320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

    Justkui kõik varasemad sõnad söödi nüüd ära. Võimukriisid ju need igapäevased asjad.


    Milleks üldse valimised...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

      Algselt postitas -Marko-
      Justkui kõik varasemad sõnad söödi nüüd ära.
      Mul on ka nendega kana kitkuda. Võtsid mult (loe: toredalt tudengilt) sissetuleku ära ja nii pidingi tööle minema. Kuradi jama.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

        teemast toredaid linke

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

          Algselt postitas SleepWalking


          teemast toredaid linke
          Tõsiselt hea kraam...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

            Algselt postitas Tembu
            Ärge tulge mulle väitma,et olukord on vahepeal nii palju muutunud...
            Vaesed respublikaanide valijad on vahest kohkunud, aga minu meelest on üksnes tore, et kõik kombinatsioonid ikka ära proovitakse ja läbikukkunuks tunnistatakse. Nii on järgmistel valimistel osalusprotsent veelgi väiksem ja keskerakond saab juba kaks kolmandikku volikogu kohtadest. Vaat siis on juba raske puhast enamust niimoodi maha mängida, nagu neil seekord õnnestus.
            Aga mina valin jälle erakonda, kes volikokku ei saa ja siis on pärast lõbus nende kemplemist seal vaadata.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

              Algselt postitas mcnamara


              Aga mina valin jälle erakonda, kes volikokku ei saa ja siis on pärast lõbus nende kemplemist seal vaadata.
              Mul tuli millegipärast esimesena Tööpartei silme ette, kuigi nad eelmine kord vist ei kandideerinudki. Vabandust. Vasakpoolsete erakondade esindatus tundub volikogus paratamatult tõusvat nagunii
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                Algselt postitas jyriöö

                Mul tuli millegipärast esimesena Tööpartei silme ette
                on Riigikogus tuntud erakondi, kellest osa (kas siis ootamatult või siiski üsnagi ettearvatult) Tln linnavolikogust välja jäid (valijaskondki oluliselt erinev riigikogu valimistest),
                aga eks toredad assotsiatsioonid võivad tekkida küll katkendliku info põhjal
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                  Ma valin arvatavasti sama mcnamara poolt mainitud erakonda kuid siiski lootuses, et seekord on rohkem minuga kaasatulijaid. Sest vastasel juhul saavad tõesti teatud erakonnad liig palju kohti volikokku.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                    See kõik on ikka päris naljakas. Eriti kui mõelda nende õnnetute peale, kes reformist sirge seljag bez rublikasse läksid, kuna reform keskiga punkti lõid. Vana nali: Politics - \"poli\" meaning many in Latin and \"tics\" bloodsucking animals...
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                      Uhh ....

                      TALLINN, 14. märts, BNS - Res Publica Tallinna piirkonna juhatus otsustas esmaspäeval pealinnas koalitsioonist Reformierakonnaga loobuda ja alustab taas kõnelusi Keskerakonnaga.

                      \"Koos töötada pole lihtsalt võimalik,\" ütles Tallinna linnavolikogu Res Publica fraktsiooni esimees Andres Kork BNS-ile.

                      Piirkonna juhatuse otsus oli tema sõnul üksmeelne. Arutelul osalesid ka linnapea Tõnis Palts ja Res Publica linnavolikogu saadikud.

                      Kork lisas, et koalitsioonist loobumise ametlik teade saadetakse Reformierakonnale. Kork ütles, et kui ei õnnestu Keskerakonnaga uut võimuliitu moodustada, siirdub Res Publica Tallinnas opositsiooni.

                      Kork teatas esmaspäeval reformierakondlasest Tallinna linnavolikogu esimehele Maret Maripuule saadetud kirjas, et Res Publica kaalub koostöö lõpetamist. Kork väitis, et Reformierakond pole Res Publica nõudmisi arvestanud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                        Naljakas linn see Tallinn

                        RP enda pressikas oli selline:
                        RP Tallinn: Usaldus koalitsioonis oli kadunud

                        Res Publica Tallinna piirkonna juhatus otsustas tänasel erakorralisel koosolekul lõpetada senise koalitsiooni Reformierakonnaga ning avada uuesti läbirääkimised Keskerakonnaga uue koalitsiooni moodustamiseks.

                        RP Tallinna fraktsiooni esimehe Andres Korgi sõnul oli usaldus senises koalitsioonis kadunud. \"Kui partner meid tõsiselt ei võta ja meile olulisi küsimusi nimetab tsirkuseks, siis ei ole mõtet edasi minna,\" ütles Kork. \"Me lootsime, et nüüd saame asuda konstruktiivsele koostööle. Paraku lõppes esimene ühine koosolek sellega, et hakkas taas vana tuntud onupojapoliitika. Leidsime, et nii pole mõtet edasi venitada, piirkonna juhatuse tänane otsus oli ühehäälne,\" kommenteeris Kork.

                        Res Publica poolt määrati läbirääkimistoimkonna liikmeteks linna pea Tõnis Palts, fraktsiooni esimees Andres Kork ning piirkonna juhatuse esimees Sven Sester. Piirkonna juhatus tegi ka volikogu fraktsioonile ülesandeks kutsuda reedeks kokku volikogu erakorraline istung.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                          Usaldus ju lihtsalt pidi kaduma. Mõeldamatu, et see reformi nägu ja tegu koalitsioon oleks valimisteni vastu pidanud. Sellega kirjutanuks ju RP omaenda surmaotsusele alla siin Tallinnas.
                          Ei saa nad muidu - peavad selle va Kesk+RP ikka ära proovima kah. Jõudu tööle!
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                            Mu allkiri on ikka andekas ja ajakohane, või mis?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                              Kas ma olen ainuke, kellele selle uue võimaliku koalitsiooniga seoses ilmub kohe silme ette Res Publica valimiste eelne reklaam, kus mängis taustaks tuntud meloodia filmist Viimne Reliikvia ning hääl kaadri tagant ütles Reformile viidates, et Res Publica ei astuks kunagi ninasarvikuga koalitsiooni?

                              Tore ja selge lauseehitus mul ikka küll, aga selline lubadus Res Publica poolt ju ometi oli, et Keskerakonnaga no way?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kohaliku omavalitsuse volikogude valimine\'

                                loodame et uued linna valitseijad ei lähe jälle lilleküla staadioni raha kallale,savisaarele ju ei meeldi vist jalka.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X