320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

    Algselt postitas Ch1ller666


    Potteri raamatud, Berti vanemad osad ja \"Sõrmuste Isand\" koos \"Kääbikuga\" on parimad raamatud mis ma lugenud olen. Tasuja oli ka väga hea tegelikult
    Kõige igavam raamat, mida mina jällegi lugenud olen, on \"Sõrmuste Isand\". Kuigi riiulil istuvad EE DVD-d.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

      Algselt postitas Jyrka


      Algselt postitas Ch1ller666


      Potteri raamatud, Berti vanemad osad ja \"Sõrmuste Isand\" koos \"Kääbikuga\" on parimad raamatud mis ma lugenud olen. Tasuja oli ka väga hea tegelikult
      Kõige igavam raamat, mida mina jällegi lugenud olen, on \"Sõrmuste Isand\". Kuigi riiulil istuvad EE DVD-d.
      Kas sa nägid filmi ennem kui lugesid raamatut?
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

        Algselt postitas Jyrka



        Kõige igavam raamat, mida mina jällegi lugenud olen, on \"Sõrmuste Isand\". Kuigi riiulil istuvad EE DVD-d.
        Oo, Jyrka on minu kangelane!

        Tegelt isegi mina lugesin selle läbi, aga peamiselt seetõttu, et tegin seda lennujaama transiittsoonides, kus teised raamatud kättesaamatud. Tõesti - tapvalt igav.

        Ja ei, ma ei ole filmi (või filme) näinud. Ma jään üldiselt ka ilma selleta magama.
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

          Juha Vuorinen \"Joomahullu päevaraamat\".
          Kirjutatud on ta küllalt naljakalt, kuigi mingit ilukirjanduslikku väärtust ei maksa otsida. Soomes on ta üsna edukas olnud. Järg peaks tal olema Seksihullu päevaraamat, aga seda ei ole eesti keelde tõlgitud.

          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

            joodikutele soovitan \"Allakäigu spiraali\", tegija teos!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

              Soovitan Londistet

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                Algselt postitas dreyd


                joodikutele soovitan \"Allakäigu spiraali\", tegija teos!
                loetud j kuu aega sai eale seda pausi peetud. joodikuks ennast ei pea aga huvitav teos. kahju aint et kohe lõpu ära lugesin(ise ka ei tea miks) ja püändist ilma jäin.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                  Kas keegi on lugenud Daniel Quin\'i Ishmael\'i? Vot see on tõsiselt hull raamat. See on esimene raamat, mida ma lugesin nii huviga, et lõpetasin hommkkul kell 5. Kuigi see on kuskil 200 lk pikk, pidin tegema mõneminutilisi pause kerge suitsu jaoks ja kohvi tegemiseks. Raamat muudab 95% tõenäosusega inimese mõtlemist, see on midagi hullu.

                  PS. Muidu ma pole eriline raamatu sõber.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                    irwin shaw -ÖÖTÖÖ´d loen

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                      Ishmael oli huvitav jah. Kuigi ma ei ütleks et ta mu mõttemaailma nii väga muutis, aga paneb justkui mõtlema meie(inimeste) rollist siin maailmas. Suht roheline raamat, vähemalt minu jaoks. (Ma ise ka roheline.) Kuigi ma nüüdseks täpselt ei mäleta ka millest seal täpselt kirjutas. Oli vist midagi inimese muutumisest läbi aegade, ja kuidas me nüüdseks endale toitu kogume/kuhjame ise soodsalt paljunedes, teisi hävitades, ja kuhu me nii jõuame?
                      JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                        Huh, peab vist Meie aja kangelast lugema hakkama.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                          Väga huvitavad olid Michael Jordani ja Pele autobiograafiad

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'


                            Algselt postitas Malfoy


                            Juha Vuorinen \"Joomahullu päevaraamat\".
                            ..kuigi mingit ilukirjanduslikku väärtust ei maksa otsida.
                            vaidlen vastu, tegu on siiski täieliku shedöövriga


                            - On juhtunud midagi kohutavat!
                            \"Kus??\" tormasin akna juurde
                            - Norras, kolm aastat tagasi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              Algselt postitas rohelineKonn
                              ma loen hetkel I.Welsh\'i \"Trainspottingut\". raamat noortest šoti heroiinisõltlastest ja seonduvast.
                              /.../
                              algatuseks on seda raamatut suht raske lugeda, kuna on šoti aksendis kirjutet. ära harjudes siiski ülimeeltlahutav. et siis kui inglise keelt loete, siis soovitan.
                              Whin yir oan junk, aw ye worry aboot loads ay things. Nae money, cannae git pished. Goat money, drinkin too much. Cannae git a burd, nae chance ay a ride. Git a burd, too much hassle, cannae breathe withoot her gittin oan yir case. Either that, or ye blow it, and feel aw guilty. Ye worry aboot bills, food, bailiffs, these jambo nazi scum beatin us, aw the things ye coulnae gie a fuck aboot whin yuv goat a real junk habit. Yuv just goat one thing tae worry aboot. The simplicity ay it all. Ken whit ah mean?

                              Sai ka see piinlik lünk oma kasutatud kirjanduse nimestikus täidetud. Kahtlemata üks haaravamaid asju, mida lugenud, \'shoti keel\' sai ka suht ruttu selgeks. Ühinen soovitajatega teema esimestel, kolme aasta tagustel lehekülgedel.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                                Algselt postitas fitti

                                these jambo nazi scum beatin us

                                Kommentaar

                                Working...
                                X