320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

    Originally posted by raido
    See laul nüüd kohe kindlasti eurovisiooni kinni ei pane. Ma pakun, et koht on kuskil 20-26. Kahjuks. Ise pooldan, et rahvas peaks eesti eurolaulu valima.
    tõenäoliselt pakud valesti. see internatsionaalne hindajate kompott (iisraeli heliloojatest belgia toladeni) on juba pikkade aastate jooksul tõestanud, et suudavad valida välja konkurentsivõimelise laulu ... ei usu, et ka tänavu teisiti.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

      Originally posted by SleepWalking


      Originally posted by raido
      See laul nüüd kohe kindlasti eurovisiooni kinni ei pane. Ma pakun, et koht on kuskil 20-26. Kahjuks. Ise pooldan, et rahvas peaks eesti eurolaulu valima.
      tõenäoliselt pakud valesti. see internatsionaalne hindajate kompott (iisraeli heliloojatest belgia toladeni) on juba pikkade aastate jooksul tõestanud, et suudavad valida välja konkurentsivõimelise laulu ... ei usu, et ka tänavu teisiti.
      Jah ei ole nii, et noored Euroopas elutsevad inemised suudavad plaadipoodidest keskeltläbi täiesti asjalikke asju osta, kuid telekast uueaja sopotit nähes ühtäkki idioostuvad. Ehk algaja kommunikatsiooniteoreetikuna julgen väita, et nähtuse silmapaistvus on võrdelises seoses tema infoväärtusega. Ning viimane tuleneb nö zhanripiiride rikkumisest ja selleläbi tähenduslikuks tõusmisest. Ehk loodetavasti kordub nö Prata Vetra fenomen ja kogu see klounaad kolib jälle tagasi Tallinna. Mis oleks muidugi veidi jama, sest meie ajalehed oleksid taas aasta otsa miskit jama täis.

      Mulle aga esimest korda kõigi aegade jooksul meie lugu meeldib. Ja enesega rahulolu on juba kõvasti rohkem kui pool võitu.
      Elämä on laiffi!





      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

        ei saa kuidagi originaalitseda, sest ka mina olen esimest korda võidulauluga roppumoodi rahul. ja mis puutub riia lõppvooru, siis mu meelest võib oodata nii täielikku läbikukkumist kui asjaolude kokkulangemise korral ka kohta vähemalt esikolmikus. palju loeb ju ikkagi see, millised on teiste laulud ja muidugi lavaline tegvus. lätakate eelmise aasta võidu tõi ju ikkagi tantsunumber ja riietumistrikid, mitte laul ise. aga jah, karisma ja lavalise esinemise pärast ei maksa vaiko epliku puhul eriti muret tunda - mõnus pohhuistlik sharmantsus imho..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

          Jah ,sarmantne kraaps enne esinemise algust on asi mis mul juba \"Kaks takti ette\" ajal tema puhul meelde jäi.Ta pole sellest loobunud.Õnneks seekord ei esitanud ta pala \"Ma suudlen teie kätt\" nagu tollal.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

            Tohutult hea meel. Lihtsalt põhimõtte pärast - sellele ülesmukitud tibikambale (sinna hulka palun lugeda Koit Toome ja see eriti karm õudus - laul nr 10) ärategemine tegi vanainimese südame soojaks. Võidulaul ise mulle küll ei meeldi, aga on ikka tuhat korda parem Padari/Bentoni viisikesest, eelmise aasta omast rääkimata.
            Aga rahvuslik eesmärk - asi ära võita ja siis õnnestunult korraldada, on ju täidetud, Nüüd võiks küll asja väga rahulikult võtta.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

              ja see eriti karm õudus - laul nr 10
              Kusjuures, see oli minu lemmik nr. 2 Mulle miskipärast meeldis selle rütm ja kõla. Võttis jala tatsuma ja tegi tuju hääks. Aga noh, pole hullu lemmik nr. 1 võitis ju.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'


                Aga laul nr 10 oli puhas iroonia. Tüübid teevad tegelikult hoopis teistsugust muusikat. Samuti ei käi nad kinos Hollywoodi filme vaatamas. Seda koomilisem et lõppvõistlusele jõuti.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                  ei käi kinos ollivuudi vilme vaatamas??
                  mis see asjasse puutus?
                  kinomajas \"väärtfilmide\" vaatamine minu silmis nende irooniat küll paremaks või arusaadvamaks ei tee. pialegi, mis kuradi iroonia, see oli vist see lugu, mis igatpidi jamiroquaid jäljendas??
                  aahh, watever...
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                    Huvitav on 10 laulu puhul ka see, et ühel neist kahest lõhvakast hakkas nagu pükstest kogu aeg midagi ära kaduma vist, et ta oma kätt sinna iga natukese aja tagant sirutama pidi
                    Muide postimehest meenud üks suhteliselt irooniline kommentaar: \"Mu kass laulab ka paremini, kui talle kaikaga äsada\":P

                    Ja kuigi ma olen üldiselt kadi toomi pooldanud igal aastal ja see aasta polnud erand on CB lugu ka väga tegija ja kurb küll kui see enamikule eesti \"tiineidseritest\" vist ei meeldi..
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                      Eesti lugu valitud ja silmad suunatud juba Eurovisioonile Lätis. Kes piletit tahab, siis tuleb ehk Andorasse minema jätta, siis saate. Ehk siis hinnast. Muideks, kõik toimub 24. mail.

