320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

nimede saamisloost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Mitu Dannarit Eestis on siis? Uuriva ajakirjanikuna peaksid teadma.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Mitu Dannarit Eestis on siis? Uuriva ajakirjanikuna peaksid teadma.
      mingi 5 vist.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas fitti
        Mitu Dannarit Eestis on siis? Uuriva ajakirjanikuna peaksid teadma.
        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        mingi 5 vist.
        Eesti.ee sedasi väidab küll

        Jasper ikka kõvasti popim nimi tõesti. Lausa 106 esindajat, aga jääb nõks alla Maarek nimelisele, keda 132
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Eesti.ee sedasi väidab küll

          Jasper ikka kõvasti popim nimi tõesti. Lausa 106 esindajat, aga jääb nõks alla Maarek nimelisele, keda 132
          Kust kohast seda nimeotsingut sealt saad?

          Kommentaar


            #50
            logid sisse, kodanikule > Nimede statistika päring

            Enda nime saamislugu.. noh, eesnimest tuletatud ja mitte siinse foorumi jaoks. Aeg-ajalt olen muidugi mõelnud nime päris nime vastu vahetada, see niikuinii profiilis kirjas.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Kust kohast seda nimeotsingut sealt saad?
              Vasakul menüüribal Rahvastikuregister all.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                No Jaspereid on mõnevõrra enam Eestis kui Dannareid
                Jasper > Dannar
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #53
                  Aasta 2007, sõbraga nöökimise käigus kutsuti mind Präänikuks ja külge see mulle jäi. Siiani.
                  Kui tegelikult aus olla, siis mind väga palju Präänikuks ei kutsuta, rohkem pärisnimest Susanna lühendatud ja muudetud versioone. Präänik on nagu hellitusnimi

                  Aga rääkides hüüdnimedest ja varjunimedest ja särkivärki, siis pokkerimängus kasutan ma pseudonüümi Charlotte Rio. Vot.

                  Kommentaar


                    #54
                    mõtlesin endale anonüümset nime välja, et sappi pritsida foorum ja keegi ei saaks teada, kes ma tegelikult olen. ja kuna mul kodus hetkel ühtegi plekkpurki ei olnud , siis eeldasin, et keegi ei oska mind sellise nimega siduda.

                    Kommentaar


                      #55
                      Tavaliselt ma liigun igalpool ringi Iceman'i nimega, aga siia kasutajat tehes mõtlesin, et paneks midagi muud ja siis tuligi siuke mõte, et paneks oma lemmik jalgpalluri eesnime kelleks on David Trezeguet, sellest siis tuligi David.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        #56
                        Kunagi oli mul siin foorumis kah kasutaja, aga kuna millegi pärast ei saanud tollega postitada (oli ehk lihtsalt väiksemana rumal) jäi see soiku. Kasutaja oli ehk cristiano7 vms sest kui ma praegu erinevaid "Cristiano" kasutajaid vaatasin oli seal 0 postitust ja viimati sees oli to 2007 aasta lõpp.


                        Pool aastat sai mööda ja tahtsin liiga tulemusi hakata spämmima . Kuna siis olid Vapor IVd väga popid otsustasin selle kasutajanime pärast (pole kunagi elus Vapor IV kandnud, ainult ainult Vapor II). Keegi küll ei kutsu mind Vapor või Vapor IV , ent samas olen edaspidigi teinud kasutajaid nimega Vapor IV või VaporTaavi (inspireerituna mu eesnimest).

                        Kommentaar


                          #57
                          kaasfännid ristisid ära
                          1998 Teplices
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust

                            Ja et teemas ka püsida - kes on korragi Pulp Fictionit vaadanud, see mõistab, miks ma omal ajal just seda nime hakkasin erinevates kohtades kasutama.
                            mulle viskab nimega vincent selle filmi ette

                            Kommentaar


                              #59
                              mis sorti lapsepõlve trauma tõttu valiks keegi nimeks linnupoja, Linnupoja? #showerthoughts
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #60
                                GoldenEagle (kaljukotkas) sai valitud, kuna ornitoloogiahuvi tõttu tahtsin mõnd ägedat lindu kasutajanimeks ja kaljukotkas lõi esimesena pähe.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X