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas wal Vaata postitust
                  Üldiselt vist kippuski nii olema, et enamasti jäid vanad olijad võimule?
                  Minu koduvallas (Kiili) paistavad küll kõik vanad olijad võimule jäävat.
                  Hoolimata sellest, et Reformierakond eelmise vallavalitsuse üsna tõsised vead (valla lubatud laenukoormuse ca kolmekordne ületamine jne.) välja tõi. Keskerakondlik teiste suunas näpuga näitamine neile küll suuremat edu ei toonud ja võimule jäävad ikka omad. Õnneks sai Keskerakond veel vähem kohti
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    uskumatu, lihtsalt uskumatu mis lammaste keskel me elame.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Jah, Eesti on muidugi see ainus koht maamunal kus parem-vasakskaala ei kehti.
                      skaala kehtib aga nagu sa võibolla oled märganud, pole erakonnad tihtipeale liiga väärtuspõhised, mistõttu on nende asetamine skaalale suhteliselt meelevaldne.

                      Kommentaar


                        Rohelised saavad minu andmeil Tartusse sisse.

                        Kommentaar


                          Peibutuspardid tegid kah head tööd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            uskumatu, lihtsalt uskumatu mis lammaste keskel me elame.
                            Jap
                            Lollikestel läksid silmad särama ju- ets ise jagab kartulaid ja küttepuid ja seda tasuta. aga et kogu see kammajaa läks üle kahe milli maksma ja seda maksumaksja raha, sellest nad aru ei saa. Tra, neli aastat on kesikud linna sildi all endale maksumaksja raha eest propagandat teinud aga inimesed ei mõista. Ma saan aru, et vene rahvusest kodanikud ja mittekodanikud teda valisid aga, et nii suur osa eestlasi ka. Masendav
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wal Vaata postitust
                              Üldiselt vist kippuski nii olema, et enamasti jäid vanad olijad võimule?
                              Täiesti loogiline, et nii läks. Pea igas linnas ja vallas majanduse lokkamise ajal ehitati rohkem kui ei kunagi varem ja kõikjal läks elukeskkond viisakamaks- olenemata sellest, kes võimuhoobade juures oli. Vaadake kui palju vuntsiti teid üles, ehitati spordihalle ja tervisespordikomplekse, tehti parke korda, tehti turge korda, tehti koole korda ja nii edasi. Kui linnajuhid väga suurtesse skandaalidesse ei mattunud (nagu juhtus näiteks Paldiskis ja Pärnus), siis polnud neid mõtet lahti kangutada.

                              Kommentaar


                                Mina tegelikult väga suurt katastroofi ei näeks. Neli aastat oli sama seis ning midagi VÄGA suurt metsa ei keeratud. Samas võib selline koslep äkki teistel parteidel natuke strateegiat muutma panna, et ei ole enam selline "sellises kriisis ma tahakski elada"-möla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X