                      Kõiki juba valitud võistluslaule saab vaadata siit ja nii palju, kui mina vaeva olen näinud miskit kuulata, pole tase just kõige kõrgem. Päris hea ja informaatne leht on see, ma ei teagi kas see ametlik on või mitte. Aga ütleme nii, et laulude nimesid vaadates lööb Claire`s Birthday juba oma sõnumiga teisi 10x

                      Ja mis ma veel avastasin seda kõike otsides...järgmisest aastast Eurovisioon kahepäevane. Kuradi loll reegel minu arust. Vaata

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                        Tahes-tahtmata tundub, et vähemalt osa nn. rahvusvahelisest züriist proovis meelega Eesti Eurovisiooni-shansse võimalikuks minimaalseteks kahandada, sest Koit Toome laulu ülikõrged punktid oli täielik koomika. Tegemist oli ülisita lauluga igas mõttes. Normaalse muusika seisukohalt on laulu tase täielik null, sama enam-vähem ka Eurovisiooni kategoorias. Laseme parem oma rahval laulu välja valida - siis läheb võistlusele ikkagi Eesti laul, mitte Islandi ja Bulgaaria endiste heliloojate ja Bosnia-Hertsegoviina popmuusikute poolt valitud heliteos. Olgu siis lõpptulemus milline tahes. Vähemalt ühe üle võib rõõmustada: lõppvõistlusele läks ikkagi vaieldamatult parim laul.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Eesti

                          Originally posted by Artur


                          Tahes-tahtmata tundub, et vähemalt osa nn. rahvusvahelisest züriist proovis meelega Eesti Eurovisiooni-shansse võimalikuks minimaalseteks kahandada, sest Koit Toome laulu ülikõrged punktid oli täielik koomika. Tegemist oli ülisita lauluga igas mõttes. Normaalse muusika seisukohalt on laulu tase täielik null, sama enam-vähem ka Eurovisiooni kategoorias.
                          Ho ho ho ... mida eurovisiooni tarkur tuli välja, kahtlen et see eurovisiooni tasmelt 0 on ... sa komenteeri ikka oma lemmikuid ala tõnis mägi jne. Jäta eurovisioon teistele
                          Originally posted by Artur
                          Laseme parem oma rahval laulu välja valida - siis läheb võistlusele ikkagi Eesti laul, mitte Islandi ja Bulgaaria endiste heliloojate ja Bosnia-Hertsegoviina popmuusikute poolt valitud heliteos. Olgu siis lõpptulemus milline tahes. Vähemalt ühe üle võib rõõmustada: lõppvõistlusele läks ikkagi vaieldamatult parim laul.
                          nõus!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                            Väga õige laul läks,arvestades veel seda et Eesti on esinemisjärjekorras 4,seega võitu on palju loota kuid selline \"särtsakas\" või siis \"elurõõmus\" võtke kuidas tahate annab eurovisioonile palju juurde,ma mõtlen seda et tavaliselt on olnud alguse laulud ikka kuidagi ludrid......but the history is about 2 change.........
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                              Originally posted by H.M Murdock
                              Väga õige laul läks,arvestades veel seda et Eesti on esinemisjärjekorras 4,seega võitu on palju loota kuid selline \"särtsakas\" või siis \"elurõõmus\" võtke kuidas tahate annab eurovisioonile palju juurde,ma mõtlen seda et tavaliselt on olnud alguse laulud ikka kuidagi ludrid......but the history is about 2 change.........
                              eee...mmm 4.?
                              Minu andmetel on Eesti esinemisjärjekorras 23. Seega väga hea, kuna rahva mälu on lühike ja meelde jäävad ikka löpupool kölanud laulud. Vaata siit vöi siit.

                              Laulust - sigahää laul on :-) Sellega ongi köik öeldud.

                              Originally posted by Artur
                              Tahes-tahtmata tundub, et vähemalt osa nn. rahvusvahelisest züriist proovis meelega Eesti Eurovisiooni-shansse võimalikuks minimaalseteks kahandada, sest Koit Toome laulu ülikõrged punktid oli täielik koomika. Tegemist oli ülisita lauluga igas mõttes. Normaalse muusika seisukohalt on laulu tase täielik null, sama enam-vähem ka Eurovisiooni kategoorias.
                              Igal aastal on rahvusvaheline zhürii ennast öigustanud, nüüd siis see aasta mitte?
                              Koit Toome esitatud laul oli minuarvates väga hea laul.

                              Laseme parem oma rahval laulu välja valida - siis läheb võistlusele ikkagi Eesti laul, mitte Islandi ja Bulgaaria endiste heliloojate ja Bosnia-Hertsegoviina popmuusikute poolt valitud heliteos.
                              Sellepeale Jaak Joala sönad: Joala jälle ei saa aru, miks inimesed end just levimuusika alal tohututeks ekspertideks peavad. «Klaverikontserdi puhul me ju ei päri rahva arvamust. Miks me siis Eurovisioni koha pealt peaksime seda tõe pähe võtma?\" Ja tösi see on :-)

                              Olgu siis lõpptulemus milline tahes. Vähemalt ühe üle võib rõõmustada: lõppvõistlusele läks ikkagi vaieldamatult parim laul.
                              Praeguse seisuga on nii jah. Önneks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X