320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

    Esku loeb raamatuid. Midagi uut:P
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

      Franz Kafka \"Protsess\"
      Ütleks, et väga huvitav ja hea raamat, kuigi oleks lootnud mõnede kohtade juures natuke rohkem seletamist. Kuigi lugesin pärast, et Kafka põletas oma teoseid ning olen tänulik sellele, et vähemalt sellised teosed on jäid alles

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

        Algselt postitas varix

        Kuigi lugesin pärast, et Kafka põletas oma teoseid ning olen tänulik sellele, et vähemalt sellised teosed on jäid alles
        No sellisel juhul mitte ainult tema...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

          Sain läbi Agatha Christie teose \"Miks nad ei kutsunud Evansit?\", mis oli huvitav, kuid täiesti vastupidine detektiivikate kirjutamise reeglile Nimelt oli mõrvariks see tegelane, keda alguses oli kahtlustatud:P Lisaks lisandus raamatute hulka \"Collina - minu mängureeglid\" ning \"Da Vinci kood\". Viimasest on mingi 200 lehekülge läbi ning ausõna, täiega ruulib

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

            David Owen \"Politseilabor\" on hea, kui teid huvitab kriminallistika.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

              Collina raamat on jama. Täiega.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                Kas keegi on lugenud nii Palahniuki \'Fight Clubi\' originaali kui Tiina Randuse eestindust? Jäi mulle see viimane poeletil ette ja ahmisin koos õllega rannas vedeledes sisse, tundus söödav, kuigi üldiselt eelistan ärrituse vältimiseks tõlkeid viimasel ajal mitte näppida. \'The ball is in your court\' vs \'Ball on sinu õukonnas\' on viimane lapsus, mille peale ma hetkega raamatulugemise katkestasin.

                Praegu loen Robert McLiam Wilsoni \'Eureka Streeti\', lugu elust Belfastist ja selle võimalikkusest üldse. Lootsin sealt leida sügavamaid selgitusi usuliste vastuolude põhjuste ja tagajärgede kohta, seda nö. insider\'i pilgu läbi, eriti kuna kohapeal käies ei julgenud seda teemat kellegagi rääkides puudutada, aga üldiselt ajab see teos mind veel enam segadusse. Kasutades raamatu retoorikat, siis I\'m fucked if I understand why Irish are killing other Irish just to keep the British away from Irish matters. Ilmselt peab selleks ikka ise iirlane olema. Muidu igati muhe lugemine.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                  Ma ka ostsin selle Collina raamatu, eks vaatab kuidas on, lugema pole veel hakanud. Vahepeal Rootsis olles said aga läbi loetud \"Da Vinci kood\" ja \"Inglid ja deemonid\". Mõlemad siis Dan Browni kirjutatud. Kusjuures viimane neist meeldis isegi rohkem.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                    Kui vaid aega oleks!
                    Lugemist ootab Orwelli \"1984\" ja \"Loomade farm\".
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                      Algselt postitas IndrekL


                      Ma ka ostsin selle Collina raamatu, eks vaatab kuidas on, lugema pole veel hakanud. Vahepeal Rootsis olles said aga läbi loetud \"Da Vinci kood\" ja \"Inglid ja deemonid\". Mõlemad siis Dan Browni kirjutatud. Kusjuures viimane neist meeldis isegi rohkem.
                      Hankisin ka omale Dan Browni ülejäänud kaks raamatut. \"Digitaalne kindlus\" ja \"Pettepunkt\". Viimane neist siis hetkel lugemisel.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                        Lugesin \"Lendas üle käopesa\" ära. Nüüd tahaks jubedalt uuesti filmi näha, mida sai kunagi väga-väga ammu natuke nähtud.
                        Ja nüüd alustasin Terence McKenna \"Jumalate toit\" lugemist. Alguse järgi otsustades tuleb huvitav ja õpetlik raamat.
                        \"Psühhedeeliline šamanism\" ning \"Hallutsinogeenid ja šamanism\" sai pisut enne käopesa loetud.
                        Ma vaatan, et must on saanud raamatu maniakk, raisk.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                          Albert Speeri mälestused. Ei ole ma nats ega midagi, aga see oli üsna põnev kirjatükk. Onu Aadu ja tema tegemised, ideed ja kurat-teab mis veel.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                            Philip Roth\'i \'Operatsioon Shylock\'
                            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              Palahniuk - Choke
                              (\'Fight Club seksisõltlastele\', tääglain, millega nad üritasid seda raamatut müüa, ei ole küll kõige sobivam, aga on esimene asi, mis pähe kargab.)

                              For sure, even the worst blow job is better than, say, sniffing the best rose... watching the greatest sunset. Hearing children laugh. I think that I shall never see a poem as lovely as a hot-gushing, butt-cramping, gut-hosing orgasm. Painting a picture, composing an opera, that\'s just something you do until you find the next willing piece of ass.

                              Sügavalt ja intensiivselt rekommendeeritud.

                              E: heh, praegu otsinguga vaatasin, et Mihkel on Choke\'i juba neli aastat tagasi hea sõnaga maininud. No seda enam loetagu.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                keegi on lugenud De Vermis Mysteriis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X