320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma loen hetkel Irina Radunskaja "Pöörased ideed".
    Uuuuh, kvantmehhaanikat ja relatiivsusteooriat ei ületa miski!

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Koolis vaja uurida oma eakaaslaste lugemisharjumusi. Ehk 14-18 aastased aitaks mind?

      Mida, kui tihti ja mis eesmärgiga (omalõbuks, kohustuslik kirjandus vms.) te loete?

      Aitäh
      Veider kui on vaja uurida oma EAKAASLASTE lugemisharjumusi, kas sa oled siis
      14-18 aastane või? Sündisid 29 veebruaril? Aga ega 14-18 aastased ei loegi midagi, heal juhul netist saadud kokkuvõtteid kohustusliku kirjanduse kohta.
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Algselt postitas präänik Vaata postitust
        Ma loen hetkel Irina Radunskaja "Pöörased ideed".
        Uuuuh, kvantmehhaanikat ja relatiivsusteooriat ei ületa miski!
        lõpeta ruttu Flora fännamine ära, enne kui Su IQ ballack'i tasemele kukub!

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          lõpeta ruttu Flora fännamine ära, enne kui Su IQ ballack'i tasemele kukub!
          Ei kavatsegi Flora fännamist öõpetada!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
            Sündisid 29 veebruaril?
            Aga ma sündisin ja olengi 14-18a vana

            Btw, ma loen Kuningas Oidupust.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Btw, ma loen Kuningas Oidupust.
              Oidipuse vend?

              Kommentaar


                just... see kes tappis ema ja põrutas isa.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Igatahes mul on homme vaja Hamlet läbi lugeda, aga ausaltöeldes ma ei saa eriti aru, millest seal räägitakse

                  Kommentaar


                    Võtad mingi kokkuvõtte netist ja asi ants.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Igatahes mul on homme vaja Hamlet läbi lugeda, aga ausaltöeldes ma ei saa eriti aru, millest seal räägitakse
                      Et mis mõttes ei saa aru? Sõnad on keerulised? Või sa lihtsalt ei viitsi lugeda?
                      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                      If you're good at something, never do it for free - See above.
                      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                      Kommentaar


                        See on ju mingis luulevormis. Mõnikord pean mitu korda ühte lauset lugema, et asjast natukene aru saada. Ja ega viitsimist kah ei ole, aga kui peab lugema, siis peab

                        Kommentaar


                          Simpsonites oli see küll ilusti ja lihtsalt jutustatud. Põhimõtteliselt Hamlet oli prints kelle onu tappis ta isa ja abiellus tema emaga ning võttis Taani kungriigi trooni endale. Aga Hamleti isa vaim tahtis et ta eest kätte makstakse, mida Hamlet ka lõpuks tegi peale väikest kõhklus momenti. Oligi vist kõik.

                          Päris versioon on vist pikem ja süveneb rohkem Hamleti mõttemaailma vms.
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            Põhiasjast ma saan aru jah. Aga kui on vaja näiteks mingit tüüpi iseloomsutada vms., siis pole küll lood hästi.

                            Aga eks ma pean siis ikka mõne kokkuvõtte ka läbi lugema. Ehk aitab natukenegi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              See on ju mingis luulevormis. Mõnikord pean mitu korda ühte lauset lugema, et asjast natukene aru saada. Ja ega viitsimist kah ei ole, aga kui peab lugema, siis peab
                              Tänapäeva noorus

                              Kommentaar


                                Tegelt ma peaks juba lugema, aga ma ei saa kuidagi Football Manageri mängimist lõpetatud

                                E: suht kohe hakkan lugema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X