320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi kooslus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Minu puhul on tegu veidi enam kui 22 aastase tallinlasega, elukoht viimasel 11 aastal Nõmme Hiiu piirkond, praegu olude sunnil Männiku. Vahepeal on neli aastat Tartus elatud ja õpitud, hetkel käib igapäevaselt töötegemine Tallinna koledaimas majas Pärnu mnt 105 (nn FKSM-i maja) kontooras.
    Suhe jalgpalli ja sporti - suhteliselt kehv kahjuks. Olen üritanud mängida alates kuskil 3. klassist, toona olin mõnede noorte Lõvide (vist kutsuti neid nii) klassivend ning need vedasid ikka kogu klassi trenni. Kuid siis keelati mängimine ära doktorite poolt ja lubati ainult mängu a la tennis. Saigi siis kuni ülikooliajani tennist taotud keskmisest veidi kehvema amatööri tasemel, kuid Tartus õppides jäi väga harvaks mängimine. Ja tagasi tulles pole enam suutnud leida vastast, kellel oleks a) enam-vähem sama tase; b) raha ja vaba aega samadel hetkedel kui mul, et mängimas käia. Seega jalgpall on (kahjuks, aga siiski) jäänud seni pigem tugitooli tasemel mul , ehkki soov on seda muuta kogu aeg olemas.
    Ah jaa, üks mu lemmikalasid, mida ma kindlasti vaatan, on F1. Tuleb tunnistada, et olen kellegi MS-i fänn (kahjuks on väga-väga palju eriti Eestis selliseid MS-i fänne, kelle peale vaadates tekib tahtmine ise mitte nendega ühte ja sama meest nö armastada. Kuid 9,5 aastat ei saa teiste lollide pärast maha visata, eriti kui veel sümpaatia on kuulunud nii headel kui halbadel aegadel). Sellega seoses on sel nädalal oodata ka mu 2,5-nädalast ära minekut ja foorumist eemalolekut, sest Monza kutsub :P
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #17
      cv

      jah olen 23 aastane, väljaspool TAllinnat elav inimene, siiski oma igapäevast leiba teenin Tallinnas. Mind on õnnistatud suurepärase abikaasaga(kahjuks ei kuulu tema huvide orbiiti jalgpall) ja võrratu tütrega, kellest loodan teha veel ereda jalkatirtsu eestis
      jalka on alati südamelähedane olnud, alguse sai 80-ndate lõpus, kui sai käidud Oru põhikoolis ning kirjandust andis selline huvitav mees nagu Aivar Pohlak(vast olete kuulnud?)
      mäletan veel hästi, kui sai pennusid löödud soksi eest, mis Aivar ise ostis. Sai veel ka oldud ühel Nissis toimuval jalkaturneel, mänu parim, jne.
      Nüüd olen igate moodi hõivatud mees mängiks küll, kuid pole aega ega mansat. Siiski jälgin aktiivselt EM, MM ja PL-i "all the time"

      _____________________________
      lemmik on Lineker ja England!

      Kommentaar


        #18
        Noo nii. Ihh bin 17 und voone in Järva-Jaani.
        Aa muidu ma käin koolis NRG-s, mis piaks olema Nõo Reaalgümnaasium ja siin käivad veel igasugused nõurmaalsed tüübid nagu gaskoff ja Raud ja kaadteem. Muide, oleks ma selle tähtkujude lotoga võitnud 2000 Eeku, siis ma oleks ka ollandisse läind. Kahjuks sain oopis 5 eeku, siiamaani välja võtmata.

        Jalkat mängin ka loomulikult ja CM-i ka veel suht palju. Tegelt võiks Tartus ka ikka mingi soccerneti tüüpide tiim olla..
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #19
          Tartus võiks oma team olla küll, siis veaks ka ennast kodust välja. Tallinn jääb nagu liialt kaugele (puhas vasakäär kaitses)
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #20
            vanust juba on nii 20 ringis. lõpetasin TÜ kevadel ja nüüd tallinnas arendan PKI-d. Jalgpalli mängin ka vahel, kui võimalus tekib ja mitte väga halvasti, aga suhteliselt küll kui canal + parasjagu jälle koodi all pole, siis vaatan igaljuhul laupäeviti inglise liigat.
            vat siis, siuke lugu lihtsalt

            Kommentaar


              #21
              olen aiFo ja olen geoloog, aastat 22 vana, kuid kui see kedagi kotib, siis on see inimene ise parasjagu loll. jalgpalliga suhe siuke, et mängin kypsi juhendatavas geoloogide tiimis poolkaitsja koha peal... kole olen ja halbade kommetega, kuid s6pradega koos olles tunnen ennast inimesena, muidu yksik ja nukker inimene...

              ahjaa... olen tubli jalgpallifänn kaaaaaah! toetan eesti koondist ja suren selle eest! vaat nii! kiri sisaldas m6ningal hulgal irooniat, kes aru ei saanud on lihtsalt mitteteadja inimene. austan jalgpallihaiglat, blue supportereid ning elan isemoodi elu:

              1.jalgpall
              2.geoloogia
              3.perekond
              4.naised (ma oleks tumedalt(seda siis meeldivalt v6i nii...) yllatunud, kui m6ni endast märku annaks...)
              5.isiklik tervis (muide, varsti suren...)

              aga teile paremat!

              aiFo. tibahull kaluripoeg.

              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #22
                Vanaks hakkan jääma. 27 aastat.
                Ametikohaks võiks märkida dotsendi ameti. Ala mida tunnen on merendus.
                Spordis eelistan sportmänge ja purjetamist (nii füüsilisel kujul osalimise, kui ka jälgimise läbi)ning pubides harrastatavaid mänge nagu snooker ja darts.
                Lugemine on ka üks huvitav tegevus. Kes tahab head algust, alustagu lugemist kas Shvejkist või
                \"Hitchhikers Guide to Galaxy\"-ist.

                Kommentaar


                  #23
                  ma olen 14 aastat vana ja käin koolis

                  Kommentaar


                    #24
                    Olen 16 aastat vana ja käin keskkoolis!Meeldib jalgpall!
                    C’mon Man United!!!

                    Kommentaar


                      #25
                      mulle meeldib ka jalgpall

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by eestieest

                        Olen 14 aastane Tallinna Ühisgümnaasiumis õppiv jalgpalli fänn. Ise olen kirjas Flora 87 B rühmas mis ei ole just eriliselt tasemel ainukesed punktid mis meil on alistusvõidust teenitud
                        Sa ei ole veel 14 vaid 13 aastane nolk!!!
                        Ja nimeks Tomberg Pärtel


                        Kommentaar


                          #27
                          Mina olen 19 aastat noor esmakursuslane Tallinna Tehnika Kõrgkoolis. Jumaldan jalgpalli ja igal võimalusel üritan ise ka mängida, nii hästi kui välja tuleb.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #28
                            kosk mida sa seal õpid?

                            Kommentaar


                              #29
                              Masinaehitus spetsialiseerumisega tööstuse automatiseerimisele vms.
                              Jube nimetus aga päris huvitav on, kuigi raske.
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar


                                #30
                                19. TÜ sotsiaalteaduskond. Jlakafänn. Tulevikufänn. Party animal. Naissoost :P
                                tulevik ruulib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X