320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

    Noor naturalist nagu ma olen-Gerald Durrell
    Veel ka Remarque teosed,Kaugver
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

      Algselt postitas mcnamara
      Ma ei tea küll kui palju ajaloo ja eelkõige just vana Eesti Wabariigi fänne siin on.
      Üks päris tore Wabariigi aegsest elust-olust pajatav raamat on Silver Anniko \"Rusikad\". Mõnusalt kirjutatud Pelgulinna päti rabelemine rikkaks saamise nimel, segatuna üsna põhjaliku ülevaatega tollasest maaelust. Raamatul on küll veidi punane maik man, aga vastasel juhul poleks see vene ajal ilmavalgust näinudki. Soovitan.
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

        A. Hailey \"Ülekoormus\".
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

          Charles Bukovski on mees, kelle teemasid on vaja lugeda.
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

            Charles Bukovski on mees, kelle teemasid on vaja lugeda.
            Charles BukoWski, aga muidu kärab ta lugeda küll.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

              lugesin läbi just väga hea raamtu Kamikazedest, selle kohta parim raamat mis on ja meeldis ja soovitan

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                mis raamat see siis on?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                  Algselt postitas eestimees


                  lugesin läbi just väga hea raamtu Kamikazedest, selle kohta parim raamat mis on ja meeldis ja soovitan
                  Kas seal selgitati küsimust mis mind alati huvitanud on: Miks panid missioonile minevad kamikadzed pea kaitseks lendurikiivri pähe? Jubedalt tahaks teada...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                    Algselt postitas vello99
                    Kas seal selgitati küsimust mis mind alati huvitanud on: Miks panid missioonile minevad kamikadzed pea kaitseks lendurikiivri pähe? Jubedalt tahaks teada...
                    mäletan, et ka jerry seinfeld arutas sarnasel teemal ühes oma shows. ta mõistis küll seda, et miks kiivrile on langevarjurit vaja kuid see, miks langevarjurile on kiivrit vaja, jääb küll mõistmatuks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                      Soojalt soovitan lugeda Emil Tode \"Raadio\", mu arust üks parimaid eesti kirjaniku poolt kirjutatud teoseid üldse, mida ma lugenud olen. Sass \"Salasuhe\" Henno romaanivõistluse võidulugu \"Mina olin siin\" on ka täitsa ok, parem ikka, kui Kaur Kender.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                        Kui keegi tunneb puudust väga heast ajalookäsitlusest siis on mõistlik haarata Seppo Zetterbergi järele. Raamatutena on kaks täiesti olema - Viis lasku senatis (Soome uljaspeast, kes möödunud sajandi alguses lasi maha põhjanaabreid rõhunud Bobrikovi) ja Jüri Vilmsi surm (siis Helsingis Töölös mahalastud eesti ministrist, keda valged soomlased punaste sabarakuks pidasid ja nii noor poliitik kuuli teenis)
                        Lisaks võib leida veebist ka tema mõningad essee vormis uiud eesti-soome ajaloolistest ühisosadest.
                        tõesti nämmad tükid kõik.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                          Algselt postitas laurenzo


                          Sass \"Salasuhe\" Henno romaanivõistluse võidulugu \"Mina olin siin\" on ka täitsa ok
                          On see parem kui \"Elu algab täna\"?
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                            2 väga head raamatut, mis lugenud olen: \"Dorian Gray portree\" ja \"Läänerindel muutuseta\"
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                              On see parem kui \"Elu algab tana\"?
                              Ei oska täpselt kommenteerida, kuna \"Elu algab täna\" netiversiooni olen siiani mingi 50 lk. jõudnud lugeda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Raamatud, lugemine\'

                                Algselt postitas laurenzo


                                On see parem kui \"Elu algab tana\"?
                                Ei oska täpselt kommenteerida, kuna \"Elu algab täna\" netiversiooni olen siiani mingi 50 lk. jõudnud lugeda.
                                Ahsoo. Ise lugesin ka seda netist ja peab mainima, et meeldis. Eks peab siis millalgi selle \"Mina olin siin\" ka kätte võtma.
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X