320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta tegijad muusikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

    Ei-ei 2002 aasta tegija on kindlasti Luci ja Ane looga \"Munad vahtu\" ning kui ma seda laulu kuulsin sain vutti mängides ise palliga keradesse.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

      Aasta jälle möödas ning nii mõndagi muusikamaailmas sündinud. Ei hakka siin rääkima Madonna ja Britney Spearsi suudlusest, Michael Jacksoni vahistamisest etc, vaid laon taas välja omapoolsed lemmikud seekord aastast 2003.

      Eesti tegijad:

      1. Chalice \"Ühendatud inimesed\" - sellist kraami olen Eesti hip-hop ringkonnalt juba mitu head aastat ootanud. Peale Cool D kommertsialiseerumist pole eestikeelse räpi osas midagi suurt kuulata olnud (no offence, A-Rühm), antud album on aga otse kümnesse.

      2. Sõpruse Puiestee \"Mustale Merele\" - album, mis võtab aja maha ning paneb asjade üle mõtlema. Vainola suurepärane tämber ning mõnusalt elektrooniline sound teevad plaadist sagedase külalise minu kuulamisraadiusse.

      3. Claire\'s Birthday aka Ruffus \"Eighties Coming Back\" - parim Eurovisiooni lugu, mida kuulnud olen (no excuses, Ninja sõbrad ). Mõnusalt rokiv pala, mida vist kevadel sadu kordi sai kuulatud ja üle ei visanud.

      Aasta üllatus: Ei mäleta, et oleks mõni uus jalkalugu sündind. Huvitav, kas asi koondise kesises esituses või miskis muus?

      Välismaised tegijad:

      1. The White Stripes \"Elephant\" - rokisaund on elus ka 21. sajandil ja mitte ainult. White-nimeline õe-venna liit on andnud juba kaks albumit, millelt võiks iga lugu olla omaette singel. Bassikäik loos \"Seven Nation Army\", rokiv \"The Hardest Button To Button\" - lood, millega peaks iga rokihuviline tutvuma. Peale Stripesi peaks veel ära märkima ka Kings of Leoni, The Thrillsi ning loomulikult Strokesi plaadid.

      2. Justin Timberlake \"Justified \" - ok, teil on õigus küsida, kas olen ikka mõistusel. Aga olen! Tänu Neptunesi aka N.E.R.D.-i tüüpidele on kokku pandud mõnusa võnkega plaat, mis ei jää minu silmis sugugi alla NERDi tüüpide enda kraamile. Timberlake\'i beatbox (kes ei tea, siis hääleelundite abil muusika edastamine või nii) \"Rock Your Body\" loos annab tunnistust sellest, et tüüp on midagi enamat kui lihtsalt mingi boibändi liige.

      3. Dizzee Rascal \"Boy In Da Corner\" - kui eelmine aasta oli The Streets aasta uustulnuk minu jaoks, siis seekord just see Briti tüüp. Tänu Mercuri muusikaauhinna võitmisele minu vaateulatusse sattunud Dizzee Rascali plaat on piisavalt omanäoline, kreisi ning uuenduslik, et pälvida aukoht minu 2003. aasta lemmikute seas. Võta näiteks \"Fix Up, Look Sharp\", mille trummikäiku nii kergelt ei unusta.

      Aasta üllatus: The Darkness - ei-kuskilt ilmunud glam rocki ironiseerivad (või siiski mitte tüübid panevad kokku kõrvusilitavaid palu ning kitshilikke videosid, mida saab ainult naerulsui vaadata.

      Aasta pettumus: R2 aastahitt Nexuse \"Nii kuum\"... Sellist Eestit ma tõesti ei tahtnud

      Aasta elamus: Roskilde festival Taanis. Aastatepikkune unistus otsustas täituda just 2003. aastal ning on tekitamas sõltuvust. Näha laivis The Streetsi, Coldplay\'d, Björki, Metallicat ning möllata koos 100 000 inimesega - seda Eestimaal juba niisama ei juhtu.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'


        Nagu ikka, räägin lühidalt
        Pakkusin R2-le välja sellised lood:

        Hammerfall \"Hearts on Fire\"- Rootsi metali-isakestelt pärit energiline ja meloodiline lugu
        Backyard Babies \"Minus Celsius\"-üks sellistest lugudest,mille refrään jääb muule alla, kuid kitarririfid on lihtsalt briljantsed
        Good Charlotte \"The Anthem\"- pop-punkrocki hümn ja seda kõige paremas mõttes

        Ning üllatus-üllatus, ükski neist ei jõudnudki 40 parema sekka

        Peale nende võib aasta tegijamatest bändidest nimetada veel The Darkness\'i
        (kohati isegi liialt ekstsentriline, kuid siiski-vana hea rock on täiega tagasi!),
        Audioslave\'i (parim live-bänd), The White Stripes\'i ja Within Temptation\'it.
        Eesti omadest jääb kõige enam meelde vast Sõpruse Puiestee.


        Mõned nominatsioonid veel:

        Aasta kõige koomilisem video: Liam Lynch \"United States of Whatever\"
        Aasta parim peojärgsehommiku laul : The Cardigans-\"You\'re the Storm\"-märksõnadeks rahulikkus ja positiivsus
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

          Mulle jäid aastast 2003 kaks albumit:
          Deep Purple - Bananas
          Benny Benassi - Hypnotica
          Gotta love `em!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

            kui ned nimed peax kellelegi midagi ytlema,sis parimad albumid olid sel aastal:
            J-Zone,Sick Of Being Rich
            Dizzee Rascal,Boy in The Corner
            Apathy,Its The Bootleg Mothafuckas

            elagu underground hiphop,kuigi dizzee seda enam vaevalt on.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

              Eesti muusikat pole ma mitu head aastat juba tähelepanelikumalt kuulanud, mistõttu ma midagi adekvaatset öelda ei saa.

