320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suuskamine kogub jôudu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

    Algselt postitas sarvik*


    Algselt postitas Tanel
    Eile sain ~ 1,8 km-se raja läbi 8 minutiga.
    täitsa putsis

    kui jutt juba niisugune suusasportlase kalduvustega on, siis ei pea paljuks küsida, et kas sa omad ka liibuvat suusakostüümi?

    mis krdi suusasportlane, tema vanusena ma jooksin sama pika raja 7 min läbi, suuskamisest rääkimata. häbi häbi, marss trenni tegema


    edit, ka mina liibukaid ei kanna.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

      egas ma ei mõelnudki, et tulemus kiiduväärt oleks:P Lihtsalt poiss pajatab oma juhtumistest suusarajal sedasi, et jääb mulje nagu oleks ta suuskadel juba 20 aastat elanud. äärmiselt veider... minuarust.

      egas ma siis pahapärast... naljakas oli lugeda lihtsalt

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

        eino ta ei rääkinud isegi oma suuskadest ja nende määrimisestki ju
        lihtlabane jutt oli ... ok ok vadever

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

          Algselt postitas sarvik*

          Lihtsalt poiss pajatab oma juhtumistest suusarajal sedasi, et jääb mulje nagu oleks ta suuskadel juba 20 aastat elanud. äärmiselt veider...
          sa pole ainus, kes nii arvab..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

            Algselt postitas Tanel


            Algselt postitas sarvik*


            täitsa putsis

            kui jutt juba niisugune suusasportlase kalduvustega on, siis ei pea paljuks küsida, et kas sa omad ka liibuvat suusakostüümi?


            [tulin tuulest välja]...vapustav:P
            Ei oma kahjuks.
            kui lubad,et tõsiselt asjasse suhtud ja oma tulemusi meile kajastad,leian sulle sõbraliku hinnaga suusakombe ka päris tasuta saab siis,kui torino kandidaatide hulka mahud
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

              Ding dong 3,1 km Pirital viisakalt sõites 14 min ... :S
              Omal ajal sai vast nõmmel 5km ringi, mis on kenasti raskem 20 peale sõidetud ... oeh
              ok esimese korra kohta elame yle.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                kuule Devil ega Sa minust mööda ei sõitnud? Sai kah just selle aasta debüüt tehtud ja mõned ringid seal uisutatud..
                Palju on väiksem ring ja palju suurem?.. Silt on kuhugi kadunud, ja meeles enam ei ole..
                Oma nooruse saavutustega ma siin kelkima ei hakka, sest muidu tuleb roheline konn ja sõidab mul oma Vasaloppetiga jalad alt ära..
                Niipalju siiski, et talved olid kõik kuskil 800 - 1000 km.

                ahjaa.....
                rada on päris buenos korras. minu arvates vähemalt..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                  Rada on tõesti korras, maybe sõitsin maybe ei sõitnud. Minudt möödus vaid yks noorhärra. Mõnest tuli tõesti mööduda ka ise. Sõitsin paaris yhe sõbraga ja mingi aja oli meiega koos ka veel erxx

                  Väiksem on 2,5 suurem 3,1 aga kui sild valmis saab lükati juurest, võib Pirita uhkustada 10km rajaga.

                  Ma olen ikka tubli pühapäeva sõitja ... Pirita poolse parkimis platsi ääres sai kakskorda ka puhatud ja nac juttu puhutud sõbra ja erxxiga. Mõlemal pausil näitasin ma tervisesportlastele eeskuju - tegin suitsu :P.

                  Krt jalgpalli mängijale ikka uisustiil ei istu, eriti, kui suusailma nii vähe on. Jalad pole harjunud välja lükkega ja väsivad kiiresti. Klassika niivõrd jalgu ei väsita, see eest ülakeha aga üldjuhul ma klassikat ei sõida. Uisk on südame lähedasem nagu paljudele teistelegi harrastajatele(määrimine kah kergem).
                  Kahjuks jään kõvasti sulle oma kilomeetritega alla.
                  Varem sai Pirital elatud ja siis sai ikka iga päev mil võimalik suuskamas käidud.
                  Nüüd aga lasnast tulla pole lahe, eriti kui autot pole . Tra faking nr 5 buss - 276 TAK - ei lasknud peale kah veel ja pidin kose mäest jalakäijate teed mööda klassikat yles sõitma :P
                  A muidu olen ma Pirital oma 19 aastat järjest(vahele pole ykski aasta jäänud) suuskamas käinud, vanust on 22 mul vaid .

