320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koski & Raixi Suverullnokk 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'


    nähh, kuna ma ise üks suurimaid rullnokki siinpool Uraali mägesid siis tahaks ilgemat moodi ühineda teiega, sõbrad raisk ja kosk. Aga kuna minu rulli on natuke tasasemaks rullinud tore naisolevus, kelle ülalpidamine ja soojale maale Portugali kaunitele liivadele sõidutamine järgmise aasta suve teises pooles võtab märkimisväärse osa büdzhetist, pean olema teiega ainult mõtetes.
    Ja ega mu Škoda sinna auväärsesse ritta mahukski, mis Eestis maanteedel tolmu hakkab üles rullitama
    ”No Pasarįn!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

      mis kurat, dtr. Lõikame Skodal katuse maha ja rullnoksmobiil missugune! Tipsidele lahtised autod lähevad eriti hästi peale, seega edu on garanteeritud. Õrnema poole võid ju sinna Portugali saata, ise jääd kodumaale ekskurseerima
      Eelarvega pole ka muret, m1kk maksab su eest bensu- ja joogirahad :P

      ise oleksin küll suhteliselt tulija..mul peaaegu tuttuus adidase nokakas ootabki paremaid ilmu kapi otsas ehk saab korralikud rattad endale kah suveks organiseeritud..mul ligi 1000 krooni juba kõrvale pandud, nii et 3xx hankimine ei saa probleem olema.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

        Originally posted by Undi


        Portugali saata, ise jääd kodumaale ekskurseerima
        Eelarvega pole ka muret, m1kk maksab su eest bensu- ja joogirahad :P


        maksab?!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar

        Working...
        X