              Aga minu jaoks osutusid eelmisel aastal parimateks:

              Anathema - A Natural Disaster : masendusse ajavat muusikat oskavad poisid endiselt hästi teha
              Arch Enemy - Anthems of Rebellion : ühelt poolt mõnusalt meloodiline death, teisalt võivad ka brutaalsed olla, kuulama peab ikkagi
              Clawfinger - Zeros & Heroes : superb
              Deep Purple - Bananas : ise viibisin kontserdil ka, mistõttu kohe eriline lemmik
              308

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                Originally posted by Epic
                Crazy Town on parim !
                Haige, iseenesest on minu arust see täiesti haige!! Seda ansamblit ma ei salli, mitte et nende muusika oleks ülikehv või nii, aga sellel on ainult üks põhjus: minu andmetel on loo, millega nad laineid lõid (liblikas vms) originaalsample pärit red hot chili peppersi sulest..

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                  Mulle meeldis kah selle aasta Eesti eurolaul .
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                    Originally posted by efafan


                    Originally posted by Epic
                    Crazy Town on parim !
                    Haige, iseenesest on minu arust see täiesti haige!! Seda ansamblit ma ei salli, mitte et nende muusika oleks ülikehv või nii, aga sellel on ainult üks põhjus: minu andmetel on loo, millega nad laineid lõid (liblikas vms) originaalsample pärit red hot chili peppersi sulest..
                    Oeh, taas üks vennike kellele peab hakkama seletama seda Butterfly lugu. CxT ja RHCP on omavahel väga head sõbrad ning CxT küsis luba, et Pretty Little Ditty samplit kasutada. Samuti tänasid nad RHCP oma debüüt albumil The Gift of Game

                    Tänan tähelepanu eest!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                      Minu lemmiklaul on limp bizkiti behind blue eyes

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                        Aasta tegijad muusikas olid minu jaoks Maria McKee, Richard Thompson ja The Jayhawks. Ja palun ärge küsige, kes need veel sellised on, vaid otsige välja ja kuulake. Nauding tagatud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                          Originally posted by mcnamara


                          Aasta tegijad muusikas olid minu jaoks Maria McKee, Richard Thompson ja The Jayhawks. Ja palun ärge küsige, kes need veel sellised on, vaid otsige välja ja kuulake. Nauding tagatud.
                          Ära hüppa vette tundmatus kohas.

                          Kes need on? Nati võiks ju ikka tutvustada. Ma pole guuglimaag nagu epik või effseeoper.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                            Originally posted by Martin


                            Originally posted by mcnamara


                            Aasta tegijad muusikas olid minu jaoks Maria McKee, Richard Thompson ja The Jayhawks. Ja palun ärge küsige, kes need veel sellised on, vaid otsige välja ja kuulake. Nauding tagatud.
                            Ära hüppa vette tundmatus kohas.

                            Kes need on? Nati võiks ju ikka tutvustada. Ma pole guuglimaag nagu epik või effseeoper.
                            Mina ja guuglimaag?

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                              Originally posted by Martin
                              Kes need on? Nati võiks ju ikka tutvustada. Ma pole guuglimaag nagu epik või effseeoper.
                              Aga palun, kui huvi on.
                              Maria McKee on laulja-laulukirjutaja, kes kaheksakümnendatel teismelise plikana kuulus sellisesse toredasse bändi nagu Lone Justice. Nimetet kümnendi lõpul oli tal isegi paar hitti. Keegi võib mäletada, aga tõenäoliselt mitte. Vahepeal polnud Mariast midagi kuulda, kuid läinud aastal tuli ta tagasi. Vanemana, paremana, ütleks. Tema hääl on pisut nagu Janis Joplinil.
                              The Jayhawksi võib pidada USA alt-rocki üheks teerajajaks. Vanasti juhtisid seda bändi Mark Olson ja Gary Louris. Mingil hetkel lasi Mark jalga ja jättis Gary üksi bändivankrit vedama. Nende \"Rainy Day Music\" aastast 2003 on nagu nimigi ütleb, pisut kurb, meloodiline meistriteos.
                              Richard Thompson on Inglise folgi ja kitarrirocki tõeline veteran. Tema tervet karjääri ei suudaks ma iialgi siia kokku kirjutada, aga annan märksõnad - Fairport Convention ja Linda & Richard Thompson. Mehe soolokarjäär on ka austustäratavalt pikk - kolm aastakümmet.

                              Olgu lisatud, et ülalnimetatud artistid on ikka mõeldud neile, kes muusikat KUULAVAD. Laulusõnu näiteks ka.

                              See sait annab kiiresti ja põhjalikku infi: Allmusic
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Aasta tegijad muusikas\'

                                Originally posted by mcnamara

                                Maria McKee on laulja-laulukirjutaja, kes kaheksakümnendatel teismelise plikana kuulus sellisesse toredasse bändi nagu Lone Justice. Nimetet kümnendi lõpul oli tal isegi paar hitti. Keegi võib mäletada, aga tõenäoliselt mitte. Vahepeal polnud Mariast midagi kuulda, kuid läinud aastal tuli ta tagasi. Vanemana, paremana, ütleks. Tema hääl on pisut nagu Janis Joplinil.
                                Mina mäletan. \'Show Me Heaven\' oli kunagi tükk aega lemmiklaul Aga et ta eelmine aasta tagasi tuli, seda ei teadnud. Tänan.
                                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X