                  edit: suusk oli täna ikka sitt mis sitt, ei viitsind määrida kodus.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                    keegi nõmme 15 km rada on juba proovinud? Tahaks teada, kas teisel pool tunnelit ka rajad valgustatd?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                      Algselt postitas sarvik*


                      keegi nõmme 15 km rada on juba proovinud? Tahaks teada, kas teisel pool tunnelit ka rajad valgustatd?
                      olen proovinud jah,ei ole kahjuks valgustatud veel peale tunnelit,selle eest on hiiu stata osa päris korras.rahvas nühib ikka hullult seal ringil.kunstlund tehti ka juba nagu otepää mk-ks valmistuks.kuule devil,sa kütad ka juba nagu trummi vanameistrid omal ajal-pärast sõitu läks baaris õlle ja hõõgveiniga pisut liiale ning mindi suusad jalas mööda soojaveetrassi puhtal mullal kodu poole
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                        Algselt postitas Raul2
                        kuule devil,sa kütad ka juba nagu trummi vanameistrid omal ajal-pärast sõitu läks baaris õlle ja hõõgveiniga pisut liiale ning mindi suusad jalas mööda soojaveetrassi puhtal mullal kodu poole
                        Ma ikka mööda lund üritasin sõita

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                          Täna Kõrvemaal sõitsin 17km(kui ei saa aru, võin seletada) ajaga 1:08. Sealsed rajahooldajad on ikka debiilikud, 16km rada ei ole korralikult lumega kaetud ning osas kohas on jää väljas ja rada künklik. SL Õhtulehes on kirjas, et šveitsis sai suusasprindis 6-nda koha Andres Kollo, kes on mu endine klassikaaslane:P temaga koos võidetud 2 Harjumaa teatesõitu koolidevahelistes:P

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                            Algselt postitas varix


                            Andres Kollo, kes oli mu endine klassikaaslane:P
                            Enam ei ole?:P
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                              käisin nõmmel rallimas täna. Proovisn ka läbi tunneli seda 15 km rada sõita..aga seal olid rajad suhteliselt kehvad...pöörasin peagi otsa ringi. Siis seal all \"suusastaadioni\" juures mingid kuramuse rekkad manööverdasid ja üldse oli seal ebamugav sõita. Silla mäel käisin käna aga muidu oli sõita, sest ilm oli soe ja mõnus. sõitsin nii kaua, kuni jalad valutama hakaksid..kuskil poolteist tundi(umbes)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suuskamine kogub jôudu\'

                                Sain siis kah see nädalavahetus lõpuks suusad alla. Alles teistkordselt sel hooajal. Esimene \'suusatamine\' lõppes toredalt paistes ninaga Aga jah sai siis veits kärutatud. Esimese 2,5 km ringi jooksul jõudsin järeldusele et rada on sitt ja ei kõlba kuhugi. Klassika jaoks oli sitt rada ja vabatehnika jaoks oli lund vähe. Siis otsustasin maale maja taha koplisse kappama minna. Seal oli juba suht ok, kui välja arvata need totakad puupakud, milled isa oli sunnitud metsast välja tirima ja seda kõike tänu tormile. Väikese laskumise ja miniatuurse tõusunukiga umbes 500m rada oli kõik päris ok, välja arvatud see, et mõnes kohas oli rohi väljas ja see segas tohutult Kuskil viis-kuus ringi sai seda rada sõidetud(klassikas). Siis tuli mõte, et võiks teha väikese vabatehnikaringi, kus saaks sprindivõimeid katsetada Ka see ettevõtmine läks suht aiataha, kuna lund jäi väheks. Aga noh paar kiiremat vabatehnika liigutust sai ikkagi ka tehtud. Karta on, et see jäi ka selle hooaja viimaseks suusatamiseks, kuna täna meil juba plusskraadid...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X