320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehed, miks te kasutate emotikone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

    Originally posted by Newcastle


    Viuuhh...ma teinud ennast selgeks ja hakkab taaskord mölisemine - mida mõtlesin, on see:

    Ma ei kasuta igasuguseid smiley`sid jne. juhul, kui need automaatselt ei muutu emotikooniks, see on mulle vastu. Ma ei kirjuta kunagi postitusse koolon-sulg kombinatsioone vms...vaid lisan emotikooni. Seega - kokkuvõtlikult, teemaks oli emotikoonid ja mina ütlen et need on suurepärased asjad, sest kõiksugud : D jne...on totaalne jama..

    Loodan sa hr. Devil said nüüd aru ja ei pea mind lolliks..
    smiley = emotikoon ... sellest pead sa nyyd aru saama ...
    sinust sain ma aru et sa ei kasutaks neid kui need ei converdiks ennast nn \"ilusateks värvilisteks piltideks\" ... sobib
    yldiselt sain ma sust varem kah aru ... enamvähem ... aga sul on suur viga(+ palju teisi ), et sa ei tee ennast yldse arusaadavaks.

    PS! ... egaminagijustkõigearusaadavampole:P

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

      btw kus ma ütlesin et mulle need ei meeldi???

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

        Nii. Siiani on selles teemas olnud 7 indiviidi, kes emotikone kasutanud on. Ma õnnitlen teid, dolbajoobid!
        Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

          Originally posted by borat


          Nii. Siiani on selles teemas olnud 7 indiviidi, kes emotikone kasutanud on. Ma õnnitlen teid, dolbajoobid!
          MA EI USU, ET SULLE SELLISES STIILIS KIRJUTIS ROHKEM MEELDIKS, TOLVAN.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

            Originally posted by Maarek

            MA EI USU, ET SULLE SELLISES STIILIS KIRJUTIS ROHKEM MEELDIKS, TOLVAN.
            Kle ära tule ülbama, idikas. Ja pealegi, caps lock\'i kasutavad ainult sinusugused dolbajoobid.
            Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

              Emotikonid on ilusad, mõnusad :P
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                Originally posted by borat


                Originally posted by Maarek

                MA EI USU, ET SULLE SELLISES STIILIS KIRJUTIS ROHKEM MEELDIKS, TOLVAN.
                Kle ära tule ülbama, idikas. Ja pealegi, caps lock\'i kasutavad ainult sinusugused dolbajoobid.
                loe oma esimest postitust ... ja sa avastad, et sa oled kah dolbajoob, kuna kasutad caps locki :/

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                  Minul on mulje, et neid jurakaid kasutatakse peaasjalikult m2rkimaks nalja, et k6ik ikka aru saaksid. Kahjuks pole asi enam siis naljakas nende jaoks, kes seda niisamagi aduksid. Yks emotikon tuleks aga kyll 2ra keelata - seda 6llekannudega jura on rohkem v22rkasutatud kui lapsi Ameerika kirikutes.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                    Yks emotikon tuleks aga kyll 2ra keelata - seda 6llekannudega jura on rohkem v22rkasutatud kui lapsi Ameerika kirikutes.


                    Selle aasta parim nalimis ma kuulnud olen

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                      Originally posted by Epic


                      Yks emotikon tuleks aga kyll 2ra keelata - seda 6llekannudega jura on rohkem v22rkasutatud kui lapsi Ameerika kirikutes.


                      Selle aasta parim nalimis ma kuulnud olen
                      Hear hear!
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                        Aga miks lehe autor üldse Emotikonide vastu on. Minu arust need on igati toredad. See, et sulle emotikonid ei meeldi ei tähenda, et teised on dolbajoobid. Või on sul mingi imelik kompleks või foobia.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                          :P

                          Mina olengi Dolbajoob. Juba sündides saadik. Passis on ka mul dolbajoob
                          TOLVAN
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                            Väheke off-topic, aga kas neid soccerneti emotikoone saab mingi trikiga MSN-i üle viia?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Mehed, miks te kasutate emotikone?\'

                              Originally posted by jjriado


                              Väheke off-topic, aga kas neid soccerneti emotikoone saab mingi trikiga MSN-i üle viia?
                              ei
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X