320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu uus lemmikraamat. Liivakust Baltani. Hakkan tsiteerima ja selle järgi elama. Kusjuures... aga sellest räägin peale teise raamatu läbilugemist. Nüüd tukastan veidi.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Ega keegi tea, kust saaks "Joomahullu päevaraamatut"? Esialgse pilguga vaadates on igal pool välja müüdud. Võin rahulduda ka juba korduvalt kasutatud raamatuga.
      Tänan vincenti hea vihje eest. Üks eksemplar jäi veel minust Tallinna Kaubamaja raamatupoodi, sellesse mis vanas osas, esimesel korrusel.

      Raisk, nüüd vaatasin Apollo netipoest, toode on jälle saadaval ja odavamalt ka.
      Last edited by vandersell; 19.03.08, 13:45. Põhjus: uus inf
      Supplies!

      Kommentaar


        Lõpetasin eile "Uhkuse ja eelarvamuse" ja alustasin "Hiirtest ja inimestest" mille eile ka lõpetasin. Mõlemad olid väga head ja pakkusid lugemisrõõmu, üks nati pikemaks ajaks kui teine. Täna võtsin kätte Pratchett'i "Men at arms" siiani hea nagu oligi arvata.
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Lõpetasin just Jan Guillou raamatu "Kurjus". Üsna vägivaldne ja väga huvitav raamat. Soovitan lugeda. Nüüd aga pean hakkama lugema G. Durelli raamatut "Minu pere ja muud loomad".

          Kommentaar


            Algselt postitas Max313 Vaata postitust
            Lõpetasin just Jan Guillou raamatu "Kurjus". Üsna vägivaldne ja väga huvitav raamat. Soovitan lugeda. Nüüd aga pean hakkama lugema G. Durelli raamatut "Minu pere ja muud loomad".
            Olen just alustama Guillou oma, Durelli oma aga ei viitsinud lõpetada, lasksin unustusse vajuda.

            Kommentaar


              Frank Lampardi autobiograafia "Totally Frank" lõpetasin mingi aeg tagasi. Esimene inglise keelne raamat mille läbi lugesin niiet palju õnne mulle.

              Raamat venis nagu lehma ila vahepeal, sest mingi hetk oli 100lk juttu, mis alati jõudis otsaga sinna, et kui sitalt WestHami fännid teda kohtlesid ning kui vinge mees ta onu Harry ja isa on. John Terryle, Mourinhole ja vene rahabossile puges ka seal ikka päris mõnuga.
              Üldiselt kui sellise isa piitsutamise all ei oleks tulnud head mängijat, siis oleks midagi väga mäda pidanud olema. Aga jah, loodan et ta oma teega Barcasse ei jõua kuigi ta seda vist salamisi isegi tahab.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Ise loen veel Slashi autobiograafiat. Olen jõudnud sellesse ossa kus Guns N' Roses sai just UYI plaadiga maha ning tuur hakkab ja kuidas Axl Rose'iga väga keerulised asjad on. 120 lk veel lugeda, inglisekeeles polegi nii kerge kui ma arvasin kuna sellest USA ja rockn'rolli slängi on kõvasti sees.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Dorian Gray portree - suht pede raamat.

                  Kommentaar


                    Aleksandr Solženitsõni "Gulagi arhipelaag"

                    Kummaline juhus, et vanameister just siis lahkus, kui ma Gulagi esimese osa ette võtnud olin. Igal juhul kohustuslik lugemine kõigile vabariigi ajal kasvanutele. Kui palju ka koolis ei räägita, et kui paha see NL ikka oli, tegelikkus ületab selle kõik.

                    Igast "kõik venelased on tiblad ja tegid eestlastele nii palju paha" tüüpidel tasuks ka lugeda. Punane terror pedereeris kõiki, rahvust valimata. Mitte midagi valimata...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Aleksandr Sol˛enitsõni "Gulagi arhipelaag"

                      Kummaline juhus, et vanameister just siis lahkus, kui ma Gulagi esimese osa ette võtnud olin.
                      postimees: 1963. aastal saabus Sol˛enitsõn esimest korda Tartusse ja astus sisse Suside korterisse Vabal tänaval.

                      näed siis, mul kodus käinud. äkki.

                      Kommentaar


                        Mul on augustikuu Miki Hiir.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Mul on augustikuu Miki Hiir.
                          Ostsin eile just selle paksu Miki Hiire koomiksikogumiku. Ma ei jõudnud eile õhtul lugedes esimesest loost kaugemale, sest väsisin ära, sest see oli nii pikk ja seepärast jäin tuttu, sest olin väsinud.

                          Kommentaar


                            loodetavasti on siin tublisid inimesi, kes erinevalt minust võtavad raamatuid kätte veel ka mitte ainult siis, kui arvuti juhtub katki minema ja seetõttu oma ajaga midagi erilist peale pole hakata. neile julgeks soovitada sellist raamatut nagu James Meek'i "Suurim armastusakt" - raamat ei ole küll fitti poolt küljendatud, aga muus osas igati hea. on kirjutatud mõnusalt humoorikalt isegi kui otseselt huumoriga palju pistmist ei ole. ja kohati tekkis tunne nagu vaataks Tarantino filmi. muuhulgas on lehekülgedelt 360-361 võimalik teada saada "mis on naiste erutuse mehhanismi saladus". aga soovitaks ikkagi ka muud leheküljed läbi lugeda. ja, meessoost isikud, ärge laske ennast eksitada soovitaja soost ja raamatu pealkirjast. lähen isegi nii kaugele, et kui teil pärast selle raamatu lugemist peaks olema mingeid pretensioone raamatu mittelugemiskõlbulikkuse osas, siis olen valmis vastutust kandma.
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Aleksandr Sol˛enitsõni "Gulagi arhipelaag"

                              Kummaline juhus, et vanameister just siis lahkus, kui ma Gulagi esimese osa ette võtnud olin.
                              TÄPSELT SAMA!

                              Kommentaar


                                Sergei Dovlatovi ""Leivatöö" ja "Võõramaa naine" sai viimati loetud.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X