320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi kooslus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

    Algselt postitas fittibaldi


    ja rohkem kodutöid, ma kordan, rohkem kodutöid!!
    Sa ole oma sõnadega ettevaatlikum!

    Et teemasse ka panna, siis mina olen 1987. aasta esimeste nädalate väljalaskega noormees, kes lõpetamas tänavusel õppeaastal gümnaasiumi ja töötamas paralleelselt FC Flora pressiteenistuses; himu ja aja olemasolul täiendan vahel haruharva ka Soccernet.ee\'d. Muu pole teie asi.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

      Algselt postitas m1kk


      Algselt postitas fittibaldi


      ja rohkem kodutöid, ma kordan, rohkem kodutöid!!
      Sa ole oma sõnadega ettevaatlikum!

      Et teemasse ka panna, siis mina olen 1987. aasta esimeste nädalate väljalaskega noormees, kes lõpetamas tänavusel õppeaastal gümnaasiumi ja töötamas paralleelselt FC Flora pressiteenistuses; himu ja aja olemasolul täiendan vahel haruharva ka Soccernet.ee\'d. Muu pole teie asi.
      Muidu m1kk tore poiss, aga vat juuksurisse ei taha minna ...

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

        nahhuit sinna juuksurisse vaja minna on??

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

          Tegelt sellised pedepoisid nagu mikk käivad eriti tihti juuksuris juukseid \'piiramas\'.

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

            Mis, mis, alles reedel käisin! Jyrka, kas 2-3 korda aastas käib ka \"eriti tihti\" alla?
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

              Ise olen 28-aastane kõrgharidusega paberimäärija. Vabal ajal alkohoolik ning hasartmängusõltlane. Head nädalavahetust.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                Kas meil foorumis alkoholiprobleem? Või lihtsalt väikse vine tõttu foorumlased siin endast räägivadki? Niivõrd kuivõrd. Igatahes- Martin nimeks, jällegi, tegelen väikestviisi sotsiaalfääris ametnikuna. Jah, arvasite ära, jalgpall köidab ka mind...

                No aitab, Kurg vajab libistamist...
                Supplies!

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                  Algselt postitas eston#21


                  nahhuit sinna juuksurisse vaja minna on??
                  t6esti...........ma k2isin viimati juuxuris mingi...........eeeeee..........fk mai m2leta.........no enivei nyyd l22n l6ikan otsiirwhaha .........12 klassil6pus n22b mis asi p2he kasvanud on
                  742617000027
                  (sic)
                  (515)
                  MAGGOT

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                    noh
                    kes veel ei tea, siis fitti =

                    1 paberitega kunstiõpetaja, hetkel magistrantuuris;
                    2 vabakutseline hiirelitsuja ja
                    3 tegev lehes/portaalis MOVIES.ee;
                    4 nooruses nii maletaja kui kergejõustiklane olnd,
                    5 vutti kah omaks lõbuks mänginud, aga põlv ei taha vastu pidada
                    6 nii et praegu peamine sport - living in denial ehk eitan oma alkoholiprobleemi ... but don\'t we all, don\'t we all..

                    ahjaa, ManU ja Eesti löövad ahtrit :P
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                      Irww, hea lugeda kohe seda juttu siin Smutt alles 19 aastane klutt jm rahvas kes keskooli lõpetasid.. änksa

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                        Algselt postitas Jeeg


                        Orginally posted by eestieest

                        ma läksin see aasta ttg\'st ära nii , et vaata et need nõmedad õpetajad maha lööd
                        Marve, Aivar Kauge (nüüd kõik põhikooliealised tsekkige oma töövihikut ja vaadake autorit!) ja teised?
                        Oot-oot, kas Aivar Kauge oli see, kes aretas imelehma?
                        (allikas: A.K. \"Matemaatika ülesanded põhikooli kursuse kordamiseks\" Avita 2000 lk48: Talunik tahtis saada lehmalt keskmiselt 5000 kg piima kuus. Tegelikult sai ta aga ligikaudu 5400 kg piima. Leia, mitu protsenti piima sai talunik kuus soovitust rohkem.)
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                          Indrek olen ja käin 6.klassis:P mängin jalgaplli Fc Kotkas.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                            Nu olen Sander. Õpin Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasiumis 11 A klassis, hinded on suht normaalsed(kohati on raskusi keemia ja füüsikaga) Tööl käin Tallinna Piimatööstuse ASis ja täitsa OK on.
                            Jalgpalliga lähemat tutvust tegin 1996 aasta suvel maal olles, kui sai veidi jälgitud EMi. Lemmikuks oli siis Köpke ja Saksamaa Alates \'98 aastast on lemmikuks Prantsusmaa koondis... Esimene koondise mäng tribüünil oli mälestusväärne 5:0 võit Fääri Saarte üle Ja Flora fänn olen kaa juba maiteamisajast... Ja üldse olen ma vinge vend ja kõva jalkafänn

                            Ja veel seda, et juuksuris käisin viimati 29.12.2003
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                              Algselt postitas zaz



                              Jalgpalliga lähemat tutvust tegin 1996 aasta suvel maal olles, kui sai veidi jälgitud EMi. Lemmikuks oli siis Köpke ja Saksamaa

                              Ja veel seda, et juuksuris käisin viimati 29.12.2003
                              glooryhunter:P

                              ja muide, täna/eile autos andsime vande, et homme/täna võtame kooli masina ja käärid kaasa ning ajame su nulli peale - selle eest lubasid Tallinna juuksurid meile 2 aastat tasuta teenust

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Foorumi kooslus\'

                                Algselt postitas vandersell


                                Kas meil foorumis alkoholiprobleem? Või lihtsalt väikse vine tõttu foorumlased siin endast räägivadki?
                                originaali toel kergitan saladuseloori.
                                liana olen,koolis käin ka aeg-ajalt(tulemused kriitikat ei kannata),aga tundub,et selle aastaga saab gümnaasium lõpetatud,tunnistan avalikult,et alkohol ja jalgpall meeldivad,flora hingekirjas olen ka.
                                lisaks siis veel ka seda,et olen nõme ja vastik inimene.
                                juuksuris käisin eelmisel nädalal.
                                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X